За феновете на тениса - тема 4

  • 39 117
  • 763
# 75
Ана изигра снощи почти перфектен първи сет и след това се пусна по пързалката  ooooh!




Супер интересни четвъртфинали днес при жените.
Крайно време е на Викито късмета да свърши, само Дани да играе както може, не както и падне.  Mr. Green
Италианското дерби - Флавия и Роби са израснали заедно, като тийнейджърки 4 години са делили заедно стая в академията на Италианската федерация по тенис, едва ли има други две тенисистки които да се познават толкова добре...
Освен може би двете Марии, а и сестрите разбира се.
Виж целия пост
# 76
Един усмихнат Стан

Виж целия пост
# 77
  И Анчето отпадна , вече съвсем не остана кого да гледам .  Sad

 На  Стан шведския климат му се отразява добре , тази година наистина му е успешна .
Дано нашата звезда да стигне поне неговото ниво .
Общо взето , не се вижда кой може да застраши голямата тройка при мъжете .
На този турнир ще викам за Рафа .
Виж целия пост
# 78
Интересна статистика на 3-ката до 4ти кръг
Nole/Rafa/Andy
Sets 12/13/14
TB 1/1/2
Winners 136/143/142
UFE's 76/91/87
Aces 28/12/20
DF's 5/7/10
Points 373/404/436 Simple Smile
Виж целия пост
# 79
Първият сет го пропуснах, но за следващите два бях на линия...Рафа летеше по корта, красота направо  Hug И отново без пробив!!!

Пълна програма за четвъртък, ден XI на US Open:

Arthur Ashe Stadium (започват от 19:00 ч.):
1. Б. Брайън/М. Брайън - Паеш/Щепанек
2. Анди Мъри - Станислас Вавринка (не преди 20:30 ч.)
3. Евърт/Селеш - Бигс/Уилсън (не преди 02:00 ч.)
4. Новак Джокович - Михаил Южни (не преди 03:00 ч.)

Louis Armstrong Stadium (започват от 18:00 ч.):
1. Колин Алтамирано - Макензи Макдоналд
2. С. Уилямс/В. Уилямс - Ерани/Винчи (не преди 19:30 ч.)
3. Додиг/Мело - Пея Соареш
4. Мирза/Джие - Барти/Делакуа

Всички резултати от сряда, ден X на US Open:

Arthur Ashe Stadium:
1. Флавия Пенета - Роберта Винчи 6-4 6-1
2. Ришар Гаске - Давид Ферер 6-3 6-1 4-6 2-6 6-3
3. Виктория Азаренка - Даниела Хантухова 6-2 6-3
4. Рафаел Надал - Томи Робредо 6-0 6-2 6-2

Louis Armstrong Stadium:
1. Додиг/Мело - Инглот/Хюи 7-5 6-3
2. Мирза/Джие - Хсиех/Пън 6-4 7-6(5)
3. Спиърс/Гонзалес - Медина Гаригес/Соареш 6-3 6-1
4. С. Уилямс/В. Уилямс - Павлюченкова/Шафаржова 6-1 7-6(3)
5. Ченг/Мартин - Кеш/Уошингтън 7-6(4) 6-4

Grandstand:
1. Хлавачкова/Храдецка - Петрова/Среботник 4-6 6-4 7-5
2. Барти/Делакуа - Макарова/Веснина 6-2 6-3
3. Хлавачкова/Мирний - Младенович/Нестор 7-5 6-7(4) [12-10]

TennisKafe.com
Виж целия пост
# 80
Тъкмо търсих темата да ви се карам, че никой не пише, пък то нова тема имало Crazy Embarassed

Мерси за пожеланията  Hug
По понятни причини почти нищо не съм гледала този път. За Григор ММ ми се обади в болницата специално да ми съобщи. Ядосах му се много. Дано се стегне догодина Rolling Eyes

За снощната победа на Вавринка срещу Мърморкото много се радвам. В една академия са с Григор. Нашето има какво да научи от Стан. Пожелавам му поне на финал да играе на Вавринка.
Виж целия пост
# 81
Така като гледам, май се очертава финал Бъбринка - Гъзобрък  hahaha
Нощеска Жокович победи Южный, но руснакът сума ти пъти го изпусна на брейкпоинт в първите два сета и резултатът можеше да е друг, ако Миша имаше повече късмет. Срещу Бъбринка, обаче, сърбинът ще бере много ядове.
Виж целия пост
# 82
Анди Маррей (Великобритания, 3) - Станислас Вавринка (Швейцария, 9) - 4:6, 3:6, 2:6   bouquet
Голяма радост,голям бой!


Новак Джокович (Сърбия, 1) - Михаил Южный (Русия, 21) - 6:3, 6:2, 3:6, 6:0 - при този резултат ,за какъв късмет да говорим?

Трябва да започне смяна на поколенията ,защото стават безинтересни едни и същи полуфинали и
финали.

Вавринка може и се надявам да затрудни дишането на Джокович Mr. Green
Виж целия пост
# 83

Новак Джокович (Сърбия, 1) - Михаил Южный (Русия, 21) - 6:3, 6:2, 3:6, 6:0 - при този резултат ,за какъв късмет да говорим?


Ако беше гледала мача, щеше да разбереш какво имам предвид.
Виж целия пост
# 84

Новак Джокович (Сърбия, 1) - Михаил Южный (Русия, 21) - 6:3, 6:2, 3:6, 6:0 - при този резултат ,за какъв късмет да говорим?


Ако беше гледала мача, щеше да разбереш какво имам предвид.

Как разбра ,че не съм го гледала!!! Отново си служим с висши сили hahaha
Виж целия пост
# 85
[
Как разбра ,че не съм го гледала!!! Отново си служим с висши сили hahaha


Не са нужни вишси сили, за да разпознаеш глупостта. ooooh!
Виж целия пост
# 86
... и простотията, и толерантността, и съобразяването с чуждото мнение ,и комплексирането ...
Виж целия пост
# 87
Въх, въх..Вавринката добре се справя засега, а така!  Sunglasses
Виж целия пост
# 88
Финалите са познати стари - Вика - Серина и Рафа - Джокович......

Обаче...не мога да не отбележа Хлавачкова - шампион на ЮСО и на семсени двойки, и на двойки жени!!!!! Поздравления!

ДНес на двойки мъже за коя двойка ще сте? Може би за любимеца Щепанек?
Виж целия пост
# 89
Вавринка заслужаваше финал.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия