МАРТенската мама трескаво се притеснява и с ехографа бебчо наблюдава

  • 22 949
  • 735
# 90
Йо, то и аз гладя на Моцарт, ама вярвам бебето ще оцени, че и на баща му трябват ризи за работа както и твоето чист дом. Верно ли имаш 3 котетаа?  Heart Eyes

Мило ми стана за всички мами, видяли си бебоците, според мен аз директно ще си се разплача, а ме е срам от д-р Г. да проявявам чак такава чувствителност, ама...
Търпение, на всички, които си чакат прегледа  Big Ups

Джуджи според калкулатора трябва да стана 57, малко ме е страх да ги стигна, ама... то като слушам си е нормално  Simple Smile


Виж целия пост
# 91
Валя, искрено ме разсмя с това за 6-те презерватива до края на бременността Simple Smile При мен е същия режим, просто ме е шубе, иначе нямаме забрана или нещо друго..

ЙоТо, видях това за целулита. Аз отдавна се чудя да ви питам ли ама ми беше неудобно. Дали е опасно да се прави масаж на краката...бедрата де, според мен няма защо ако не се мачка коремчето. Ама нещо страшно става с моите крака просто и трябва да взема мерки.
Виж целия пост
# 92
tiny , ако ти се реве, реви си... нали е от хубаво!  Peace Моят сладък доктор всеки път се вълнува с мен, споменах по-назад в темата и, че тича да ми взима телефона, за да ми направи видео на бебчо... обожавам го тоя човечец ! Аз също се разплаках от щастие Simple Smile А за котките... имах 4 котета до онзи ден, ама вече продадохме едното... останаха ми три малки + майка им... В нас е много забавно  Crazy
JujiMuji , винаги съм изпитвала УЖАС от целулит! От нищо друго... а имах и доста хубави крака... до скоро  Tired Сега, най-вероятно от залежалия живот /не смея и най-прости упражнения да правя/, бедрата ми се отпускат... а какво ще стане след 6 месеца  smile3511 и го виждам появяващия се целулит и даже не знам какво да правя... и аз имам масажор, мислех с него да минавам бедрата, ама нищо не смея да правя...  Rage Само си повтарям - бебето да се роди живо и здраво, да се възстановиш колкото е необходимо, и почваш яко  newsm39 ... че не искам да изглеждам така  #Crazy И на мен ще ми е интересно, ако някой каже какво да го правим този появяващ се целулит и тези отпускащи се крачища...
Виж целия пост
# 93
Ето, намерих нещо по темата, и други мами преди нас са се питали това http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=413211.15
Обаче така и не ми стана ясно може ли не може ли.  newsm78аз все пак мисля да попитам доктора си как пък антицелулитни масажи на краката могат да предизвикат контракции...

А моят съвет към всички мами против целилита е - пийте много вода, нищо газирано, сладко, мазно, чипсове и пържено... Е не че аз го спазвам на 100% иначе за какво ще са ми масажи  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 94
Не нося хубави новини. Сърчице не се чу. А бебето, в резултат на хормоните, които ми тъпчат /прегнил, прогестерон/, които аз и без това си имам доста, за една седмица е наваксало развитието и си отговаря на 10-та седмица. Наведнъж е пораснало с 2-3 седмици. Питах док - възможно ли е това да стане без сърце, само от "изкуствените" хормони. Каза - да, възможно е.
Спря ми всички хормони и лекарства и другата седмица ще търся кой ще решава въпроса. Каза - иска ми се да му дадем още малко шанс. Така расте  Tired
Не знаех, че изкуствено може да се поддържа растеж и то така интензивен.
Според него не е генетичен проблем, защото преди имах идеално сакче, жълтъчното мехурче е перфектно, ембриончето и матката около него са яко кръвоснабдени, според док - то така се е захванало, че няма да се пусне. А не искаме кюретаж. Ще опитаме с химии.
и пак заключи -стават чудеса.
Той така ме посрещна и първия път - нямаш шанс да стане с твоя яйцеклетка, но да не ви убивам надеждата, опитайте, ако сте решили.
Виж целия пост
# 95
Много, много силно те прегръщам нищо, че не се познаваме.

Ще стискам всички възможни палци, да чуеш сърчице още другата седмица.
И аз вярвам, че стават чудеса. Моето бебе е чудо. Въпреки, че ме е страх все още.

Не спирай да вярваш в него, с цялото си сърце ти желая всичко да е наред.  Hug
Виж целия пост
# 96
Перуника, аз също ще стискам палци да се чуе сърчице, дано, дано, дано!!!!
Прегръщам те силно!
Виж целия пост
# 97
Перуника, искрената ми и цяла позитивна енергия е за теб и бебо !!! Стават чудеса, нека вярваме, че вие сте чудо и ще чуеш сърчицето !!! Прегръщам те страшно силно !
Виж целия пост
# 98
Перу много те мислих днес.  Hug Не губи надежда, наистина стават чудеса. Стискам палци за теб и бебо.

Виж целия пост
# 99
Перу,много мислих днес за теб..
Искрено се надявам всичко това да е един лош спомен след няколко дни.

Вярвай в чудеса! Има чудеса! И твоето дете е едно чудо!

Прегръщам те силно!
Виж целия пост
# 100
И аз стискам палци всичко да се оправи, Перу  Hug Hug Hug Наистина се надявам другата седмица да ни зарадваш с една много хубава и позитивна новина!  Hug
Виж целия пост
# 101
ПЕРУ НЕ ГУБИ НАДЕЖДА И АЗ СТИСКАМ ПАЛЦИ И ЧАКАМ ХУБАВИ НОВИНИ  Hug Hug Hug Praynig Praynig Peace Peace
Виж целия пост
# 102
ДА СЕ ВКЛЮЧА ЗА КИЛОГРАМИТЕ КАТО РАЗБРАХ ЧЕ СЪМ БРЕМЕННА БЯХ 56 СЕГА СЪМ 54 АМА ДО КРАЯ КАКВО ЩЕ СТАНЕ НЕ ЗНАМ (да допълня че не съм кой знае колко висока ) Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 103
Перу  Hug  продължавам да стискам палци
Виж целия пост
# 104
ОХ АЗ СИ ЛЯГАМ ПАК ДНЕС ПРОСТО МИ Е МНОГО ЛОШО ЛЕКА И СПОКОЙНА ВЕЧЕР НА ВСИЧКИ МАМИ И КАНДИДАТ МАМИ  Hug Hug Hug СТИСКАМ ПАЛЦИ НА ВСИЧКИ КОИТО СА НА ПРЕГЛЕД ПРЕЗ СЛЕДВАЩИТЕ ДНИ ЩЕ ПИША ВЕЧЕ СЛЕД ДВА ДНИ МАЛКО ТРЯБВА И ДА ПОРАБОТЯ ВСЕ ПАК  ooooh! ooooh! Sick Sick Sick Tired Tired
ПРЕГРЪЩАМ ВИ ОТ СЪРЦЕ  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия