TOM HARDY и поколението 30-годишни красавци, дето не се страхуват от грозни роли

  • 45 003
  • 753
# 315
 hahaha hahaha hahaha
Том кара Ауди Mr. Green
Виж целия пост
# 316
Абе знам, ама ауди по снимките не видях hahaha
Виж целия пост
# 317
И аз се замислих за 5 сек. първия път като го прочетох. Без ударение е объркващо  Grinning
Виж целия пост
# 318
Спите,мацки, спитееее hahaha. Така любовно си я е стиснал... Flutter
Я хайде да ви раздигна от дрямката с малко здравословен стрес Twisted Evil
Виж целия пост
# 319
А, не ме стресираш хич.
Ама гледам хубавецът ти нещо скоропостижно взел да побелява - и косата, и брадата.
Виж целия пост
# 320
Така повече ми харесва Blush.
Като беше млад, беше кукла с чипо носле, сега е мъж за чудо и приказ.

С Кийра в оня гадния филм бяха баш като Кен и Барби- не ми харесват Rolling Eyes


Хайде стига толкоз Килиън, отивам да гледам Джейк Heart Eyes.
Виж целия пост
# 321
Хайде стига толкоз Килиън, отивам да гледам Джейк Heart Eyes.

Аха, и там за побеляването си говорят.  Mr. Green

Мен побеляването на Джейк не ме стряска.
И с Майкъл няма да се стресна сигурно. Щом бръчките му не ме шашкат, белите коси също няма да го направят. Напротив даже...
На Том вероятно ще му окапе косата преди да побелее.  Crazy
Предполагам, че дори за Раян няма да се притесня... предполагам ... засега  Thinking

Обаче се стреснах като видях бял кичур в перчема на Джеймс в Торонто. ooooh!
И вероятно ще се стресна, ако видя такъв у Джоузи...
Виж целия пост
# 322
малко интервюнце с Майкъл за Слейва, особено ми харесва последния гиф  Joy

http://ohnotheydidnt.livejournal.com/81666310.html

и снимки на Бени в новия филм

   
Виж целия пост
# 323
Здравейте, момичета!  Hug
Извинявайте за едноседмичното отсъствие. Липвахте ми и вие, и момчетата.  Grinning Но пък сега като прочетох последните няколко страници ми се сгря съцето. Много е хубав Том като юноша бледен!  Heart Eyes Честит му рожден ден на мнооого дълга патерица!  Grinning


Муре, от кой филм на Бени са тези снимки?


Обаче се стреснах като видях бял кичур в перчема на Джеймс в Торонто. ooooh!
И аз така. Даже отначало мислех, че е отблясък на светлина, дефект на снимката, все не ми се вярваше, че се е прошарил Джеймс.

Ново клипче от "Filth" - http://www.huffingtonpost.co.uk/2013/09/17/filth-irvine-welsh-ja … inkusaolp00000008

Виж целия пост
# 324
Злате, The Imitation Game  Peace

ей го и между снимките  Joy

Виж целия пост
# 325
Здравейте на всички, следя темата с Том от известно време и най-сетне се реших да се регистрирам. Дадох и гласа си за Форест Бондюрант - Lawless, двуумях се за Форест и Дъдли, но Форест надделя. А Брулени хълмове филма го обожавам. Е, записах се, лек ден от мен  Simple Smile
Виж целия пост
# 326
Аааа, този с Кийра. Мерси, Муре! Нямаше да се сетя само от снимките.
Виж целия пост
# 327
Виж целия пост
# 328
 Прекрасен  Heart Eyes
Виж целия пост
# 329
tomasa hardy, добре дошла!  Hug
Явно си сериозна фенка на Том щом това е станало причина да се регистрираш във форума.
Криста трябва да е доволна - не само привлече нови съфорумки да пишат в темата ами направо нови кадри за бг-мама  Grinning

Само ще си позволя да ти дам един съвет:
Не е нужно за всяко нещо, което решиш да споделиш - било то снимка или мисъл - да пускаш отделен пост. Още повече пък, ако ти си писала последна.
Постовете могат да се редактират до 24 часа - можеш просто да добавиш нещо във вече съществуващ пост. Дължината на постовете не е важна, но бройката им има значение за темпото, с което се изписва една тема.
Все пак са ни ограничили до 50 страници.  Peace

А втората снимка аз не я виждам в темата.
Трябваше да я търся по линка, а той е от fanpop - понякога става така със снимките от там...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия