Макар и още далече, февруарското човече върви към четвърти рожден ден вече (50)

  • 60 613
  • 738
# 270
Ду!

Ла видка честити розови гащи!
Далче стискам палци и твоите да са такива WinkМного се ядосах и аз на вашата г-жа!Това според мен е най-големия страх на децата.Трябва да поговорите задължително с нея,независимо дали го е казала на Бо или на някое друго дете.
Танче трудно ще е много,уверявам те.Тук имам две приятелки,които много ми помагат и не знам ако не са те какво ще правим.Но и двете са с бебета вече и не мога да им пратя болната Сияна,та от сега нататък не знам как ще е.И като си представя,че идват празници,а ние с баща и работим по това време глава ме боли ooooh!
Но няма как,трябва да се работи Confused Браво на Алето! Heart Eyes
Ники радвам се,че сте си изкарали хубаво!
Котенце да ви е честит дзверо!Да си го ползвате дълги години!Супер е!

Ние засега сме добре.Малката ходи с желание на градината.Записах я на зумба,ще видим дали ще и се ходи.

п.пДалче стискам палци за прегледа!
Виж целия пост
# 271
Далче, стискам палци, ще видиш, че всичко ще е наред!

Ла вида, честито за новините! Не че нямаше да се радваме и на сини новини, но сега като се знае 100% какво ще е бебето, някак съвсем реална става ралтата.

Танюша, всичко ще е наред! Ще се оправите с Ники, сигурна съм!  Peace То че ще е зор е ясно, ама ти си абсолютно в състояние да се справиш!  Hug Освен това ще е голям зор едни няколко месеца, после ще ти просветне (ха на бас!  Crazy ).

Мяуче, думатките на сауатка, няа ги хабя, ама штъ нахокам!  Naughty Недей така черногледо, ще подплашиш патките, дето смятат да си народят деца и да ги гледат без чужда помощ, щото такава отникъде се не види.

п.с. Коте, кви са тия футуристични аватари и подписи, замаях се докато ги зяпам.
Виж целия пост
# 272
ще подплашиш патките, дето смятат да си народят деца и да ги гледат без чужда помощ
Хайде, хайде, едно време по полето са ги снасяли, гледали са по десетина, къща са въртели и прочие и прочие, та ти ще се оплакваш... Naughty

Коте, кви са тия футуристични аватари и подписи, замаях се докато ги зяпам.
Туй беше моментното ми просветление, което взе да изветрява. Mr. Green
Виж целия пост
# 273
Ду!

Ла вида, честита ти трета мома! Simple Smile Стискам палци всичко да е наред и да се похвалиш с пореден прекрасен резултат на финала  Hug
Далче, стискам палци!
Танче - не искам да те отчайвам, но ще ти е доста трудно с две градински дечица. Разбира се, знам, че си силна и ще се справиш.  Hug Аз съм с два комплекта баби и дядовци пенсионери и пак понякога ми е адски нанагорно - нали искам да кажа, че получавам много помощ. Но и на мен работата ми е такава, че по време на зор в абсурд да ме няма, слава Богу, бабите и дядовците го осъзнават и помагат с логистиката на децата. Особено като се наложи да вися в офиса докъмто 21 часа.  Crazy
Пухи, радвам се,ч е Сиянка вече е ОК и ти не се тормозиш какво ѝ е.  Hug
Далче, аз все пак бих говорила с г-жата. Дано да се е разминало, но аз лично винаги съм повдигала неудобни въпроси и никой никога не си е позволявал да го изкарва на някое от децата. Принципно Софи е такова дете, че винаги има за какво да се захванеш там. НО никога не са се осмелявали, защото са знаели, че аз съм плътно зад нея и няма да оставя нещата така.  Peace
Коте, честита придобивка Simple Smile
 Мяуска, радвам се, че се разписа, с удоволствие те прочетох.
Ами май е това засега от мен. Хубава седмица!
Виж целия пост
# 274
Привет !  Hug

Ла вида, честита трета девойка !  Hug

Далче, стискам палци !  Hug

Поздрав от Диманка на първия учебен ден !
Виж целия пост
# 275
Ох, сладурка! Heart Eyes
Виж целия пост
# 276
Хайде, мацки, ставайте вече ... Ей, никой не е сложил кафе и закуска  Crossing Arms



Леле, че е прекрасна, Димана  Hug Това ми е едно от любимите имена ... Не казвам нищо, че за име не сме говорили ... само споделям Simple Smile

Далчеfingerscrossed за прегледа Simple Smile Всичко ще е на 6!!!
Пухи, браво, че лошото мина и Сиянка е добре Simple Smile
Слънчи, пффф ... не мога да си представя оставане на работа до толкова ... освен, ако не е супер инцидентно ... Все пак деца имаш и трябва поне да ги видим преди да легнат ...
Юхче, пак да кажа, че подбраните от теб имотикони са супер - толкова много "разказват" Simple Smile
Мяуче, ако знаеш колко много се кефя на изказа ... Чакам всеки пост с нетърпение  Hug
Коте, то футуристичния подпис ... май се връзваше с "онова чудовище" дето ти е последна придобивка Simple Smile Слагай друг аватар и подпис и отправяй поглед към следващата покупка  Wink
Танче, как са дечинята?
Ника, къде се покри?

Уф ... аз чакам партито на каката ... Да видим как ще качат заведението до нас на главите си и после дали ще мога да изляза на улицата без да се срамувам  Joy
Малката е на градина и е ОК. Ще посещава градинския логопед, че "р" и "л" хич ги нямаме ... Ще се оправи де, ама ще трябва време Simple Smile Имам племенник, на когото малката е "кака" и за нея всиТе бебета трябва да са "мъжки" ... Последно ме уби с констатацията: "Ама те бебетата са момченца, бе мамо! Значи нашето няма да е бебе, а голямо дете като мен!"  hahaha

Та ..., лек ден!
Виж целия пост
# 277
Мерси за сложената маса. Hug

Коте, то футуристичния подпис ... май се връзваше с "онова чудовище" дето ти е последна придобивка Simple Smile Слагай друг аватар и подпис и отправяй поглед към следващата покупка  Wink
Не, няма общо с това, пък и приключих с покупките за известно време. Laughing
Като ми дойде нова муза, ще актуализирам. Wink

Голям акъл е твоята госпожица! hahaha
Виж целия пост
# 278
Да взема да се отчета, а! Mr. Green
Според док. всичко е наред, гледа гръбнак, крака, ръце, глава, сърце. Пораснало е човечето. За поздрав ми кимна с главица и помаха с ръчичка. Както е тръгнало ще взема да повярвам и да се почувствам, че съм бременна, защото до сега ми е едно сюрреалистично... Crazy
Сега в събота съм на първа ФМ, да видим там какво ще се види.
Ла вида, Мяуче попита, вероятно заради мен, защото исках информация къде се ходи на ФМ, но пак да попитам, ако искаш на ЛС. Мисля в 20-та седмица да дойда до София за втора ФМ и ми се иска актуална информация.  Peace
Хубав ден, момичета и благодаря за подкрепата!
Виж целия пост
# 279
Далче, ами още са кът часовете при Марков ... ходят и при Томова ... Хвалят много д-р Павлова и д-р Атанасова от кабинета на Марков ... Доколкото знам той ги е обучавал ... Аз лично първата ФМ бях при Атанасова и съм доволна Simple Smile Следя се при д-р Татяна Арабаджи в клиника Щерев - заради добрата апаратура, добрите отзиви за нея като лекар и не на последно място персоналното внимание, което е политика на клиниката ... Е, вярно до сега на месец са 35 лв. за преглед+ехограф ..., а от 6 или 7 месец започва май посещението да е 45 лв., защото преди прегледа има и 1/2 час тонове ... По ЗК съм се записала при един ... мани, мани  Joy Сега ще му нося програмата "Майчино здравеопазване", за да види, че като съм над 35 имам право на 4 ехографа Simple Smile Не знае на кой свят е  Joy Ама го ползвам само да ми пуска изследванията и да ме поглежда на 30-годишния ехограф Simple Smile
Иначе по последни мой проучвания: Томова и Марков си лежат на стари лаври и опита, които имат.
По отношение на обучение и развитие най-хвалят д-р Стратиева от МЦ "Св. Петка" (май така се казваше центъра ...) и д-р Чавеева от Щерев. И двете са изкарали единствени в БГ пълния курс на обучение за ФМ в Англия ... Мога да кажа за д-р Чавеева ... Готина е; обяснява много; гледа много подробно ... Доволна съм Simple Smile Бях стресната в началото като я видях на снимки в нета ... изглежда като 16-17 годишно хлапе  Joy Вярно е много млада, липсва й опит, но е много надухана, много "подкована" теоретично Доверих й се Simple Smile

Уф ... извинявайте за дългия пост, които се явява офф-топик за нашите февруарчета големи  Embarassed
Виж целия пост
# 280
Мммм, много ти благодаря! От всякъде чета откъслечна информация и не мога да направя преценка, така систематизирано ще ми е по-лесно! Hug Ще ни извините съфорумките, но сте добри души, нали!   bouquet

П.П. Но тя вЕрно изглежда като гимназист! Grinning Shocked
Виж целия пост
# 281
ДВ!  Hug

Тук съм, тук съм, зарадвах се искрено на добрите новини за новите ни бебчета!  Flutter
Димана е прекрасна ученичка!



Моля ви за силен и пресилен палцестис  за утре заран!  Praynig Най-сетне ми се обадиха от читава фирма за интервю, не отговарям на всичките им изисквания, и праснах две молитви да ме изберат все пак, че в тая фирма не мога да вирея и миг повече.


Максо тази вечер ме нарича "скъпа".  Joy
Виж целия пост
# 282
Максо тази вечер ме нарича "скъпа".  Joy
Откъде ли го е чул? Mr. Green

Късмет! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 283
Късмет, Никич!
Ир, децата са уж здрави. Днес и Аля мина преглед, няма хрипове вече, дадоха й бележка, но ще борим сополи сега. Ния и днес много е плакала на яслата. И тая седмица ни се размина опитът за спане. Не вярвам, че дребната ще свикне да спи там преди да съм почнала работа...
Виж целия пост
# 284
Добро Ютро д/мами  Hug Hug Hug



Никичfingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия