МИС БЪЛГАРИЯ 2013 - Тема 5 12.08 - 17.08 ФИНАЛ

  • 46 481
  • 1 176
# 750
Даниела май също има татуировка на кръста #Crazy #Crazy

Аз пък харесвам татуси, ако са смислени. Нейният не съм го виждала, но не виждампроблем, че има. Не я искам за Мис, де.
Виж целия пост
# 751
Твърде много си личи, че се опитват да повлияят на вота и да се избере Даниела.
В началото първо и само на нея обърнаха внимание как е, а сега и последно нея коментираха, което по принцип е добър трик за повлияване на мнението. Замислете се.
Жени я нарече лицемерка, как това би повлияло да гласуват за нея?! newsm78

Не ми хареса коментара на Жени. Какво трябваше да покаже - простотия като останалите ли? Много добре си беше момичето, една от малкото, които няма от какво да се срамува!
Виж целия пост
# 752
buttinsky, не е нужно да се засягаш  Laughing, нещо много навътре приемаш нещата.
Стандарта тактика е да си последен/а, за да останеш в съзнанието на хората и да замъглиш всички други. Видеото й беше така направено, че не оставиха и грам съмнение за нещо негативно у нея (което е абсолютно нереално за който и човек да става дума).
Може би не очакваха, че коментарите на трите бивши миски ще са такива, вчера тази Антония я изкара едва ли не съвършена.

Не търся някаква конспирация, но някак си малко нагласени ми идват някои неща покрай нея.
Не бих искала да спечели тя, твърде обикновена и незабележима е, харесвам уравновесени личности, но тя ми се струва, че не е такава, а само се опитва да изглежда такава. В представата за уравновесен човек ми е повече Адриана.
Виж целия пост
# 753
Ами трябваше да си покаже цялата селяния и простотия, като Жени в Къртицата, та да не е лицемерна.
Дори да е било роля, евала, че цял месец я изигра перфектно.  Peace
Виж целия пост
# 754
Щом Жени така се изказа за Даниела, явно няма тя да е победителката. Не разбирам какво неестествено има в това някой да е винаги усмихнат и приветлив и да не се включва в интриги и спорове и да взема страна. И аз съм такъв тип човек - това се нарича дипломатичност, а не лицемерие!
Явно коорната ще е за Нанси или Джулия  newsm78
Виж целия пост
# 755
Интересно ми е какъв талант ще покажат, а на вас? Да Миглена и Ингрид са ясни те са с пеене и гимнастика, а и Нанси май правеше шаржове Thinking , но другите  newsm78 Мелиса какво ли ще покаже дано пак не е волейбол. Това откога  е талант  Mr. Green или да знаеш родния си език (Емел), ако някой има предположения ще ми е интересно да отговори Simple Smile И май вече съм на 100% за Нанси,нооо може да не вземе короната аз все пак и стискам палци Simple Smile  Peace
Виж целия пост
# 756
Илиянка, не го приемам никак. Просто не съм особено съгласна с теб. И ти недей да се засягаш затова.
Иначе за последното, че се помни, съм съгласна. Но пък по-малко време за гласуване има.

Ужас, номерът на Боряна е нелеп  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 757
Емел е с много красива рокля Heart Eyes
Виж целия пост
# 758
Мен пък лично ме кефи Велина, пълна е с естествена красота и поне не играе роли както Даниела. На подходяща възраст е, а и отговаря на качествата за миска според мен - красота, талант, ум.
Виж целия пост
# 759
Изумена съм #Crazy. Толкова много талант на едно място за първи път виждам. Crazy Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 760
Как се казваше туркинята дето стана миска преди години и после гадже/жена на Ахмет Доган
? newsm78
Виж целия пост
# 761
Каква е тази простотия, защо не дефилират с официални рокли? newsm78
Виж целия пост
# 762
Уфф, Велина май като цяло си пада по ммм...близаЛллките. Flutter
Виж целия пост
# 763
Велина пак ли с тази близалка Joy #2gunfire
Виж целия пост
# 764
Изумена съм #Crazy. Толкова много талант на едно място за първи път виждам. Crazy Crazy Crazy Crazy

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия