КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТОХОЛИЦИ-20

  • 57 631
  • 747
# 495
а дано Бамба и датата да спазим, че няма да е хич зле Wink ама гледай на Дебелан прашеца какви ги твори  Mr. Green
Виж целия пост
# 496
Джи браво,стискай момиче  Hug
Виж целия пост
# 497
Момичета за съжаление влизам с лоши новини.
 В петък изтекоха водите на бебето, в събота ме изчистиха, физически съм добре, психически ще се оправя  Sad
Виж целия пост
# 498
Джи,  spoko думите в такъв момент са излишни. Прегръщам те  Hug
Виж целия пост
# 499
Djiji ужасно съжалявам   Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 500
Джиджи, знам че всичко е свършило, дано не ми се разсърдиш, но не мога да се побера в кожата си като се сетя за тия от Щерев, как можаха да ти предложат да пипат близнаците. Готови деца изкарали до такива седмици, да си правят експерименти  #Cussing out
Дано психически се възстановиш по-бързо  Hug
Виж целия пост
# 501
Джиджи, ужасно много съжалявам  spoko

Аз да се запиша с приключил неуспешно 9-ти трансфер. На 14 ден ЧХГ беше 10,37, на 16 ден - 6,94. Имам си останал един замразен ембрион, мисля да си го прибирам и ако и с него не стане ще търся второ мнение за случая ни.
Виж целия пост
# 502
Джиджи,ужасно съжалявам.Нямам думи newsm45 newsm45 newsm45
Виж целия пост
# 503
Djiji Hug Hug Hug Hug ужасно съжалявам, дано успееш скоро да се възстановиш, не само и толкова физически, колкото психически!!! Hug

max17 Hug
Виж целия пост
# 504
Джиджи, не мога да асимилирам това, което прочетох, много ми е мъчно  Cry Cry Cry Hug Hug Hug

Макси, и тук  Hug
Виж целия пост
# 505
Съгласна съм с всяка дума написана от Фели.
Абсолютна свинщина да пипат еднояйчни близнаци и да си правят експерименти с тях  #2gunfire

Джия,   action032
Виж целия пост
# 506
Ох,Джи[/bей така съм сега  Cry  направо буца ми застана ....потресена съм..
Виж целия пост
# 507
Джиджи Shocked  no no spoko spoko spoko Много,много ми е мъчно за това,което ти се случва  Sad....и,въпреки,че Щерев си остава единствената клиника,на която имам доверие в БГ за целия процес,също съм бясна от това решение на лекарката....колкото и да са големи рисковете на многоплодна с еднояйчни,това,което предприе,си беше руска рулетка:x
Виж целия пост
# 508
Джиджи много съжалявам просто нямам думи
Виж целия пост
# 509
Djiji, мила, много, много ми е мъчно, не можех да повярвам като прочетох какво си написала  Cry Cry Cry Hug Hug Hug За кой виновен, кой не, не знам доколко са ясни нещата  Confused  Много прегръдки от мен, дано намериш сили скоро да се позакрепиш психически.  Hug Hug Hug

Максче, съжалявам за поредния отрицателен  Hug Hug Hug Пожелавам ти последната снежинка да е борбена и да си е вашето бебче  Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия