TOM HARDY и поколението 30-годишни красавци, дето не се страхуват от грозни роли

  • 45 003
  • 753
# 360
Килиън - Батман, не! Таз уста не стои добре с маската. Разсейва от очите.
Представете си ако на Том устата се виждаше за Бейн. Катастрофа! Laughing
Виж целия пост
# 361
Колко само си права Joy.
Аз пък съм чувала, че Кристофър Нолан го е отхвърлил, защото костюмът на Батман му е бил голям hahaha.
Виж целия пост
# 362
о, не, Килиън Батман, не  Joy
Виж целия пост
# 363
Две фотки от студиото на Стърн




и натоварената промо-програма на дитето:
Sept 24: The Howard Stern Show (Tuseday, 6-9:30 am, H101)

               Live With Kelly and Michael

               Late Night with Jimmy Fallon, NBC

Sept 25: The Colbert Report, Comedy Central

Sept 26: The Late Late Show with Craig Ferguson (12:35/11:35 pm c) on CBS

               Katie Couric | Info

Oct 01: The Tonight Show with Jay Leno, NBC (11:35/10:35 c)


Понеже Златето и Мяч следят Крейг, първи отзиви ще чакам от тях, а от Мяч като добра душа и читав магнет Hug.
Виж целия пост
# 364
Аууу, много радващо това за гостуването при Крейг.  Heart Eyes

Мяч следи отблизо и Колбер    Grinning
И даже Лено, макар и не толкова отблизо...
Но щом има интересен гост, му хвърлям по едно око и на него...
Така че - ще има магнети... или линкове към YouTube.

Между другото "Дон Джон" трябва да го пуснат при нас на кино на 4 октомври.  Party
А другата седмица смятам да гледам на голям екран Rush. Не че нещо, ама Хемсуърт и Брюл също са в нашата възрастова група, нъл тъй.  Wink
Виж целия пост
# 365
Don Jon в момента е 15-ти в листа на IMDb, с рейтинг 7.5 (оформен от фестивалните зрители, които уж трябва да са по-критични, така че очаквам обикновеният пуканкоядец да го вдигне Laughing). Доста добре като за дебютен филм, браво на Джоузи Party. А и явно са се хванали яко да го промотират- той обикаля всички шоута, Скарлет също, при Стърн се похвали, че и Джулиан се старае да удари рамо с ТВ-изяви.
Виж целия пост
# 366
Don Jon в момента е 15-ти в листа на IMDb, с рейтинг 7.5 (оформен от фестивалните зрители, които уж трябва да са по-критични, така че очаквам обикновеният пуканкоядец да го вдигне Laughing). Доста добре като за дебютен филм, браво на Джоузи Party. А и явно са се хванали яко да го промотират- той обикаля всички шоута, Скарлет също, при Стърн се похвали, че и Джулиан се старае да удари рамо с ТВ-изяви.

супер, радвам се  Party на мен филма ми изглежда много добре, ама мъж ми не иска да го гледаме на кино  Naughty
Виж целия пост
# 367
Муре, ми отиди с приятелка... аз вече зарибявам женска компания за след две седмици.  Whistling
Виж целия пост
# 368
О, значи скоро ще дъвчим Дон Джон? Добра новина!




Виж целия пост
# 369
Вие, аз не се знае кога Confused. В имъдъбъто за Чехия дата няма. Бяха го сложили в програмата на филмотечното кино за след няколко седмици, но сега е изтрито.
Виж целия пост
# 370
Не знам защо, но Килиън нещо не мога да видя като супергерой, все на злодей ми докарва.  Grinning

Муре, ако искаш може да го гледаме "Дон Джон" заедно накоя събота, щото не вярвам и моя мъж да се навие да го гледа.



А аз съм особено щастлива от премиерата на "Filth" насам. Всеки ден има нови клипчета и снимки на Джеймс А колко се е разхубавил само откакто се подстрига и свали 2-3 килца. Не мога да откъсна очи от него.  Heart Eyes Blush

Виж целия пост
# 371
Хубаво интервю.

Аз пък току що изгледах участието на Джоузеф при Стивън Колбер. (Шефът ми е в командировка и реших да приложа челния опит на Мури днес Mr. Green Получи ми се!  Party)
За огромно съжаление видео-възпроизвеждащите ми програми на служебния комп не работят в пълния си капацитет и не мога да дам скрийншот... а си струва  Wink


Но пък мога да приведа цитат.

JGL: ... You know, when you watch a clip of pornography...
SC: ...Oh, no, I wouldn't know... 'cause...
JGL: ... Oh, yeah. You wouldn't know, 'cause you don't watch.  Laughing
SC: ... You know what I think... know what I say "Pornography masturbates to me!"  Laughing  Laughing
... (Стивън подава ръка на Джоузеф - щото е доволен от себе си и иска и той да го оцени - двамата си стискат ръцете)
JGL: Well said, well said.
... (Стивън започва нещо да казва и в този момент Джоузеф го прекъсва)
JGL: People masturbate to me.  Laughing  Laughing  Laughing
... (двамата се смеят)
SC: You should put that on a business card!

Чакам и срещата му с Крейг. Предполагам, че ще има още бисери в подобен стил.  Whistling




Редактирано, за да добавя! (ЕТА)

Всъщност вече мога да дам линк, защото го качиха на сайта на шоуто: http://www.colbertnation.com/the-colbert-report-videos/429310/se … eph-gordon-levitt
Виж целия пост
# 372
 smile3532
Подозирам, че при Крейг ще има още по-големи изцепки.


Аз продължавам с Джеймс. Ще ме прощавате, но не мога да му се нагледам.  Heart Eyes





И още едно видео - http://vk.com/video_ext.php?oid=3720488&id=166392450&has … =975435a475770342
Виж целия пост
# 373
Аз чакам с нетърпение филма "Child 44". Там ще играе инспектора (руснак), който открива кой е убиеца на 53 човека в Русия (Чекотило тоест). Ще ми е интересно как ще изиграе точно руснак  Mr. Green
Виж целия пост
# 374
Злате, имаме сделка  Hug нека тръгне по кината и казваш кога  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия