В този Форум, научих, че ...

  • 156 974
  • 2 413
# 1 665
От няколко дни май нищо не сте научили...
аз ще споделя неща,които вие вече със сигурност знаете :
1. Никога не задавай на познат/приятел екзистенциалния въпрос ''Как си ?'', рискуваш да те обявят за прекалено нахален и любопитен
2. Никога не се усмихвай на чуждо дете, даже препоръчително е да му се намръщиш, за да не разяриш майка му
3.Девствена жена и недевствена( или курва) не могат да бъдат приятелки
и любимото ми
4.Независимо от темата, в която се пише, накрая винаги се стига до мерки ,интересно разбрах, че във форума няма нито една жена,която е висока 1.60 и тежи 75 кг, всички са с перфектни мерки от 1.63 и 46 кг  Whistling
 
Виж целия пост
# 1 666
всички са с перфектни мерки от 1.63 и 46 кг  Whistling
 

Ако това са перфектни мерки....
Виж целия пост
# 1 667
всички са с перфектни мерки от 1.63 и 46 кг  Whistling
 

Ако това са перфектни мерки....
за мен не, но за някой явно да  Peace
Виж целия пост
# 1 668
Що бе? Аз съм от по-масивните жени, ама не се вра да се рекламирам из красотните теми. Там се врат само перфектните или такива, имащи себе си за перфектни Simple Smile
Виж целия пост
# 1 669
46 кг е много гърчаво,освен ако не си 1.50 ,тогава да...
Виж целия пост
# 1 670
Аз бях 48 кг на ръст 1,62 и тогава се самоопределях като 'дебела' и имах комплекси. Сега съм 1,65 и 64кг и мисля, че изглеждам що-годе добре.  Joy Е, винаги може и по-добре.  Wink
Виж целия пост
# 1 671
Една моя приятелка  Wink Wink Wink има такова несъразмерно плътно, както се казва в "Космо" дупе, че при ръст 165 и на 45 кила изглежда дебела.
Виж целия пост
# 1 672
Стига де, хора при ръст 169 см. и тегло 48 кг. съм напълно нормална. Кви са тея с десет санта под мен, които били слаби?
Виж целия пост
# 1 673
46 кг е много гърчаво,освен ако не си 1.50 ,тогава да...

Това си е живо кюфте ! Wink
Виж целия пост
# 1 674
Нормалното тегло при 169 см е между 53 и 71 кг. Бай дъ уей. Wink Съобразено е с всякакви структури. Mr. Green
Виж целия пост
# 1 675
Нормалното тегло при 169 см е между 53 и 71 кг....

... както и всяко друго съотношение между двете величини, съответстващо на нашето, собствено.  Peace

Твоето си го научила от някой програма с мерки и теглилки /теглила- според зависи/, но аз моето- от форума! Laughing
Виж целия пост
# 1 676
Нормалното тегло при 169 см е между 53 и 71 кг....

... както и всяко друго съотношение между двете величини, съответстващо на нашето, собствено.  Peace

Твоето си го научила от някой програма с мерки и теглилки /теглила- според зависи/, но аз моето- от форума! Laughing

Toчно това влизах да напиша и аз, гледам, че други са научили какви са идеалните мерки  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 677
Научих, че изявите на форумските нарциси много ме забавляват  Grinning
Виж целия пост
# 1 678
Като бях хлапе, нормата беше ръста минус 100 (+-5).
После стана ръст -110.
После ръст минус 120.
Накъде повече?

Иначе и аз научих във форума идеалните мерки 170/45 кг. Мерси за това.   bouquet
Виж целия пост
# 1 679
Може да са 175/49 кг, 165/64 кг, зависи, много зависи. Аз дори мога да дефинирам едно правило: За всяка форумка, пишеща в клюкарника, може да се намери друга форумка, пишеща и в красива мама, която да тежи 1 килограм по-малко и да е висока един сантиметър повече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия