В този Форум, научих, че ...

  • 156 979
  • 2 413
# 165
Иначе продължават да се чувстват много изтънчени духовно.
Научих, че да си изтънчен духовно означава да кълнеш непознати по форуми да умрат от чума, антракс и каквото се сетиш, да им следиш постовете, да събираш групи и групички от съмишленици, също така изтънчени духовно, и да се оплакваш, че чувството ти за справедливост е уязвено от факта, че въпросната персона все пак не е пукнала от антракс.
Виж целия пост
# 166
Иначе продължават да се чувстват много изтънчени духовно.
Научих, че да си изтънчен духовно означава да кълнеш непознати по форуми да умрат от чума, антракс и каквото се сетиш, да им следиш постовете, да събираш групи и групички от съмишленици, също така изтънчени духовно, и да се оплакваш, че чувството ти за справедливост е уязвено от факта, че въпросната персона все пак не е пукнала от антракс.

Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 167
Иначе продължават да се чувстват много изтънчени духовно.
Научих, че да си изтънчен духовно означава да кълнеш непознати по форуми да умрат от чума, антракс и каквото се сетиш, да им следиш постовете, да събираш групи и групички от съмишленици, също така изтънчени духовно, и да се оплакваш, че чувството ти за справедливост е уязвено от факта, че въпросната персона все пак не е пукнала от антракс.

И-ме-на!
Виж целия пост
# 168
Мдаа... За тези 7 години научих, че и красивите жени имат целулит. Че ССФ обаче няма, а ако има, то тя е на 5 диети едновременно, които са й препоръчали други съфорумки. Дори съкращението ССФ използвам вече, ехеее!
Научих, че има много глупави и елементарни хора, събрани на едно място, размахващи пръст, които се множат и това е най-страшното.
Научих, че ако ще 100 деца да е родила някоя форумка, винаги може да избълва безгранична простотия и да е убедена, че е права. И когато напиша, че не е, да ме пита колко деца съм родила и щом бройката е по-малка от 1, да си мълча там в ъгъла.
Научих, че ако не харесвам някого, то задължително му завиждам.
Освен това, научих че българската мама е най-перфектната домакиня (съдейки по готварския форум) и може да готви от мусака до кордон бльо.
И не на последно място, научих че ако в гугъл напиша "боли ме кутрето на десния крак", първият резултат ще ме прати във форума, защото мамите всичко знаят, всичко лекуват и ако случайно си отишъл на лекар и той ти е каза, че нищо ти няма, НЕ Е ТАКА! На чинката на някоя първата братовчедка баш от това са я оперирали и не е майтап работа!!! Веднага натривки с чесън вагинално!
О, да не забравя - научих, че същите тези жени, които възпитават деца, могат да имат безкрайно тъпо отношение към животните (за справка - темата за котката, която бе простреляна от детски лекар).
Това бяха лошите примери, които всеки ден ми вадят очите. От форума познавам хора, които безкрайно много харесах и ми е приятно да им чета мненията. Тук съм намирала полезна информация по много теми. Но определено се нагала доста да отсяваш, защото се напълни с неграмотни хора.
Виж целия пост
# 169
Аз не само виртуално, но и реално научих, че има хора, претендиращи за такт, чуствителност и психолигическа проникновеност, които са способни да те накарат да им купуваш лекарства, изписвани с рецепта, да им ги носиш в чужда държава и после милостиво да ти вържат тенекия.
Иначе продължават да се чувстват много изтънчени духовно.
Това истина ли е?  Shocked
Виж целия пост
# 170
Научих, че ако не харесвам някого, то задължително му завиждам.

Ах, да, това  ми е много любимо Laughing

Не разбирате ли, че няма начин просто да не харесвате Николета Лозанова  Naughty Laughing
Виж целия пост
# 171
Не само завиждаш, но си и грозен и дебел.
А оплачеш ли се, си хейтър и лузър.

А и кажат ли, че сестра ти е курва, иди доказвай, нямаш сестра. Това го научих преди, що с Касита не е така? М?
Виж целия пост
# 172
Нищо ново не научих, срещнах още повече хора. Както извън форума има всякакви - добри, усмихнати, намръщени, подигравачи. Радвам се, че с някои установих много приятни отношения, които с дискретен контакт ми носят огромна доза положителни емоции.
Хора -  Heart Eyes
Виж целия пост
# 173
Аз не само виртуално, но и реално научих, че има хора, претендиращи за такт, чуствителност и психолигическа проникновеност, които са способни да те накарат да им купуваш лекарства, изписвани с рецепта, да им ги носиш в чужда държава и после милостиво да ти вържат тенекия.
Иначе продължават да се чувстват много изтънчени духовно.
Това истина ли е?  Shocked
Прилича ти на роман? И аз така се почувствах.
Особено, когато се осъзнах на границата с 20 сашета силно болноуспокоително.
Виж целия пост
# 174
Не разбирате ли, че няма начин просто да не харесвате Николета Лозанова  Naughty Laughing
Кой е луд да не харесва тази съвременна Клеопатра Naughty Mr. Green
Виж целия пост
# 175
Аз не само виртуално, но и реално научих, че има хора, претендиращи за такт, чуствителност и психолигическа проникновеност, които са способни да те накарат да им купуваш лекарства, изписвани с рецепта, да им ги носиш в чужда държава и после милостиво да ти вържат тенекия.
Иначе продължават да се чувстват много изтънчени духовно.
Това истина ли е?  Shocked
Прилича ти на роман? И аз така се почувствах.
Особено, когато се осъзнах на границата с 20 сашета силно болноуспокоително.
Мда... грозна работа.
Виж целия пост
# 176
Не разбирате ли, че няма начин просто да не харесвате Николета Лозанова  Naughty Laughing
Кой е луд да не харесва тази съвременна Клеопатра Naughty Mr. Green
Тази пък ми е "любимка". Има си две-три поддръжнички във форума, които просто ме изумиха с простотия и злоба. Джой знае.
Виж целия пост
# 177
Шърли, там не посмях, защото се оттеглих да затихне цирка, но тук използвам момента да ти благодаря-   bouquet   bouquet   bouquet
Виж целия пост
# 178
Във форума научих, че:
- голи думи, непридружени от снимка, са празни приказки.
- непишещите в Литературния подфорум не четат книги.
- не си груб - не си куул.

Житейските уроци:
- повече чети, по-малко пиши.
- не зад всяка виличка за омари се крие префърцунена куха лейка.
- светът е пълен с добри намерения и повечето не водят към ада.
Виж целия пост
# 179
Шърли, там не посмях, защото се оттеглих да затихне цирка, но тук използвам момента да ти благодаря-   bouquet   bouquet   bouquet
Ааа, чак благодарности...  Blush Тогава побеснях от явната злоба.
Бях пропуснала и нещо, което отдавна ме дразни: снимала си дамата масата с вечеря, а там наредени едни свещи, едни порцеланови чинии, в тях разни засукани манджи и отдолу коментар "скромната ни вечеря". Ебем ти скромността, нали...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия