Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Защо участниците се притесняват за Злати?
Каква е новата тема във форума?
Какви са темите, които се обсъждат във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Защо участниците се притесняват за Злати?
-
Каква е новата тема във форума?
-
Какви са темите, които се обсъждат във форума?
-
Какви са резултатите от биохимичните изследвания на бременната жена?
-
Как една бременна жена може да получи консултация по телефона относно резултатите от биохимичните изследвания?

. По принцип щом съм вкъщи съм без сутиен. Аз първия път кърмих 1,5год. (по принцип съм с малък бюст). Докато кърмех носех сутиен само първите няколко месеца когато имах мноооого кърма, защото ме дразнеха зърната когато се търкаха в блузата ми. Непосредствено след като спрях да кърмя гърдите ми бяха увиснали, но за около 2-3 мес. се оправиха, стегнаха се, е не като на девица, но достатъчно, но пък си останаха малки (по-малки отпреди). Сега обаче пак съм с цици хи хи хи!!! 
мерси)
!! Да сте живи и здрави!!! Много се радвам за вас!