Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Защо участниците се притесняват за Злати?
Каква е новата тема във форума?
Какви са темите, които се обсъждат във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Защо участниците се притесняват за Злати?
-
Каква е новата тема във форума?
-
Какви са темите, които се обсъждат във форума?
-
Какви са резултатите от биохимичните изследвания на бременната жена?
-
Как една бременна жена може да получи консултация по телефона относно резултатите от биохимичните изследвания?
Запомни ли му името?
Останах малко разочарована,защото бях си навила,че ще е момиче.Но явно силното ми желание за момиченце,ме е подвело така.Няма значение де,радвам му се на мъничето.Докито каза,че има цитирам: "много голяма паца".
Сега чакаме ритничета,но дай боже ФЕВУАРИ на лице да са нашите мъничета до едно. Обичам ви мои непознати приятелки 
