Как да не запечати човек такъв момент.
Този път в брака няма да има никакви илюзии,миста сделка.

колкото Халдун
Ама наистина май пак ще се вземат 
Дъга
благодаря, и аз си поревах


колкото Халдун
Ама наистина май пак ще се вземат 
благодаря, и аз си поревах

И Рюзгяр чу това ...
И Рюзгяр чу това ...


Благодаря ти Дива
ами то направо вече сме сватбари
Добре, че си ти!
Благодаря ти Дива
ами то направо вече сме сватбари 


Много благодаря и чудесния ти превод и за линка, който ми даде
ще се пробвам да го изгледам и може и да успея



и ги правят и все по-дълги.
Например когато бяха на вечеря Емре, Аслъ и Али - Аслъ отиде до тоалетната. А в Rvenge, това е героят на Емре. Разговорът, защо Ямур и Емре са се разделили, е между Али и Аслъ. Дичле не говори по телефона с Аслъ. Ямур, е тази, която разбира и казва на Хаки, че Дичле го лъже. Хаки не ходи на гроба на баща си. ... 
Добро утро и успешен ден

Благодаря, че отново ни зарадва и то в малките часове на днешния ден с хубавите си гифчета
и много на брой, и на
вълнуващите моменти в сцените в новия епизод
И не само с гифчета
но и си споделила с нас откритите от теб не една и две разлики в сценария на нашия сериал с този на оригинала, съпоставила си ги и най-хубавото е
че се убеждаваме, че нашия Intikam не губи, а става още по-интересен за гледане



Препоръчани теми