В този Форум, научих, че ...

  • 156 959
  • 2 413
# 1 725
Я кажете-как се познава на к_р? Laughing

не знам
ама тук се подмятаха съвсем насериозно легени с вода за анализ на тестиси
Това и аз го знам.Ако благоверният се прибере късно и имаш съмнения,правиш следното:пълниш леген с вода и го караш да си ги топне.Ако потънат-добре,ако изплуват-НОЖААА Joy


 #Shocked smile3544
Виж целия пост
# 1 726
ох, Сийке  Joy L'Agent, пак повтарям, стани модератор!

Нъц. Сийка да стане - има повече опит. Ето, и публикациите ми е гледала.
Виж целия пост
# 1 727
ох, Сийке  Joy L'Agent, пак повтарям, стани модератор!

Нъц. Сийка да стане - има повече опит. Ето, и публикациите ми е гледала.

Но, така поне ще започнеш да се четеш. А, сега, само на нас ни се налага да го правим.
Виж целия пост
# 1 728
ох, Сийке  Joy L'Agent, пак повтарям, стани модератор!

Нъц. Сийка да стане - има повече опит. Ето, и публикациите ми е гледала.

Но, така поне ще започнеш да се четеш. А, сега, само на нас ни се налага да го правим.

А, чета се, чета се - много обичам даже. Mr. Green
А там за "кльощавата" и "еврейската мутра" ставаше дума за актьори, така че даже за обида не се брои, а за коментар на външен вид и то шеговит.
Виж целия пост
# 1 729
Да, ама тук четат и евреи Peace.
Което пък ми напомня да повдигна онази тема с любимото си еврейче Crazy
Виж целия пост
# 1 730
 Научих, че думата "дебел" е политически неприемливо понятие. Трябва да се казва "пълен".
Виж целия пост
# 1 731
Научих, че думата "дебел" е политически неприемливо понятие. Трябва да се казва "пълен".
Затова пък "кльощава кощрамба" е винаги комплимент.
Виж целия пост
# 1 732
 Не разбрах дали "дебел" е неприемливо само по отношение на телосложение, или генерално. Потребителката, която го спомена, каза, че дебел винаги е обида. Дебела пачка или дебел пенис не виждам да са обидни Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 733
Може ли бързо описание на типичната еврейска мутра, нали е образователна темата, благодаря!
Виж целия пост
# 1 734
Може ли бързо описание на типичната еврейска мутра, нали е образователна темата, благодаря!
Аз знам, че се търси характерен профил и рижави къдрици.
Виж целия пост
# 1 735
Не разбрах дали "дебел" е неприемливо само по отношение на телосложение, или генерално. Потребителката, която го спомена, каза, че дебел винаги е обида. Дебела пачка или дебел пенис не виждам да са обидни Crossing Arms
Е,как ще са обидни! Simple SmileБаш са си добри дошли,особено двете в комбинация Praynig Laughing
Виж целия пост
# 1 736
Не разбрах дали "дебел" е неприемливо само по отношение на телосложение, или генерално. Потребителката, която го спомена, каза, че дебел винаги е обида. Дебела пачка или дебел пенис не виждам да са обидни Crossing Arms

Ох котьоооо(това от темата с вицовете),тези не са обидни,дай ги насам  Crazy   леле,съвсем изпростях...
Виж целия пост
# 1 737
Може ли бързо описание на типичната еврейска мутра, нали е образователна темата, благодаря!
Аз знам, че се търси характерен профил и рижави къдрици.

Точно пък рижави? Ако са налични, ще е голямо изключение.


А по повод дебел....да, аз уча дъщеря си, че не е приятно да казва за някое дете, че е дебело. Особено, когато се коментира пред него.
Виж целия пост
# 1 738
Може ли бързо описание на типичната еврейска мутра, нали е образователна темата, благодаря!
Аз знам, че се търси характерен профил и рижави къдрици.

ирландци? Mr. Green
Виж целия пост
# 1 739
Не разбрах дали "дебел" е неприемливо само по отношение на телосложение, или генерално. Потребителката, която го спомена, каза, че дебел винаги е обида. Дебела пачка или дебел пенис не виждам да са обидни Crossing Arms
hahaha Joy Е, второто поне не е от значение само дебелината....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия