Най-после да си купя свестни препарати за чистене - 6

  • 97 724
  • 737
# 465
Аз съм също с Denk Mit, не е нещо особено... Петната трябва да ги накисвам с него, за да ги махне и доста жулене пада...
Виж целия пост
# 466
Аз съм също с Denk Mit, не е нещо особено... Петната трябва да ги накисвам с него, за да ги махне и доста жулене пада...
факт е, че за разлика от други препарати почисти петна, които даже не бяха релефни, а изглеждаха все едно са под плочата  Peace
Виж целия пост
# 467
Здравейте ,
може ли да ми препорьчате фирма или сайт  от кьдето мога да си порьчам стирка на Vileda .
Купих си кофата , но не мога да намеря стирка .Искам от тази която е с копчетата  и не се изтисква на рька .
Бл;агодаря ВИ .
Виж целия пост
# 468
Здравейте ,
може ли да ми препорьчате фирма или сайт  от кьдето мога да си порьчам стирка на Vileda .
Купих си кофата , но не мога да намеря стирка .Искам от тази която е с копчетата  и не се изтисква на рька .
Бл;агодаря ВИ .

В "Баумакс" ги гледах.
Виж целия пост
# 469
Ходих до Кауфланд специално за пяната за фурни К2R...и не я намерих... Tired Взех на Хейтман (така ли се пишеше  Embarassed) някаква, даже беше намалена от осем и нещо на пет...Сега съм напръскала дъното на една стара тенджера, да видя как ще се справи... Thinking Мирише ужасно силно обаче...И другите ли са така?
Виж целия пост
# 470
Ходих до Кауфланд специално за пяната за фурни К2R...и не я намерих... Tired Взех на Хейтман (така ли се пишеше  Embarassed) някаква, даже беше намалена от осем и нещо на пет...Сега съм напръскала дъното на една стара тенджера, да видя как ще се справи... Thinking Мирише ужасно силно обаче...И другите ли са така?

Не си я намерила, защото K2R е в Метро, а в Кауфланд е A1  Mr. Green
Виж целия пост
# 471
За фурната и микровълновата използвам KT4 и Glanos на Kiter и съм супер доволна. Не знам как имате нерви да обикаляте по големите вериги специално за препарати като качеството там е доста спорно.
Виж целия пост
# 472
Ходих до Кауфланд специално за пяната за фурни К2R...и не я намерих... Tired Взех на Хейтман (така ли се пишеше  Embarassed) някаква, даже беше намалена от осем и нещо на пет...Сега съм напръскала дъното на една стара тенджера, да видя как ще се справи... Thinking Мирише ужасно силно обаче...И другите ли са така?

Не си я намерила, защото K2R е в Метро, а в Кауфланд е A1  Mr. Green
Joy Joy Joy вЕрно ли?!  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 473
Ходих до Кауфланд специално за пяната за фурни К2R...и не я намерих... Tired Взех на Хейтман (така ли се пишеше  Embarassed) някаква, даже беше намалена от осем и нещо на пет...Сега съм напръскала дъното на една стара тенджера, да видя как ще се справи... Thinking Мирише ужасно силно обаче...И другите ли са така?

Аз пробвах спрея-пяна от Лидъл W5 - доволна съм, по-евтин е от K2r и не мирише. Купих за проба и прах за съдомиялна А1, засега съм доволна, и е евтин.
Виж целия пост
# 474
Купих за проба и прах за съдомиялна А1, засега съм доволна, и е евтин.

От Лидл ли го купи или от Кауфланд?
Виж целия пост
# 475
Купих за проба и прах за съдомиялна А1, засега съм доволна, и е евтин.

От Лидл ли го купи или от Кауфланд?

От кварталния магазин.
Виж целия пост
# 476
Благодаря, Ая.  bouquet
Виж целия пост
# 477
Купихме си нов аспиратор , взех с метален филтър , да не се сменя ,  а само да се мие . Тези от вас които ползват такъв , моля да кажете с какво почиствате , аз за друго освен обезмаслител не се сещам , но той иска търкане , а те са 2 метални решетки и не ми се вижда удачно и ефективно достатъчно.
Виж целия пост
# 478
Напръсквам от двете страни с обезмаслител, престоява така в съдомиялната, и след час я пускам. Напоследък замествам обезмаслителя с пяна за почистване на фурни.
Виж целия пост
# 479
Ходих до Кауфланд специално за пяната за фурни К2R...и не я намерих... Tired Взех на Хейтман (така ли се пишеше  Embarassed) някаква, даже беше намалена от осем и нещо на пет...Сега съм напръскала дъното на една стара тенджера, да видя как ще се справи... Thinking Мирише ужасно силно обаче...И другите ли са така?

Не си я намерила, защото K2R е в Метро, а в Кауфланд е A1  Mr. Green
Joy Joy Joy вЕрно ли?!  Joy Joy Joy

Честна пионерска  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия