В този Форум, научих, че ...

  • 156 943
  • 2 413
# 1 785
Ох, аз сега разбрах, госпожата с квадратната глава се вихри и си е създала специална тема за Дора и Диего. Голяма драма. Tired

Моля, дай темата Simple Smile
Виж целия пост
# 1 786
Даде ама със възрастни хора, не анимация.

Иначе и Катрала понеже преди време ме питахте идва от лЮбима моя героиня, а не от марка вино.
Виж целия пост
# 1 787
Ох, аз сега разбрах, госпожата с квадратната глава се вихри и си е създала специална тема за Дора и Диего. Голяма драма. Tired

Моля, дай темата Simple Smile
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=743670.0
Виж целия пост
# 1 788
Аз препоръчвам това, смешно и забавно е, но не е образователно, освен ако не учите децата на руски,   а и в оригиналните ДВД-та  има опция на аудиото за български и руски  Peace
Скрит текст:

И аз го препоръчвам, малко са вече като него филмчетата,които не насаждат подсъзнателна агресия у децата.
Виж целия пост
# 1 789
По темата, аз в този форум научих, че в този форум никой не слуша чалга. Simple Smile
Тук са се събрали всички противници на чалгата, чалга културата и чалга визията.
Съответно, тук няма няма нито една потребителка  нито потребител, с вид на поп фолк изпълнител.
Всички са "бели якички", жените са офис мениджъри (най-малкато), и въобще... Sunglasses
Виж целия пост
# 1 790
По темата, аз в този форум научих, че в този форум никой не слуша чалга. Simple Smile
Тук са се събрали всички противници на чалгата, чалга културата и чалга визията.
Съответно, тук няма няма нито една потребителка  нито потребител, с вид на поп фолк изпълнител.
Всички са "бели якички", жените са офис мениджъри (най-малкато), и въобще... Sunglasses

Пък аз научих, че от тебе по красива няма...някак така без да искам....
Виж целия пост
# 1 791

Ох, аз сега разбрах, госпожата с квадратната глава се вихри и си е създала специална тема за Дора и Диего. Голяма драма. Tired

Мамасита ли наричате "госпожата с квадратната глава"? Crazy
Виж целия пост
# 1 792
По темата, аз в този форум научих, че в този форум никой не слуша чалга. Simple Smile
Тук са се събрали всички противници на чалгата, чалга културата и чалга визията.
Съответно, тук няма няма нито една потребителка  нито потребител, с вид на поп фолк изпълнител.
Всички са "бели якички", жените са офис мениджъри (най-малкато), и въобще... Sunglasses
Искам да си призная един грях... Embarassed
АЗ слушам чалга Mr. Green
Виж целия пост
# 1 793
По темата, аз в този форум научих, че в този форум никой не слуша чалга. Simple Smile
Тук са се събрали всички противници на чалгата, чалга културата и чалга визията.
Съответно, тук няма няма нито една потребителка  нито потребител, с вид на поп фолк изпълнител.
Всички са "бели якички", жените са офис мениджъри (най-малкато), и въобще... Sunglasses
Искам да си призная един грях... Embarassed
АЗ слушам чалга Mr. Green

На кладаааа!!!!! Mr. Green
Виж целия пост
# 1 794
Научих, че има мъжки и женски сперматозоиди.

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1 795

 hahaha hahaha hahaha
Линч, мацко!!! УжасТ, голям прецак, че си призна..... Joy Joy Joy К'во ти пука.....
Виж целия пост
# 1 796
жените са офис мениджъри (най-малкато), и въобще... Sunglasses

Офис мениджър наистина е най-малкото Laughing, иде реч за секретарка. На нищо не е менджър, а на офиса, все едно стажанта да се провъзгласи за оператор на копирен харуеър Crazy от това по-фешън секретарско определение е само някоя като се изцепи че е пърсънъл асистънт...

П.П. Вече ни съм в офис, Халилуя, пей сърце!  bigdance2
Виж целия пост
# 1 797
По темата, аз в този форум научих, че в този форум никой не слуша чалга. Simple Smile
Тук са се събрали всички противници на чалгата, чалга културата и чалга визията.
Съответно, тук няма няма нито една потребителка  нито потребител, с вид на поп фолк изпълнител.
Всички са "бели якички", жените са офис мениджъри (най-малкато), и въобще... Sunglasses

Е, тигровите шарки са твой приоритет.
Виж целия пост
# 1 798
Някои офис мениджъри имат големи отговорности .  Такива обобщения са много крайни.
Да не говорим, че не е лека работа, трябва да си много внимателен, точен и прецизен непрекъснато, което мен лично би ме затруднило.  Whistling
Виж целия пост
# 1 799
По темата, аз в този форум научих, че в този форум никой не слуша чалга. Simple Smile
Тук са се събрали всички противници на чалгата, чалга културата и чалга визията.
Съответно, тук няма няма нито една потребителка  нито потребител, с вид на поп фолк изпълнител.
Всички са "бели якички", жените са офис мениджъри (най-малкато), и въобще... Sunglasses
Искам да си призная един грях... Embarassed
АЗ слушам чалга Mr. Green

Като прочетох Шанталчето  си представих, че веднага ще изпълзят чалга феновете да си признават. Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия