В този Форум, научих, че ...

  • 156 945
  • 2 413
# 120
От тук научих, че съществува туй нещо-глиган в анцуг.
Виж целия пост
# 121

Научих че има и други,които мислят като мен!! Peace
Виж целия пост
# 122
*че в България всяка майка е идеална... а всяка от нейното обкръжение- не

*свекървата е най-малко четириглава ламя

*София е идеално място, в което се раждат по-качествени българи, отколкото в провинцията

*мъж, който не кара поне Ламборджини, е изпаднал

*жената, която е завъртяла главата на мъж с Ламборджини, е нива над тази, която си е купила въпросното сама

*ниските обувки са вредни, а солариумът- полезен

*всеки, който с нещо ни превъзхожда, е псевдоинтелектуалец. Или лъже Mr. Green

*всяка форумка е красива и умна

*обичайно най-готините на пръв поглед съфорумки показват най-много отклонения с течение на времето

*ако нещо не ти харесва, то е, защото "гроздето е кисело"

*и за себе си научих разни истини, последната от които- съм грозна и отчаяна жена на възраст, приятно ми е Flutter


 И че тук има повече диаманти, отколкото в Урал. Crazy Mr. Green
Виж целия пост
# 123
... доматите за салата се мият с веро преди употреба.
... в къщи се ходи с обувки, дори и зимата.
Виж целия пост
# 124
Научих колко жесток може да бъде живота - до регистрацията ми тук представа си нямах! Личните ми проблеми се оказаха далеч от житейска драма и това ми даде нов поглед върху нещата.

Научих, че някои бебета се раждат с увреждания и дори моето не е било застраховано. (невежеството вярно е блаженство, да знаете)

(Това извън лигавщините, де. Ако ми дойде вдъхновението, може да се включа и с ироничен текст в тон с оригиналниченето)
Виж целия пост
# 125
Аз за сетен път виждам, как, като не ти изнася да кажеш "тази" е такава или онакава, с всичката мъдрост на която си способен, посочваш към мъглявината "ССФ".
Да гърдите бяха хубави,но в лоша опаковка;)
Виж целия пост
# 126
...По-скоро затвърдих наблюдението си, че 95% от хората имат IQ под 100. За ЕSI - още повече.
Радвам се, че тук намирам и от останалите 5. Peace

А, да разбрах, че е благословия да не си ССФ, пу, пу, пу, и най-накрая се заобичах! Hug
Виж целия пост
# 127
Цитат
доматите за салата се мият с веро преди употреба

 Shocked
Виж целия пост
# 128
Ивонска, дано детето ти няма последствия.
И аз като теб бях само чувала легенди за седмаците, но на свой гръб изпитах ужаса недоносено дете.
И пак тук научих, че и други такива има и не съм сама. И не е чак толкова страшно.
Виж целия пост
# 129
Ивонска, дано детето ти няма последствия.
...

Не, слава Богу!
Виж целия пост
# 130
Цитат
доматите за салата се мият с веро преди употреба

 Shocked
Даа, и други чудесии имаше, но не ги помня вече.
Виж целия пост
# 131
О, забравих! Забавно ми е и това, че неграмотни хора отправят забележки относно правописа. Това откъм веселата страна.  Wink
Виж целия пост
# 132
..., че ако не си перфектен и открито проявяваш част от слабостите си ССФ ще грабне възможността на твой гръб да показва перфектност и ще те накара да се чувстваш като най - жалкото същество някога.
Това се разбира най-добре ако човек си пусне тема с личен проблем.


Извън майтапа - взаимопомощ и много информация има в не толкова масовите подфоруми /поне от повърхносен поглед/ - Родители, преживели загуба, Проблемното забременяване, на Осиновените. Там се образуват затворени групи и се споделя повече.
Виж целия пост
# 133
Научих, че е масова практика и в този форум да не се чете, а да се бърза с писането  Crazy
 Научих и, че няма смисъл да чета и коментирам в теми, където обикновено една от съфорумките, къпеща се във форумска любов, е задала общия тон и множеството приглася хорово. Тогава всеки опит да се изкаже различно мнение, се превръща в безумен спор и завършва с нечие фръцване.
 Научих и много полезни неща - за кърменето, за възпитанието на децата.
Научих и, че има прекалено много жени, които имат прекалено много свободно време.  Mr. Green
Виж целия пост
# 134
Научих, че съм буквално неадекватна за живота.
Че какъвто и въпрос да ме вълнува - в този форум има отговор.
Че какъвто и въпрос да се зададе - следват 10 страници - "Има такава ,тема, що не гледате преди да пишете", съпроводено със стрелби, опулени и зелени човечета. Всичко това съпроводено с линк  от 1862 г., примерно.
Че тук се избиват невероятни комплекси.
Научих много полезни неща по някои въпроси.
По-голямата част от пишещите са добронамерени, възпитани хора.
Че свекървите са създадени за да ни дразнят. (Не съм свекърва)
Че при всяко мнение трябва да се оправдаваме и обясняваме - не, не, аз не съм от тази група, просто това е моето мнение по въпроса. (Виж горното за свекървите)
Че получаващите малки заплати, пълничките, несуперкрасавиците, 35 годишните дъртачки и т.н. трябва да бъдат сварени на сапун. Веднага!
Като се сетя, ще пиша още.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия