Звездни компромати - 181 част

  • 66 696
  • 747
# 450
Дядката си изглежда прилично  Wink  ако е без дамата до него  Grinning

Някой знае ли му името ?
Телман Исмаилов  Peace
В Италия всички са пощурели по непотвърдения слух за Моника и руснака Simple Smile

Виж целия пост
# 451
Преобразяването на Хейдън Панетиер?
Виж целия пост
# 452

Много и отива  Heart Eyes Красива е!
А тя има ли си мъж или...не помня какво беше около нея Rolling Eyes Детето и знам,че е осиновено като това на Чарлийз Терон,нали?
Виж целия пост
# 453

Много и отива  Heart Eyes Красива е!
А тя има ли си мъж или...не помня какво беше около нея Rolling Eyes Детето и знам,че е осиновено като това на Чарлийз Терон,нали?

Беше женена за ей този бастун, даже спечели попечителство над дъщеря му от предишния му брак с някаква порно актриса. Обаче се развихри скандал, че й е изневерявал не веднъж, което той в крайна сметка призна и тя много грациозно и без повече циркове внесе молба за развод и туй то. Даже, когато ставаха тези неща, те вече бяха започнали процеса по осиновяване, който тя довърши като самотен родител.
Виж целия пост
# 454

Много и отива  Heart Eyes Красива е!
А тя има ли си мъж или...не помня какво беше около нея Rolling Eyes Детето и знам,че е осиновено като това на Чарлийз Терон,нали?

Беше женена за ей този бастун, даже спечели попечителство над дъщеря му от предишния му брак с някаква порно актриса. Обаче се развихри скандал, че й е изневерявал не веднъж, което той в крайна сметка призна и тя много грациозно и без повече циркове внесе молба за развод и туй то. Даже, когато ставаха тези неща, те вече бяха започнали процеса по осиновяване, който тя довърши като самотен родител.
Peace
А що негърче... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 455

Много и отива  Heart Eyes Красива е!
А тя има ли си мъж или...не помня какво беше около нея Rolling Eyes Детето и знам,че е осиновено като това на Чарлийз Терон,нали?

Беше женена за ей този бастун, даже спечели попечителство над дъщеря му от предишния му брак с някаква порно актриса. Обаче се развихри скандал, че й е изневерявал не веднъж, което той в крайна сметка призна и тя много грациозно и без повече циркове внесе молба за развод и туй то. Даже, когато ставаха тези неща, те вече бяха започнали процеса по осиновяване, който тя довърши като самотен родител.
Peace
А що негърче... Rolling Eyes

 Защото и те са хора като нас!Отдавна думата негър не се използва, защото може да ти навлече много главоболия и проблеми.Заменена е с черен, или защото детето е чернокожо.
 Сандра Бълок винаги ми е била любима актриса и страхотна жена, много я харесвам.Всеки си има вкус, но прехвалената А.Джоли не може да й стъпи и на малкия пръст.
Виж целия пост
# 456

Страхотна Миранда  Heart Eyes

На мен пък Сандра Бълок никога не ми е харесвала, напротив. Прилича ми на доберман  Mr. Green
Виж целия пост
# 457

Много и отива  Heart Eyes Красива е!
А тя има ли си мъж или...не помня какво беше около нея Rolling Eyes Детето и знам,че е осиновено като това на Чарлийз Терон,нали?

Беше женена за ей този бастун, даже спечели попечителство над дъщеря му от предишния му брак с някаква порно актриса. Обаче се развихри скандал, че й е изневерявал не веднъж, което той в крайна сметка призна и тя много грациозно и без повече циркове внесе молба за развод и туй то. Даже, когато ставаха тези неща, те вече бяха започнали процеса по осиновяване, който тя довърши като самотен родител.

 Защото и те са хора като нас!Отдавна думата негър не се използва, защото може да ти навлече много главоболия и проблеми.Заменена е с черен, или защото детето е чернокожо.
 Сандра Бълок винаги ми е била любима актриса и страхотна жена, много я харесвам.Всеки си има вкус, но прехвалената А.Джоли не може да й стъпи и на малкия пръст.
  newsm10

И аз много я харесвам...много се надявах с Киану Рийвс да се съберат, имаше подобни слухове  Heart Eyes
Мъжът й не и ли изневереи с татуиската Кат Вон Ди  Thinking
Виж целия пост
# 458
Койна Русева
Виж целия пост
# 459
ужасна снимка
Виж целия пост
# 460
Копирах от един от най-големите сайтове в България за споделяне на фотография, където беше високо оценена. Но не се учудвам, много е популярно да се гласува за познат фотограф или модел повече, отколкото за качеството на снимката  Mr. Green
Виж целия пост
# 461
На мен снимката много ми харесва  Simple Smile
Виж целия пост
# 462
На мен снимката много ми харесва  Simple Smile

И на мен...аз много я харесвам Койна, още от едно време , имаше едно сериалче "Морска сол"  Wink
Виж целия пост
# 463

Много и отива  Heart Eyes Красива е!
А тя има ли си мъж или...не помня какво беше около нея Rolling Eyes Детето и знам,че е осиновено като това на Чарлийз Терон,нали?

Беше женена за ей този бастун, даже спечели попечителство над дъщеря му от предишния му брак с някаква порно актриса. Обаче се развихри скандал, че й е изневерявал не веднъж, което той в крайна сметка призна и тя много грациозно и без повече циркове внесе молба за развод и туй то. Даже, когато ставаха тези неща, те вече бяха започнали процеса по осиновяване, който тя довърши като самотен родител.
Peace
А що негърче... Rolling Eyes

 Защото и те са хора като нас!Отдавна думата негър не се използва, защото може да ти навлече много главоболия и проблеми.Заменена е с черен, или защото детето е чернокожо.
 Сандра Бълок винаги ми е била любима актриса и страхотна жена, много я харесвам.Всеки си има вкус, но прехвалената А.Джоли не може да й стъпи и на малкия пръст.
И аз много я харесвам...много се надявах с Киану Рийвс да се съберат, имаше подобни слухове  Heart Eyes
Мъжът й не и ли изневереи с татуиската Кат Вон Ди  Thinking

Слуховете за Киану винаги са били само за рекламата на Скорост,
а тя тогава си беше с Тейт Донован.

Бастунът се ожени вече за Кат, следващата след Кат  Laughing

Порноактрисата не е коя да е, а една от най-големите звезди в бизнеса Жанин Линдемюлдер.
Виж целия пост
# 464
После нали участваха и в "Къща на езерото", определено стоят добре заедно.
Хм...не знаех, че с Кат са женени вече .То докато разбера аз сигурно ще се развеждат вече  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия