МАРТенската мама трескаво се притеснява и с ехографа бебчо наблюдава

  • 22 949
  • 735
# 645
rorrr, аз само като идея я показах тази кошарка, за да добиете представа какво си харесах  Peace А за тази, която си избрах в магазина, имаше и матраче, та 2 в 1 ! Simple Smile
Виви, честити добри резултати и преглед! Simple Smile
Winter mоm, честито и на теб а ФМ! Simple Smile
Маги, наистина поетичен ден ти е било  Joy  Hug
bubeto77, видях го  Heart Eyes Hug Мале, ти наистина си доста напреднала с покупките Simple Smile
she_moto, честито и на теб  Hug
Бу, здравей, най-сетне се завърна  Hug Честито и на теб!
menyanthe , ЗНАМ! И винаги това съм си представяла, но развитието на деня днес и емоциите на доста хора , взеха превес над желанието ми, та за това се разстроих...  Hug
 
Виж целия пост
# 646
Йо, Честито мила!  Hug Денят наистина е бил напрегнат и не точно според очакванията ти, но всичко е добре когато свършва добре. Какво по-хубаво от това, че с бебка всичко е наред. Успокой се сега и утре ще си много по-щастлива, защото емоциите от днес ще са минало, а момиченцето, което чакате е вече сбъдната мечта. Хубави сънища и само усмивки утре.  love001
Виж целия пост
# 647
Йо,живот и здраве ще си говорим след години и ще го питам тогава таткото... Няма такава любов както между баща и дъщеря!!!  Crazy Не му се сърди-той просто още не знае! Grinning Целувки и се радвай за хубавата новина!!!
П.П. Знаеш ли на коя марка е кошарката,която си харесала-или ако имаш линк...  Wink
Виж целия пост
# 648
Добро утро мами  preggo preggo preggo preggo

Бу, добре си ни се завърнала  newsm51

Йо, честито за момиченцето  stork-girl newsm32 newsm51, много е хубаво че е твоето желание . Хич не му се хващай на мъжа ти, важното е ти да си щастлива и бебенцето с теб, а ПОСЛЕ ЩЕ Е НА ТАТИ МАЛКАТА ПРИНЦЕСКА.

Моят мъж винаги ми казва- искам ти да си щастлива. И после кажете момичета, че ако не е така, няма да им се стъжни живота  tooth tooth tooth
Виж целия пост
# 649
Бу бу, добре си се завърнала Simple Smile

ЙоТо, имала си доста емоционален ден, но най-важното е, че бебенцето е добре. Честита мома!
Виж целия пост
# 650
Добро утро момичета,
Да сложа едно кафенце

Йо с първата бременност нямах претенции какво да е бебето...роди се момиченце. Сега и аз, и таткото тайничко си мечатехме за още едно момиченце  babydust7 А баща й наистина я обожова Simple Smile Така ще бъде и при вас  Simple Smile
Стели как си днес?

При мен няма няма нищо интересно около бебя, ще се видим края на септеври чак Simple Smile Опитвам се да се запиша на въпросната ЖК, но не мога да хвана доктора да си запиша час.
И да попитам на ЖК прави ли се вагинален преглед? Може би...за да ти вземат микробиология?
Виж целия пост
# 651
Добро утроооо  Hug

Бу, радвам се да чуя, че си добре и си отново тук Simple Smile с тебе май прегледите ни ще вървят почти еднакво и аз съм на 18.09 пак и надявам се тогава да разберем пола.

Йо, чак ми стана мъчно за теб, ама как може такива шеги за малката принцеска, че и аз искам момиченце, като гледам какви сладурски неща има за тях по магазините. И момче да е нямам против де Simple Smile всяко детенце е радост.

Йо, и как мислиш да минава деня ти, мале на мен ми се струва, че ще изперкам, а смятам и аз докрая да съм си в нас. Да се похваля, след малко съм на антицелулитен масаж, ми трябва нещо да правя за тея крака (освен ходене). Ще разказвам после, надявам се масажистката да не ме върне като й обясня...

Дъги, аз и вчера четох ама не измислих какво да ти пиша, като цяло ме беше яд, но като ми мина реших, че природата си знае и щом е така значи това е правилно да стане. Ами че най-важното е да имаме здрави бебета, нали   bouquet

И вече съвсем без да си внушавам тази сутрин установих, че имам малко сладко коремче  Grinning

Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 652
Добро утро на всички..
Пия си от кафенцето на pipiole, че аз от както съм бременна нещо отказвам да пия кафе, просто спрях, уж ми се пие, ама като го помириша и ми се гади.

Йоанка, чудесно е, че ще имаш момиченце. Всъщност то няма значение какво ще е, пак ще си го обичате. Денят ви е бил напрегнат, нормално е мъжа ти да се ядоса и да не успее да се зарадва като тебе. А и все пак си мисля, че той ще се радва в родилното... сега той какво усеща - нищо. Като го гушне вече, тогава ще видиш колко се радва.

Бу-бу добре дошла, добре че всичко е наред с тебе, доста се питахме къде си.   bouquet

Виж целия пост
# 653
Добро утро момичета, и дъждовен и прохладен ден на всички  Hug Пеполе да прави с вагинален преглед, за микробиология , за цитонамазка и доктора да огледа стената на влагалището и шийката на матката.

Аз пак да се оплача че не съм се наспала, този път не заради пишкането, а толкова сълно гърмеше и святкаше че чак прозорците се клатеха, не знам как не се счупия някое стъкло #Crazy Одеве като тръгнах за работа тъкмо беше напекло и стана топличко, и сега докато пиша хоп и пак се мръкна и чакам дъждеццц  ooooh!

Бу-бу добре дошла отново сред нас   bouquet
Виж целия пост
# 654
Йо, честито момиченце мила  Hug Да ти кажа мъжа ти нещо е изпаднал в умопомрачение. Не му се сърди, и на тях им се случва  Mr. Green Скоро скоро ще заподскача от радост, ще видиш!

Аз съм следобед в 15.40. Ако ми кажат пак момче, може да водим преговори за размяна, ако толкоз иска мъж  Mr. Green

Брида трябва да е на преглед сега, чакаме новини!

С мойте всекидневни банички, ударих +4кг  Crossing Arms Само това ми се яде, насилвам се на готвено и други, но от тях продължавам да повръщам.
Освен това мога да се закълна че усещам бебето и то от 10-на дни поне! Усещането не се забравя и помня какво е от предния път - няма как да са газове. Ще питам доктора довечера, но подозирам че ще ми се изсмее  Whistling

Бу бу, добре дошла отново, не се губи вече  Hug
Добре дошли и на всички нови мамчета  Hug Пуснах линк на една приятелка с термин края на март, чака близнаци, ама като гледам още не се е престрашила да се включи Simple Smile


Момичета, за да се включите във групата във фейсбук, моля пишете тук ЛС с линк към профила ви на мен или Мими джобното. Групата е тайна и не може да бъде намерена по друг начин

Хубаво е това инфо да се сложи  на първа страничка на новата тема като се пусне  Simple Smile
Виж целия пост
# 655
Добро утро момичета,

Да кажа, че новата темичка е подготвена, всички които са писали са добавени в новия списък, така че ще се видите, може и да греша но не виждам в списъка Йо то - ако искаш да те добавя пиши Simple Smile

Бу-бу добре дошла, че наистина доста се позагуби, надявам се всико да е наред при вас  Praynig

За усещането на бебо, има голямо значение и къде се е захванал точно, при някой даже се усеща много по късно, както стана при мен с предната бременност Simple Smile

Честито на всички, които са минали ФМ и БХС и резултатите са повече от отлични и аз нямам търпение Simple Smile))

Йо-то не се притеснявай, ще видиш как ще и трепери после, може би наистина е очаквал момче и просто не е могъл да скрие реакцията си. На мен с първата бременност в началото ми казаха че може би (все пак даже не ми казаха със сигурност, че ще е момче) еми да ти кажа не се зарадвах много, но ако беше станало така естествено, че щях да си го обичам не по-малко. Така че не  му обръщай внимание, дай му време да се настрои и ще видиш, че всичко ще се нареди. И моя искаше момче, ама сега като си говорим пак искам момиче Simple Smile
Виж целия пост
# 656
Добро утро!
Бу, бях се притеснила вече. Радвам се, че са отминали проблемите.
Йо, твоя мъж е назад в класацията за тъпа реакция. На една приятелка мъжа само дето не се разревал в кабинета, че ще е момиче и супер глупости говорил. Да ти кажа ли какво е сега -4 месеца след като се роди. Така и трепери, че не можеш да си представиш. Мъжете някога са големи говеда и не се усещат какво причиняват на околните. Мисля, че много ще ти ходи момиченце и дано е копие на мама. Да види баща и после няма ли да си купува пушка.
Виж целия пост
# 657
С мойте всекидневни банички, ударих +4кг  Crossing Arms Само това ми се яде, насилвам се на готвено и други, но от тях продължавам да повръщам.
Освен това мога да се закълна че усещам бебето и то от 10-на дни поне!

е занчи не съм луда, знаех си че е бебето, все пак знам какво е да ти шават газове из корема  Joy а за баничките това е абсолютно вс1яка сутрин, че и 1 не ме наяжда, добре че поне килцата не ми се лепят много за сега
Виж целия пост
# 658
Добро утро, момичета!  Hug
bubeto77, ти по кое време си лягаш  Crazy Да не гледаш "забранени филми"  Mr. Green Blush  Hug Благодаря ти!
sunny:*kiss, аз от личен опит знам какво е! Бащата умира за дъщеря си и тя за него. Тате е най-силния, най-добрия и т.н. А тате обожава малката и дава мило и драго за нея! А и момиченцата няма как да не те разтопят. Толкова са нежни, сладки... аз за това винаги съм искала момиченце. Знам, че след като се роди и след някоя и друга година, живи и здрави, ще усети колко е хубаво и тя ще е единственото нещо, което ще го размеква, ама сега - пусто мъжко желание да каже на тайфата "направих мъж"... голяма работа е  Crazy Пък второто ще си го поръчам момче, какво толкова  Joy Аз пък съм щастлива, че ще мога да я мъкна с мен по типично женски места и занимания и ще знам какво да й купувам за коледа  Joy А за кошарката - ще се разровя из интернет, ако мога същата да я намеря, ще я покажа. Ако ли не - като отида в магазина да си я поръчам, ще запиша точно модела и марката и ще споделя информацията  Peace
cherry_cherry, благодаря, мила  Hug
rorrr, да чукна на дърво - лекарката каза "повече от идеална е", всичко й видяхме и наистина това е най-хубавата новина Simple Smile
pipiole, няма да има избор! Той си я е направил  Laughing
JujiMuji, и мен роклетата много ме блазнят  Grinning И прически искам да правя! За антицелулитен масаж на краката, не мисля че ще ти откажат! А за това как ми минава денят... добре, че сте вие, защото никак нямаше да минава  Hug Не знаеш колко ми помагате!!! Иначе предимно компютър, котки, поизчиствам малко, от време на време изляза до някъде и чакам с нетърпение почивните дни, за да мръднем някъде. Ама да ти кажа - предпочитам спокойствие, макар и в скука. Вчера отидох до работата за 1 час и луднах  Crazy Бях забравила колко са изнервени всички там, каква лудница е и всичко е само проблеми, проблеми... Crazy
Valya_P, знам че за мъжете, особено когато е за първи път, също е изключително стресираща тази огромна промяна - дете! Знам, че му е трудно, че и той има своите терзания, опитвам се да си го напомням. Знам и, че бебка да се роди, живот и здраве, той ще е много щастлив Simple Smile
Sisilia, звучи толкова приемливо и логично... да ги разменим  smile3521  Joy  Hug
Никол, той беше сигурен, че ще е момче! И на лекарката вчера каза, а тя: "Аз пък съм сигурна, че ще е момиче"  Laughing
she_moto , насълзиха ми се очите... хаха  Hug Grinning Grinning  Hug Таткото не е лишен от всякакъв военен арсенал, само каза, че и една права лопата ще си сложи до вратата  Laughing И ми каза - нищо, че е момиче, но първо ще ходи като малка на плуване, после я спираме, за да не стане прекалено развита в гръдния кош, после ще тренира тае куон до и после ще видим, отделно ще е много умна и хубава! Как ги реши всички тези неща, не знам  Joy
И да се похваля - днес за първи път ще ида на йога! Дано ми хареса, та да има с какво да се разсейвам. И нещо мило за завършек - като излизаше сутринта мъж ми, дойде до мен, целуна ме, погали ми тумбака и изчезна... аз, както обикновено, се правех на заспала... хаха Simple Smile Все пак, сигурно се радва...
Виж целия пост
# 659
И най-важното, момичета! Повече няма да слушам за "Тошко"  newsm44 Ще е някак нелогично да я кръстим така  Joy   bigdance2 Не, че изобщо съм го имала като възможност!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия