Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква информация има за Шарлотенбург в Берлин?
Какво е мнението за немската образователна система?
Какви са предимствата и недостатъците на образованието в Германия в сравнение с България?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква информация има за Шарлотенбург в Берлин?
-
Какво е мнението за немската образователна система?
-
Какви са предимствата и недостатъците на образованието в Германия в сравнение с България?
-
Какви са мненията относно възможностите за образование и кариерно развитие в Германия?
-
Какви са мненията относно възможностите за кариерно развитие в Германия в сравнение с България?

Ако въпросите са от общ характер (и ако още никой не ти е писал), се пробвай с тях тук. Ще опитаме.. и може и да успеем да ти помогнем.
Но пък от БГ пристигна колетче за него (от баба и дядо и леля ) което много го зарадва . Подариха му кон- играчка , върху който може да седне и като му натисне ушето издава специфичния конски звук. Много е доволен , мъкне го навсякъде. Това беше нашият празник, не точно РД, но ...
, ей така ми бяха очите от терасата. Връщаше се бързо , защото децата или не го забелязваха и не говориха с него. Това е разбираемо предвид езиковата граница. Но сега той о вече говори и разбира. Подканям го да излиза сам при децата , ноооо той не иска . Дайте идеи как да го подбутна .
