TOM HARDY и поколението 30-годишни красавци, дето не се страхуват от грозни роли

  • 45 003
  • 753
# 210
Добре, че сме аз и Криста неподатливи, иначе щях да започна да се притеснявам, че Фаса прави магии за любов hahaha.
Виж целия пост
# 211
Мда, вече почва да става досадно с тези похотливи фенове. Tired Не че и аз не съм от тях, ама си мълча.  Mr. Green

Иначе точно там, под замазаното, на истинската снимка си личат контурите на новата татуировка, която явно още е в процес на създаване. Тази снимка търсих снощи, но намерих онази хубава находка, която ми прави розовите сънища. Blush

Крис, ти намери ли тази Lethal Dose от на Том ранните заглавия Praynig?

Не, но в интерес на истината, не съм и търсила.


Готин Фас! Но съм неподатлива на неговото влияние.
Виж целия пост
# 212
Аз търсих доста усърдно, но ударих на камък Rolling Eyes. Само някакви клипове с шимпанзета ми попаднаха.

Относно татусите- той и на гърба прави нова, и май ще е доста масивна. Много ми е интересно тази на врата как ще я крие по снимки обаче. Анджелина например доста я коват гримьорите и Laughing.
Виж целия пост
# 213
ами ще го мажат с часове  Joy
Виж целия пост
# 214
Ще се снима само в 80-тарски филми... да могат да го обличат с поло-яки.  hahaha
Виж целия пост
# 215
 Joy
А като дойде време за татуси по лицето, ще редува Бейн със Зоро hahaha
Виж целия пост
# 216
Мурето е най-близо до истината. Ето как изглежда бицепса на дубльора му в Warrior. Гримьорите сигурно и Том са псували доста. Mr. Green



А това е оригиналната снимка на bite here. Ухапвам го одма.
Виж целия пост
# 217
Вижте на какво попаднах при търсене по ключови думи "Брандън Бойд" Laughing
Виж целия пост
# 218
Момичета, много яки снимки сте пуснали - особено Джоузи, как сладко поддтичва Simple Smile
А, това що го криете? Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Виж целия пост
# 219
Вижте на какво попаднах при търсене по ключови думи "Брандън Бойд" Laughing


Хехе, не знам защо ти е излязло това?
Иначе в тази поза са 90% от снимките на Раян с Фейт.  Laughing

Но ансамбълчето на Раян е готино - тениската, жилетчица в сиво, това шалче, коженото яке и ръкавиците, затъкнати в задния джоб.  Whistling
А на снимките с Фейт над жилетката има и дънково яке под коженото.  Crazy
А Мишел е по деколте и безръкави...  Joy
(иначе е началото на декември 2010 в Ню Йорк)

Виж целия пост
# 220
Пак ще стане двоен пост, ама няма начин.
Предлагам ви обещаната фотосесия на Майкъл - снимана е в Торонто, във Fairmont Royal York Hotel, на фона на един чаршафGrinning







Wth  Tired - уморително, но дано да ви харесат...
Щото аз съм мнооого доволна от откритието си.  Blush Два дни вече си ги гледам снимките. Не знам тази fangirl откъде ги е докопала с такава резолюция, но половината бръчки и 1/3 от космите на брадата вече съм изследвала внимателно и отблизо.  Whistling

Иначе по разни блогове и блогчета вече срещнах здраво фотошопнати варианти.  Rolling Eyes
В желанието си да му направят по-сини очи ... са докарали чаршафа зад гърба му до теменужени оттенъци  hahaha
Виж целия пост
# 221
eхаааа, колко много Фас  Heart Eyes
Виж целия пост
# 222
Том-ммм-ммм!





Може и снимките да се повтарят, но какво пък, ще си го гледаме пак!  Grinning
Виж целия пост
# 223
Нямате милост, ейй Shocked
Тъкмо се освестих от Том в последния пост, и скролнах нагоре, за да се удавя във Фас #Crazy #Crazy #Crazy. Леле, лелеееееееееее- нема ме вече, или поне не в твърдо състояние, разтечена съм, разтопена smile3544
Виж целия пост
# 224
Аха, и то ти - дето правиш тука разни изявления за неподатливост...

Цитат
Добре, че сме аз и Криста неподатливи, иначе щях да започна да се притеснявам, че Фаса прави магии за любов hahaha.


Питаш ли ме мен. Дето официално съм признала податливост на неговите "магии"

П.П. още не съм намерила емотикон, дето се разтича по пода...
Помагайте, де.  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия