Похвали и оплаквания от различните нации

  • 14 061
  • 155
# 75
Тези, които познавам, са учили там като студенти и така са станали семейства. Има и плажни запознанства, предполагам.
Виж целия пост
# 76


ако вижда в теб дама - ще се държи - като с дама, ако вижда богиня - ще те боготвори, ако вижда любима ... съответното ...... и ако вижда к**рва .... ще се държи и така с теб  Peace а какво ще види в жената - зависи и от нея  Peace

Според древните римляни, жената трябва да е проситутка в леглото, гранд-дама в обществото и слугиня в кухнята. В 21-ви век жената е еманципирана и може да си позволи да бъде гранд-дама в кухнята, слугиня в леглото и проститутка в обществото.
Виж целия пост
# 77
При положение, че вече толкова българи живеят в чужбина, според мен не е толкова неочаквано все по-често да се появяват смесени двойки.
Виж целия пост
# 78
При положение, че вече толкова българи живеят в чужбина, според мен не е толкова неочаквано все по-често да се появяват смесени двойки.

Черните и белите в САЩ вече стотици години живеят заедно, говорят един език, работят едни и същи професии, но още не са се смесили.

Българите и турците смесиха ли се за 500 години? Вероятно и през Османското робство е имало българки, които са си търсели заможни гаджета турци.
Виж целия пост
# 79
Зависи какво се разбира под ''смесени'' двойки...Защото ние с европейците си приличаме и то много...най-вече с религията се сближаваме.Разликата често е езика и някой друг обичай.
Това от опит.
Виж целия пост
# 80
При положение, че вече толкова българи живеят в чужбина, според мен не е толкова неочаквано все по-често да се появяват смесени двойки.

Черните и белите в САЩ вече стотици години живеят заедно, говорят един език, работят едни и същи професии, но още не са се смесили.


Първо - коментирам българи, не американци. Второ - говоря за по-честа поява на смесени двойки, не за тотално омесване на всички нации. Трето - дори и в САЩ има смесени двойки(чернокожи и бели, това, което имаш предвид ти), аз лично познавам такава и се сещам за хора от артистичните и политическите среди там, които също са плод на такива смесени двойки. Така че, maillda, да не говорим наизуст.

Смесени двойки - аз имах предвид българин/ка и чужденец/ка.
Виж целия пост
# 81
Явно темата е за сексуални похвали и оплаквания. Няма да я разводнявам с други похвали и оплаквания от различни нации, макар че имам далеч повече какво да кажа по извънсексуалните контакти с други нации.
И аз явно съм ксенофоб и расист, понеже изпитвам органично отвращение при мисълта, че може да ме докосне някой циганин или негър. Макар че иначе нямам нищо против да си живеят, както намерят за добре, стига да не ми навлизат в личното пространство и да не претендират за близки срещи от трети вид с моя милост. Макар че приличам малко на азиатка и често ме бъркат или с някоя от бившите съветски страни, завършващи на -стан, или с туркиня, досега съм имала връзки само с българи и мога да кажа, че не може дори българите да се сложат под един знаменател, какво остава пък за различните нации. Това, че някоя била спала със самоанец примерно, не значи, че е станала експерт по сексуалния потенциал на всички самоанци.
Виж целия пост
# 82
Зависи какво се разбира под ''смесени'' двойки...Защото ние с европейците си приличаме и то много...най-вече с религията се сближаваме.Разликата често е езика и някой друг обичай.
Това от опит.

Разликата в манталитета между българи и руснаци е точно толкова голяма, колкото между българи и германци.

Интересен феномен представлява факта, че източно-германците се женят предимно за източно-германки, което немците наричат "Ostdeutsche Teilkultur" - "Източно-германска частична култура". А и 90% от източно-германците са на мнение, че комунизма е бил правилен, но комунистическите ръководители са го развалили.
Виж целия пост
# 83


Смесени двойки - аз имах предвид българин/ка и чужденец/ка.

Западноевропейски мъже предпочитат тайландки, филипинки, ако са решили да си търсят чужденка. И това те съвсем открито го мотивират, че при такова огромно разстояние, за чужденката е нереално да реши да го напусне. Не на последно място и защото няма толкова пари за билет за самолета.

А за полякини германците избягват да се женят, защото билета за автобуса до Варшава е 30 евро.
Виж целия пост
# 84
Не съм азиатка, но съм имала връзка и с холандец, и с норвежец. За билети и дума не можа да става въпрос, защото в единия случай и двамата не живеехме в собствената си държава от преди да се запознаем, в другия не бях аз прихождащата, а мъжа. Това с какъв стереоитип ще ми го обясниш?  Simple Smile

И въобще връзката с чужденец/чужденка не опира до това да си търсиш такъв/такава конкретно. Разбира се, не изключвам да има и такива случаи, но при повечето смесени двойки, които познавам, е станало случайно, срещаш някой и се влюбваш, никой целенасочено не си е търсил представител на друга държава.
Виж целия пост
# 85

И въобще връзката с чужденец/чужденка не опира до това да си търсиш такъв/такава конкретно. Разбира се, не изключвам да има и такива случаи, но при повечето смесени двойки, които познавам, е станало случайно, срещаш някой и се влюбваш, никой целенасочено не си е търсил представител на друга държава.

Както в политиката, така и в любовта няма нищо случайно. Мъже, които са започнали от нула и постепенно с "пробивност" са станали милионери, по правило още в периода докато са били на нула, са имали сексуални връзки с красиви жени. Не защото жените имали нюх, а защото са разполагали с информация от надежден източник. Информация, която грижливо е била прикривана от обществото.
Виж целия пост
# 86
Това е толкова закодирано написано, че чак му се губи смисъла, моля обяснете ми го с прости думи,  като на мързелива блондинка в неделя следобед и ми кажете какво общо  има това, с това, което аз съм написала.
Виж целия пост
# 87
Това е толкова закодирано написано, че чак му се губи смисъла, моля обяснете ми го с прости думи,  като на мързелива блондинка в неделя следобед и ми кажете какво общо  има това, с това, което аз съм написала.
Поинтересувай се, хората да ти разкажат как са се запознали с брачния си партньор. И скоро ще научиш, че даже за собствените си родители вероятно не знаеш как са се запознали.
Виж целия пост
# 88
 Crazy
Виж целия пост
# 89
Това е толкова закодирано написано, че чак му се губи смисъла, моля обяснете ми го с прости думи,  като на мързелива блондинка в неделя следобед и ми кажете какво общо  има това, с това, което аз съм написала.
Поинтересувай се, хората да ти разкажат как са се запознали с брачния си партньор. И скоро ще научиш, че даже за собствените си родители вероятно не знаеш как са се запознали.

Нали разбираш, че това, което ми пишеш, са пълни глупости и всеки твой следващ отговор има все по-малко общо с това, за което се говори  Grinning , съжалявам за откровението, рядко си позволявам подобни определения, но твоите напъни във форума са ми непонятни.  Stop
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия