Синеморец – една различна почивка на края на света...

  • 133 568
  • 761
# 165
Mushista, би ли казала нещо за х-л Афродита? Ще ходим с 2 деца на по 5 г. за три нощувки там от тази събота и ми е интересно да чуя отзиви...

Много любезен персонал, добра кухня, от градината им се вижда морето, както и от повечето стаи. Ние бяхме с ваучери, които включваха 3 хранения и нямам никакви забележки, дори сутрин слизахме малко по-късно защото поспиваме и независимо от това, винаги ни сервираха закуската. Висок праг на търпимост имат към кучета и деца  Laughing. Доволни сме и през септември сигурно пак ще отидем. Като локация хотелът е по-близо до плажа на Велека и до бар Кораба, където можете да се насладите на мохито, сокчета и приказни залези. Весело изкарване!

а до Велека и Кораба са на пешеходно близо или с кола?
Виж целия пост
# 166
Здравейте, миналата година бяхме в "Щопска среща" (или както се казва сега) и не бих повторила пак-липса на хигиена, лоша кабелна и т.н.
Сега искаме пак да отидем, природате е невероятно, но моят мъж много държи да има климатик в стаята, а и сме с дете (6 г). Някой да препоръча нещо на цени до 60 лв/нощ/
Благодаря предварително.

П.П. hmm - приличат си никовете ни Simple Smile
Виж целия пост
# 167
ако трябва да перифразирам въпроса си: кой плаж е подходящ за деца и има ли до него готина къща за гости или хотелче без изхранване с климатик  bouquet

hmhm по-назад препоръчват "градина в рая" вкл. на добр ицени... само нз до кой плаж е и дали той е ок за деца
Виж целия пост
# 168
Плажа Бутамята е подходящ за деца, другият на Велека е красив, но дълбок.
Аз току що проверих "вила Южен бряг", но нямаха места за периода, който исках. Можеш да пробваш.
Сега ще погледна Градина в рая, но мисля, че беше без климатик.
Виж целия пост
# 169
Mushista, би ли казала нещо за х-л Афродита? Ще ходим с 2 деца на по 5 г. за три нощувки там от тази събота и ми е интересно да чуя отзиви...

Много любезен персонал, добра кухня, от градината им се вижда морето, както и от повечето стаи. Ние бяхме с ваучери, които включваха 3 хранения и нямам никакви забележки, дори сутрин слизахме малко по-късно защото поспиваме и независимо от това, винаги ни сервираха закуската. Висок праг на търпимост имат към кучета и деца  Laughing. Доволни сме и през септември сигурно пак ще отидем. Като локация хотелът е по-близо до плажа на Велека и до бар Кораба, където можете да се насладите на мохито, сокчета и приказни залези. Весело изкарване!

а до Велека и Кораба са на пешеходно близо или с кола?


"Кораба" е близичко, спокойно може и без кола, но до Велека е по-добре с кола, ако разбира се сте с малки деца и носите чадъри, плажни чанти и т.н. Но вечер разходка можете да си правите до "Кораба" пеша.
Виж целия пост
# 170
 Stop относно " градина в рая " препоръчвам ви  newsm78 да прочетете коментари и мнения от 2008 , 2009 , защото най точно е описано преживяването ( почивката ) които ви очакват .
 newsm11
Виж целия пост
# 171
Stop относно " градина в рая " препоръчвам ви  newsm78 да прочетете коментари и мнения от 2008 , 2009 , защото най точно е описано преживяването ( почивката ) които ви очакват .
 newsm11

Така ли? А защо не по-нови и актуални коментари? Не знам какво е описвано, но аз попаднах случайно в този хотел през юни 2009. Оттогава не сме сменили хотела, а никога преди това не бяхме повтаряли. Освен това следващото лято заведохме наши приятели, по-следващото те доведоха още няколко семейства и така всеки път компанията се разраства и всеки който е бил с нас, после не иска да ходи другаде Grinning Тази година поради стечение на обстоятелствата групата ни е разпокъсана и няма да сме заедно, но пак всички ще почиват в Градина в Рая... Мисля, че това говори достатъчно Peace

Да, климатик няма. Но стаите се достатъчно хладни, да не говорим за фантастичната градина, която е като естествен климатик- това е най-големия чар на хотела.
Виж целия пост
# 172
Здравейте, миналата година бяхме в "Щопска среща" (или както се казва сега) и не бих повторила пак-липса на хигиена, лоша кабелна и т.н.
Сега искаме пак да отидем, природате е невероятно, но моят мъж много държи да има климатик в стаята, а и сме с дете (6 г). Някой да препоръча нещо на цени до 60 лв/нощ/
Благодаря предварително.

П.П. hmm - приличат си никовете ни Simple Smile

Да интересно се получи Simple Smile

А за почивката хубаво е да задействате по-навреме резервация, защото почти не са останали свободни места. Аз звънях в няколко хотела които бях харесала и накрая  запазих  в къща за гости Венито (някой ако има отзиви от там да пише) за периода 12.07 - 17.07
Виж целия пост
# 173
Записвам се да следя:)
Резервирахме Аполония Палас за юли-4 семейства,7 деца+1 баба:)

Искам да попитам ,тези които са били вече-как е вълнението на Бутамята?Принципно обожавам вълни,а четох,че плажа е в заливче...та да не се окаже,че хич няма вълнение...
Виж целия пост
# 174
Градина в Рая е на такова странно място, че никога в градината  Laughing не може да стане топло. Духа, има течение- навън може да е сто градуса, вътре е добре да си с яке  Peace
Намира се на 5 минути от Бутамята.
Виж целия пост
# 175
Едно предложение
Скрит текст:
Виж целия пост
# 176
Kameliya, вълнението на Бутамята е откъм средата на плажа в посока навътре и наляво към скалите. Нещо повече, при скалите отляво има действащ водовъртеж от вече над 30 години. Не един или двама са се давили там. За щастие, от няколко години вече слагат надпис с блажна боя ВОДОВЪРТЕЖ, така че няма как да го сбъркате. Иначе като цяло бутамята е възможно най-безопасният синеморски плаж, само дето се позамърсява от навалицата - т.е. единственият синеморски плаж, чиято вода не е прозрачна заради наличието на толкова много хора.
Сега отвориха ново заведение в дясната част на плажа, изглежда доста готино, а и гледам оттам много снимки на бебенца, полегнали сред възглавнички Simple Smile
Виж целия пост
# 177
Иначе за хубава къща с двор, препоръчвам къщата на Павлета и Тарас Шимански, които също имат 6 годишен малчуган. Тя е много близо до морето, на около 100 метра, а градината е голяма и в плътна сянка от смокини, праскови, че даже и орех имаше май... Отделно има нещо, което те наричат "столова" - аз го виждам като лятна кухня: чудесно място с фурна, газови котлони, хладилник, с барплот, дивани и столове, остъклена и просторна, с изглед към зеления двор. Хлапето на Павли е много лудо, така че и двамата родители обичат да имат деца в къщата си, без значение колко са щури Simple Smile Даже Павли шие много красиви кукли за деца Simple Smile
Наоколо няма барове, няма и никакъв шум, освен шума на оттичащата се по камъчетата морска вода от рибарското поселище - това в случай, че излезе бриз. Ако няма бриз - чуват се щурчетата Simple Smile
Опасявам се обаче, че за август може и да не са останали места Sad
Всичките си познати с деца пращам натам, всички се връщат пак и пак. Мисля, че цената беше 40 лева на стая. Тази година сезонът почна много рано и цените скочиха с по десет лева на легло..
Ако някой се интересува, някъде в имейла си имам снимки от къща Шимански.
Виж целия пост
# 178
https://www.facebook.com/shimanska/media_set?set=a.2384297561812 … 039885&type=3

Ето я къщата на Павлета и Тарас, аз също я препоръчвам. Но имайте впредвид,че 100метра от морето не значи,че след 100 метра ходене ще бъдете на брега  Mr. Green
Виж целия пост
# 179
Те ще бъдат на брега, но не и на плажа  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия