В този Форум, научих, че ...

  • 156 942
  • 2 413
# 1 815
Научих, че някои потребителки, освен че са успели да си подберат приятелите според размера на заплатата, ами са си подбрали и колегите според семейното положение и всички те са с идеални семейства.

Научих, че някои потребителки са 100% сигурни, че доходите на семействата им никога няма да се понижат.
Виж целия пост
# 1 816
Винаги се намира изречение в темите ,което да ме разсмее Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 817
Естествено вариантът "защото така и харесва" отпадна автоматично, нали? Непласиралите се задължително са дефектни Mr. Green.

Ами... всеки сам решава какво да направи с живота си и колко дълго да го живее самотно  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 818
Ами аз не обичам чалга например, но за всеки случай, ако ми се наложи, съм се научила да играя кьочек  Laughing
Например ако отидеш на форумски купон. Mr. Green
За да не си сама, аз ще друсам дупе с теб. Мноо съм добра, ама не останаха живи съфорумци за свидетели.  Flutter
Виж целия пост
# 1 819
Ами аз не обичам чалга например, но за всеки случай, ако ми се наложи, съм се научила да играя кьочек  Laughing
Например ако отидеш на форумски купон. Mr. Green
За да не си сама, аз ще друсам дупе с теб. Мноо съм добра, ама не останаха живи съфорумци за свидетели.  Flutter
И аз добре връткам гьобеци! Sunglasses LaughingМоже ли да се присъединя към вас? Embarassed
Виж целия пост
# 1 820
Така като гледам горното мнение, научавам, че да "връткаш гьобеци" е повод за гордост и хвалба. Confused
Виж целия пост
# 1 821
Аз пък си умирам да друсна едно кръшно българско хоро!
Виж целия пост
# 1 822
Така като гледам горното мнение, научавам, че да "връткаш гьобеци" е повод за гордост и хвалба. Confused

А на мен в една друга тема ми обясняваше , че слушала чалга , но не играела кючек ?! Mr. Green
Сега си призна ! Sunglasses
Виж целия пост
# 1 823
Така като гледам горното мнение, научавам, че да "връткаш гьобеци" е повод за гордост и хвалба. Confused
А, неееее. Въже през шията и бой с пръчки, приложени, разбира се, с безкрайна възмута и потрес.
Това всякога ще те извиси, да знаеш. Ставаш по-добър, един такъв по-малко кисел, абе изобщо ще покажеш поведение, което ще е повод за гордост и хвалба. Laughing

Виж целия пост
# 1 824
Така като гледам горното мнение, научавам, че да "връткаш гьобеци" е повод за гордост и хвалба. Confused

А на мен в една друга тема ми обясняваше , че слушала чалга , но не играела кючек ?! Mr. Green
Сега си призна ! Sunglasses
Гьобек и кючек е различно.
Както и да е,подминете "хвалбата" ми.
Виж целия пост
# 1 825
Така като гледам горното мнение, научавам, че да "връткаш гьобеци" е повод за гордост и хвалба. Confused
А, неееее. Въже през шията и бой с пръчки, приложени, разбира се, с безкрайна възмута и потрес.
Това всякога ще те извиси, да знаеш. Ставаш по-добър, един такъв по-малко кисел, абе изобщо ще покажеш поведение, което ще е повод за гордост и хвалба. Laughing



Бианке, не бягай гузна, негонена, молим те. Crazy Твоето не прозвуча като хвалба, споко. Прозвуча като едно симпатично разнородно умение. Crazy Но другата дама, турна удивителната и сложи гъзарските слънчеви очила - това го разбирам като "Кой кат мен!", поне аз в подбен смисъл ползвам емотиконата. Но, най-вероятно грешно съм разчела посланието и мадамата се е пошегувала, нали, нали!? Laughing
Виж целия пост
# 1 826
Бианке, не бягай гузна, негонена, молим те. Crazy Твоето не прозвуча като хвалба, споко.
[/quote]
 
Чудесно разбрах за кого се отнасяше .
Написаното от теб обаче, колкото и да си ми симпатична, си е чист пример за заяждане на дребно и сочене високомерно и назидателно с пръстче. Чак си представих как си присвила муцунка в неодобрително-аристократичен потрес. Laughing
П.П. И си се похвалих, ако искаш да знаеш. Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 827
Чак си представих как си присвила муцунка в неодобрително-аристократичен потрес. Laughing

Баш! Crazy Аз закво сложих емотикона, за да можете по-лесно да визуализирате възмутената ми мутра. Laughing
Виж целия пост
# 1 828
Баш! Crazy Аз закво сложих емотикона, за да можете по-лесно да визуализирате възмутената ми мутра. Laughing
Съвсем образно си го представям и без тоя ял лимон емотикон. Laughing
За тази реакция можеш да напишеш съвсем спокойно, че си я прихванала от форума.
Типична бегемамска. Лошото е, че следващия етап е скок в анцуг, макси размер. Mr. Green
Виж целия пост
# 1 829
Щом не е почнала да врътка бгмамски гюбеци Акаша, нема да я мислим Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия