В този Форум, научих, че ...

  • 156 904
  • 2 413
# 90
Е, това със снимките не е само във форума,във фейсбук е същото Laughing
Аз много не съм гледала снимки на форумки  Thinking
Виж целия пост
# 91
.......че ако мъжът ти не е дебел и рунтав, значи забива млади гаджета във фитнеса.

- Като майка на две момчета: Трябва да им осигуря собствен дом, автомобил, вила до морския бряг, солидна банкова сметка.Когато се оженят -  да забравя, че съм имала деца и възможно в най-кратък срок да взема да се гътна, за да не преча на младите...
..........и това също.     Laughing
Виж целия пост
# 92
Но Анджелина за сметка на това е грозна и има налудничав поглед.

И плоско теме.
Виж целия пост
# 93
- Като майка на две момчета: Трябва да им осигуря собствен дом, автомобил, вила до морския бряг, солидна банкова сметка.Когато се оженят -  да забравя, че съм имала деца и възможно в най-кратък срок да взема да се гътна, за да не преча на младите...



На мен ми го разправят разни бабета, не очаквах, че млади жени могат да измислят толкова простотии.
Аз научих, че на нахалните деца се казва " оправни", а на възпитаните, пък били те и жизнени и подвижни- " залухани".
И осъзнах , че съм заобиколена от прекрасни нормални хора, съпоставяйки ги с много от активните Бг- мама потребителки.
Плюс всички останало, което момичетата преди мен са изброили. Mr. Green
Виж целия пост
# 94
И че всички сто килограмови мами са болни или с някакви хормонални проблеми,  и за това са дебели,а не че се тъпчат с храна като невидели.
Точно днес,  в един мол, видях групичка 4- 5 майки със свърх- наднормено  тегло, с количките и децата в Бъргър кинг опустушаваха яко менюта с картофи и бургери. Stop
Скрит текст:
А аз мъча детето ми със постни филета сьомга и рибена супа в Нордзее  Tired
Виж целия пост
# 95
- Като майка на две момчета: Трябва да им осигуря собствен дом, автомобил, вила до морския бряг, солидна банкова сметка.Когато се оженят -  да забравя, че съм имала деца и възможно в най-кратък срок да взема да се гътна, за да не преча на младите...



Новият тренд в СО е старчески дом за свекървите Naughty
Виж целия пост
# 96
- Като майка на две момчета: Трябва да им осигуря собствен дом, автомобил, вила до морския бряг, солидна банкова сметка.Когато се оженят -  да забравя, че съм имала деца и възможно в най-кратък срок да взема да се гътна, за да не преча на младите...

Новият тренд в СО е старчески дом за свекървите Naughty
Ако не са се гътнали овреме....    Laughing
Виж целия пост
# 97
Научих, че мол се пише МОЛ.
Виж целия пост
# 98
И че всички сто килограмови мами са болни или с някакви хормонални проблеми,  и за това са дебели,а не че се тъпчат с храна като невидели.
Точно днес,  в един мол, видях групичка 4- 5 майки със свърх- наднормено  тегло, с количките и децата в Бъргър кинг опустушаваха яко менюта с картофи и бургери. Stop
Скрит текст:
А аз мъча детето ми със постни филета сьомга и рибена супа в Нордзее  Tired

Скрит текст:
Тук те водя, моят не се мъчи за сьомгата, вече има изграден афинитет към нея и си я поръчва сам.
Виж целия пост
# 99
И че всички сто килограмови мами са болни или с някакви хормонални проблеми,  и за това са дебели,а не че се тъпчат с храна като невидели.
Точно днес,  в един мол, видях групичка 4- 5 майки със свърх- наднормено  тегло, с количките и децата в Бъргър кинг опустушаваха яко менюта с картофи и бургери. Stop
Скрит текст:
А аз мъча детето ми със постни филета сьомга и рибена супа в Нордзее  Tired
О, аз това и в реалния живот го научих.
Виж целия пост
# 100
 Научих ,че му отдавам прекалено значение и се пристрастявам. Embarassed
Виж целия пост
# 101
....че тук има най-съвършената,най-красивата,най-умната,с най-якото деколте,с най-красивите,дълги бедра,с най-красивия,умния,богатия,сексуален и неизневеряващ мъж,с най-красивото,най-умното,най-доброто и възпитано дете,ядейки само здравословна храна...Няма проблеми,няма кавги,само хармония,идилия и изумление ,че при другите жени/хора някои,от тези неща понякога/или честно са в дисбаланс Whistling

Колко ще се припознаят Thinking Или това е ССФ newsm78
Нещо пропускам ли?
Виж целия пост
# 102
Пропусна работата за удоволствие и ежемесечните почивки,
Виж целия пост
# 103
Знаех си,че нещо съм изпуснала ooooh!
Виж целия пост
# 104
Ааа, ами домашната помощница  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия