
много ми е приятно и аз да вляза в тази хубава тема. Много обичам Берен, абсолютен фен съм й, но просто нямах достатъчно време да следя и тази тема, защото Къванч запълва всичкото
На ваше разположение съм за помощ, скоро мисля да изгледам сериите и да ви настигна
В кой ден излъчват епизодите тук ?Фрагман:
Много се интересувам от внука си си. Ще ми я доведеш ли при него?
Жената е много болна, не е това което си мислиш
Рюзгяр, вдигни този телефон
Тя е луда, Ямур. Това да не ти излиза от ума
(не го чувам следващото) Споменава се, че някаква жена ако е пред вратата ще направи нещо, да я задържат...

Хайде, не ме гледай така
Къде си, майко?
Защо да се обадиш и да крещиш на това момиче е толкова належащо, майко?
Опитвам се да взема дневника, майко. Затова я поканих на партито.
Какъв дневник? Отговаряй ми, какъв дневник? (не знам дали става дума за дневник обаче
Ако ми донесете този дневник има голяма вероятност да се спасите завинаги...
Ако стане така, че Дерин не успее да излезе от болницата, твоят живот ще е изгори...
Извинявам се, че слагам имена отпред, но знам само, че Берен се казва Ямур
Добро утро и хубав ден, момичета

много благодаря и за превода на фрагмана, както и за превода към клипчетата на Дива 
Много напрежение и динамика определено ни очакват и в 27 епизод след като прочетох и превода на репликите от фрагмана
аз и преди не споделях възторга на Ямур като откри майка си
и доколкото виждам тази "майка" си е още с психични аномалии
Емре очаквам най-после да му светне "червена" лампичка за милата му майчица ...
ами със "здравата" Шахика ... 
погледнах и линка с афишите за филмите и на първо гледане видях, че афиша за филма на нашето момиче е редом до този с Катрин Деньоф
благородно ти завиждам, че ще го гледаш на голям екран
и за нас, защото съм сигурна, че споделиш впечатленията си по най-вълнуващ начин в темата ни
А и най-после си имаме фрагман.


но ти струва ми се особено много
Към този колаж във фейса тази вечер има коментар във връзка с промяната на началния час на излъчване от 20:00 ч. на 21:00 ч. на нашия сериал
според анализа на журналист Anil Koldash/ TELEVİZYON GAZETESİ / това е направено