, много е хубава песента, Плутархос има много хубави песни 
Не само песните са му хубави
И той е хубавец
Ирка
и аз го пера сиртакито
, много е хубава песента, Плутархос има много хубави песни 
и аз го пера сиртакито
никои да не ми го пипа
дори и да не пиша само да ви чета ми стига, но леглото ме зове...утре съм на работа след двумесечен отпуск и съм в шок...
, много е хубава песента, Плутархос има много хубави песни 
и аз го пера сиртакито
зимай го
да ти е честит

дори и да не пиша само да ви чета ми стига, но леглото ме зове...утре съм на работа след двумесечен отпуск и съм в шок...


Звездичке,ми стига си почивала ,ти се улежа,ааа няма само ние да работим
никои да не ми го пипа 


Ох и още нещо друго щях да пиша бе
А Зизуно,големи анализи праскаш,много и се иска,а у планината ох не мога Емир
Пак почвам се ядосвам кат се сетя направо,а за тоя 44,понеже няколко пъти ми се налагаше да го правя,там си оставих емоциите направо,така ме дразнеха и Мехмед и Чепика ,Гюлсум ,Корай с неговата наивност ,то бива ,бива,ма ще спасявал и той,другия хукнал с ножа,па как не се препъна и да се наръга не знам направо,а Хатиджето,толкова ми е смешна като падна там,тя за това и си заслужи участието в клипа






той също е уважаван класик
Препоръчани теми