Звездни компромати - 181 част

  • 66 699
  • 747
# 315
Къде са тези червеи и трупове? Много се насилвах да ги видя, но явно не гледам в правилната галерия.

http://sallymann.com/selected-works/body-farm
Виж целия пост
# 316
Body farm.... Там гледай. От фермата за тела има 2-3снимки другите не са от фермата,а иначе наистина съществува ферма за тела някъде из Щатите май беше, където хвърлят трупове из природата и им създават условия (ако мога така да се изкажа) за разлагане с изследователска цел.
Интересно.
Хареса ми тази Сали Ман.
Виж целия пост
# 317
Благодаря.
Наистина много интересно. Като в учебника ми.
Виж целия пост
# 318
Галена
Помислих я за Емилия, вече трудно ги различавам  Embarassed
Виж целия пост
# 319
Сестрите Тоуи са извадили супер тела
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2402582/Sam-Billie- … y-shaping-up.html
Виж целия пост
# 320
с какво са известни тези сестри ?
Виж целия пост
# 321

  Златка Райкова и Андреа-

   https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1412782532280596&set … ype=1&theater
Виж целия пост
# 322
Галена и семейството й в Мексико -
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/17761_190 … 4_440615312_n.jpg
Виж целия пост
# 323
този не се спира....http://www.blitz.bg/news/article/219211
Виж целия пост
# 324
Знам, че на всички ни е писнало от нея, но не мога да не споделя  Венета Райкова: "най-мразя да ми е студено и кожата ми да е като на варено пиле!!! отива ли си лятото??" Mr. Green
Виж целия пост
# 325
Знам, че на всички ни е писнало от нея, но не мога да не споделя  Венета Райкова: "най-мразя да ми е студено и кожата ми да е като на варено пиле!!! отива ли си лятото??" Mr. Green

Снимката, за да си покаже логото на чантата ли е...  Joy На тази жена не й се отразява добре остаряването. Mr. Green
Виж целия пост
# 326
Знам, че на всички ни е писнало от нея, но не мога да не споделя  Венета Райкова: "най-мразя да ми е студено и кожата ми да е като на варено пиле!!! отива ли си лятото??" Mr. Green
И как небрежно само се подава Just Cavalli-то. Crazy ooooh!
Виж целия пост
# 327
Знам, че на всички ни е писнало от нея, но не мога да не споделя  Венета Райкова: "най-мразя да ми е студено и кожата ми да е като на варено пиле!!! отива ли си лятото??" Mr. Green
Оооооо, не, тая Венета е уникална  ooooh!
Наистина ще взема и аз да и разгледам профила, че я гледам колко много забавна е станала  Grinning
Виж целия пост
# 328
Валери младши  Mr. Green

Виж целия пост
# 329
Много сладко хлапе е Валери.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия