МАРТенската мама трескаво се притеснява и с ехографа бебчо наблюдава

  • 22 949
  • 735
# 135
Абе Йоанка звънни на лекаря си.. да е спираш да повръщаш не си е работата ... ако те е срам, дай телефона аз ще му звънна  Peace
Виж целия пост
# 136
Добър ден, мина ми прегледа момичета, всичко е наред с бебока, не се видя пол. 60гр. е  Crazy
Виж целия пост
# 137
Добър ден, мина ми прегледа момичета, всичко е наред с бебока, не се видя пол. 60гр. е  Crazy
Страхотно  Peace
Виж целия пост
# 138
Мими  Hug
Има време за пола де, може да е срамежливо, не се знае
Виж целия пост
# 139
Здравейте, на всички мами Simple Smile и аз се присъединявам към вас Simple Smile на 29.03.2014 ми е термина, първа бременност от софия на 25г. ако може и мен да добавите на 1вата страничка.
 Попрочетох отгоре отгоре другите теми ама много бързо се трупат страничките и немога да смогна да следя Simple Smile в 8 г.с. някаде съм.Може ли да ми кажете как да си сложа лентичка под подписа да си следя седмиците Simple Smile ии моля на мами от софия(района да е центар нещо или запдните район) да ми препоручат някой доктор/ка да ми следи бременноста, че аз не съм се насочила все още.
Леко бременеене на всички  Heart Eyes
Виж целия пост
# 140
Добър ден, мина ми прегледа момичета, всичко е наред с бебока, не се видя пол. 60гр. е  Crazy

Браво, много се радвам, че всичко е наред.

ЙоТо и аз ти препоръчам да се обадиш на лекаря, ако се чувстваш зле и да те посъветва какво да пиеш. Лошото е да не се обезводниш.

Най-сетне и аз си записах час за ФМ. на 5 септермври, че другата седмица няма да съм в града. Предната бременност, тук никой не правеше ФМ, сега ще ми е като за първи път.

fryti88 добре дошла! Пиши едно ЛС с данните си на mart2014, и ще те добавим. А за лентичката от менюто на бг мама -> Още -> Лентички и там е обяснено стъпка по стъпка как да си направиш.
Виж целия пост
# 141
А знам аз че е рано и не бързам, но просто отидох с мисълта че ще правим ФМ, в крайна сметка не ми е взела пари за това, а беше само обукновен УЗ преглед, с направлението ми от вчера за записвне на ЖК, за това сега искам да се запиша при Балев, ако успея де, ако не за късната ФМ ще се нареждам  Peace
Виж целия пост
# 142
Момичета, благодаря ви... звъннах му на човека - както винаги се държа толкова мило, душица... каза ми да си взема 1 ампула "Имодиум" и едно прахче "Смекта", и ако не помогнат до довечера - болница за 2-3 дни и системи... излизам да ги взема, дано не почина по пътя... прегръщам ви всички и се радвам за прегледа ти, Мими  Hug
Виж целия пост
# 143
Мими все забравям да те питам за малкия, че си го пуснала на градина и след това дума не обели. Приспособи ли се детето вече
Виж целия пост
# 144
Йо, на вирус ми звучи твоето. Според мен може да пробваш свещички вомитусхил. Щом повръщаш значи като приемеш нещо през устата може да не стигне където трябва. Киселото мляко го забрави. Вода, сухар, солети. Мен миналото лято ме беше хванал и пих активен въглен. За кърмене е ок, ама за бременност не знам.
Айде до довечера да си пушка
Виж целия пост
# 145
Mамии, толкова сте сладки всички с тези прегледи pregnant
Радвам ви се много. Само аз ли още не съм ходила на преглед  smile3518

Йо, дано ти помогне тоя Имодиум, ама Смектата пък защо. Хайде пиши после как си.
Виж целия пост
# 146
Мими все забравям да те питам за малкия, че си го пуснала на градина и след това дума не обели. Приспособи ли се детето вече
Ее Маги благодаря че си се сетила!  Hug Ами от един месец ходи и едва вчера спа за първи път там, много слушал каза госпожата. Викам "как заспа?" и тя: "Ами легна и заспа!"  Shocked А в нас с 10000 уговорки и четене на книжи става и ...пие прясно мляко  Laughing По едно време станал, взел на един близнак бибата от устата и заспал пак  Joy Joy щях да умра от смях каот го разказва сестрата, понеже той от 7м. не е ползвал биба...Отидохме да го вземем малко по рано в 15:15 понеже казаха че тогава ги будят и най-много реват, но той не плака и днес вече в 16:15 час че да може да си изяде закуската. Много се радвам че свикна и му е хубаво да ходи там, той е много общителен и обича да си играе с децата, бях сигурна че ще е добре за него  Heart Eyes

Аз пък имам разтройство, втори ден  Thinking нищо друго ми няма, и не ходя често до ВЦ, но сутрин не мога да сваря да се прибера след като го оставя на ясла...сега пия фреш от портокал дано не стане още по зле от него  newsm78
Виж целия пост
# 147
Тъкмо се връщам от преглед за сега всичко е наред в петък сме пак на преглед. Сега ми каза да си пия лекарствата и да не ставам от леглото да си почивам. Причината била пътуването ми до Свищов
Виж целия пост
# 148
Гери,радвам се,че всичко е наред!  Hug Наистина гледай да лежиш повече,без вдигане на тежко и резки движения,както и никакво пътуване! А какви лекарства пиеш?
Виж целия пост
# 149
Добър ден, мина ми прегледа момичета, всичко е наред с бебока, не се видя пол. 60гр. е  Crazy

Браво, много се радвам, че всичко е наред.

ЙоТо и аз ти препоръчам да се обадиш на лекаря, ако се чувстваш зле и да те посъветва какво да пиеш. Лошото е да не се обезводниш.

Най-сетне и аз си записах час за ФМ. на 5 септермври, че другата седмица няма да съм в града. Предната бременност, тук никой не правеше ФМ, сега ще ми е като за първи път.

fryti88 добре дошла! Пиши едно ЛС с данните си на mart2014, и ще те добавим. А за лентичката от менюто на бг мама -> Още -> Лентички и там е обяснено стъпка по стъпка как да си направиш.


scrye, мерси Simple Smile друго си е като питаш. А я кажете чета за тази ФМ, че отега се записвате не е ли рано и каде се записвате?и на вас правили ли са ви вече някакви изследвания, че на мен не ми каза още нищо за изследвания. е аз като отидох бях в 6г.с и бебо още и пулс нямаще, може би е било рано
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия