Звездни компромати - 181 част

  • 66 701
  • 747
# 240
 Явно много съм изостанала, защото Майли я видях за първи път в тази тема и тук разбрах, че е певица.  ooooh! На снимките, които съм засичала до сега, не ми изглежда нито противна, нито "нечистоплътна" (както някой се изрази назад в темите). Като цяло не ми е неприятна, даже я намирам за симпатична. Не ми харесва на сцена, сценичното и поведение съвсем не ми е по вкуса...особено с тези розови мечоци (или там, каквото трябва да го играят).  Mr. Green
Виж целия пост
# 241
Ирина Тенчева е публикувала тази снимка е текст "Събрахме се! Май няма друго предаване с толкова много водещи и все жени — с Teodora Ivanova, Катерина Евро, мая крумова, Veneta Harizanova, Iva Ekimova, Diana Alexieva, Konstantina Zhivova и Evgenia Kalkandjieva."
Виж целия пост
# 242
Малко встрани от темата с Майли, че ми е противна и без това, един прекрасен Вин Дизел със звезда на Aлеята на Славата. Очарователен е

Любопитна съм да видя развръзката на този "развод". Какво ли пък ако го уволнят дисциплинарно  hahaha И отдолу един коментар, че не е метросексуален, а пара сексуален  ooooh! hahaha
Виж целия пост
# 243
Алисия сменя Кали в ТВ7
Виж целия пост
# 244
Сега стана ясно защо се е натискала със Сечков.Сестра му е продуцент на предаването, нали?
Виж целия пост
# 245
Изпълнението на Джъстин Тимбърлейк на наградите.

Майли е ужасна.
Виж целия пост
# 246
Сега стана ясно защо се е натискала със Сечков.Сестра му е продуцент на предаването, нали?
Да. Peace Мисля,че Алисия ще е добра водеща.Поне има дар слово за разлика от повечето си колежки.
Виж целия пост
# 247
Въобще не смятам, че Алисия е подходяща за водеща Peace
Виж целия пост
# 248
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=2259244 Laughing
Виж целия пост
# 249
Ауууу....сега гледах Майли С. Ами изпитвам смес от емоции ooooh!
Наред с погнусата и смеха, които предизвика у мен изпитвам и доза жал към нея. Явно наистина много се напъва да го докара до малко от Риана, Джеси Джей, Рита Ора и тоя тип "секси гръндж поп мадами-бунтарки".....ама напъването й идва в повечко, както явно и на "наслаждаващите се" звезди на изпълнението й. Sick ooooh!
Риана само как гледаше.... Sick

Майли, колкото и да се чекне и  съблича - секси няма да го докара, поне не така.

Жалка работа Sick Tired ooooh!
Виж целия пост
# 250
И аз преди малко я изгледах МайлитУ.  Sick Жалки напъни, жалки...  Sick
Образът на Хана Монтана и подхождаше повече.  Peace
Виж целия пост
# 251
Накарахте ме да изгледам пустото видео, значи!  Crazy
На мен ми се стори, че иронизира някого или нещо. Цялото и поведение е една пародия. От висящия от устата език, до некоординираните крайници.
Не мога да повярвам, че това е сериозно. Момичето си е направило майтап с някого. Mr. Green
Виж целия пост
# 252
На мен ми се стори, че иронизира някого или нещо. Цялото и поведение е една пародия. От висящия от устата език, до некоординираните крайници.
Не мога да повярвам, че това е сериозно. Момичето си е направило майтап с някого. Mr. Green

Абсолютно, цялото и сценично поведение, не само това участие е под мотото пълна противоположност на Хана Монтана.
Виж целия пост
# 253
Вики и Дейвид Heart Eyes

Миранда Кер - много красива на театралния дебют на Орландо
Виж целия пост
# 254
Извиянвам се, ако някой е пускал тази Дауцен? На мен много ми хареса Simple Smile

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия