Кралски работи и клюки - 7

  • 79 116
  • 730
# 720
Летисия и Фелипе на снимките на "Изабел".
Виж целия пост
# 721
Принцеса Мадалена, най-малката дъщеря на шведския крал Карл XVI Густав и кралица Силвия, e родила дъщеря в Ню Йорк. Името и титлата на момиченцето ще бъдат оповестени след срещата на крал Карл XVI Густав с кабинета.
Виж целия пост
# 722
http://www.hellomagazine.com/royalty/gallery/2014022317143/princ … ns-two-gallery/1/

Принцеса Естел,дъщерята на Виктория и Даниел, днес става на две годинки.
Виж целия пост
# 723
Прекрасно бебе е Естел! Да е жива и здрава, много ми е сладка!
Виж целия пост
# 724
И каква скромна тортичка, с една ягодка и две обикновени свещички.
Виж целия пост
# 725
Малката шведска принцеса вече има име : Leonore Lilian Maria

http://www.hellomagazine.com/royalty/2014022617191/princess-made … oneill-baby-name/

Има и снимки Simple Smile
Виж целия пост
# 726
Любимката ми Лала Салма от Мароко
Виж целия пост
# 727
Еха,много е хубава.Прекрасна коса и още по-красиви очи.
предложение за анкета в новата тема
Виж целия пост
# 728
предложение за анкета в новата тема

Коя съпруга на престолонаследник е най- красива/стилна/популярна... ?

Кое бебе от благороднически произход е най- сладко?
Виж целия пост
# 729
предложение за анкета в новата тема

Коя съпруга на престолонаследник е най- красива/стилна/популярна... ?

Кое бебе от благороднически произход е най- сладко?

Еее то е ясно,че ще спечели Катрин (защото е най-известна от всичките). А пък бебета -те всички са сладки .
Предлагам: На коя страна бихте искали да сте кралица  Mr. Green
Виж целия пост
# 730
НОВА ТЕМА
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия