КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТОХОЛИЦИ-20

  • 57 647
  • 747
# 525
Джул да ти е живо,здраво и спокойно детенцето,бъдете щастливи  Hug
Виж целия пост
# 526
Ей,няма такава радост Two Hearts

На 27 март,в 15.18 ч.,родих нормално моят малък мъж Славян.Таткото присъства на раждането и препяза пъпната връв.Беше незабравимо и вълнуващо преживяване с най-прекрасния подарък на света.Пожелавам на всички Бог да им позволи да изпитат това щастие и не забравяйте,че мечтите са,за да се сбъдват Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 527
Джул, напълни ми душата!  Hug
Истинско щастие е да знаеш, че мечтите се сбъдват. Благодаря ти, че "дойде" да ни видиш и знай, че всяка една от нас преживява твоята радост с теб.
Бъди здрава, щастлива и силна! А Славян да расте здрав и щастлив и да ви радва много!
 Hug
Виж целия пост
# 528
Джул, звучи много вълуващо  Heart Eyes Прекрасно е да има такива новини в темата  Hug Да ви е жив и здрав Славян   bouquet
Виж целия пост
# 529
Вече официално честито, Джулка! Наистина е било невероятно изживяване за вас тримата, вече щастието ти е пълно!

Извинявам се, че "издадох" новината, но беше, за да не се тревожат момичетата тук Embarassed
Виж целия пост
# 530
Джул, прекрасно сбъдната мечта! Много щастие и благоденствие!  bouquet
Виж целия пост
# 531
Да ви е жив и здрав , замисляш ли се вече за номер две  Mr. Green
Виж целия пост
# 532
Жив и здрав да вие Джул  Hug малкия Славян   bouquet
Виж целия пост
# 533
Джул да ви е жив и здрав Славян  Hug Много щастие и късмет му желая  Heart Eyes  Браво на мъжа ти герой е  Simple Smile
Моя младеж също се роди на 27.03 - но преди 15 г.
Виж целия пост
# 534
Джул, много се развълнувах, бъдете много щастливи с малкия Славян   bouquet Grinning Hug
Виж целия пост
# 535
Много, много хубаво.

Бъдете много щастливи. И аз пожелавам малкия Славян да е спокоен, да пребори бързо коликите, да спинка нощно време и изобщо само най-положителни неща   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 536
Джул, честит ти син Славян! Да е жив и здрав и само да ви радва  bouquet А на теб бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 537
Хубави новини! Джул, жив и здрав да е Славян! Много да ви радва!
Бъдете много щастливи! Изстрада го ти това бебе, но накрая беше възнаградена!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 538
Джул, честито ти слънчице, да расте здрав, щастлив и много да ви радва  smile3525
Виж целия пост
# 539
Джул, честита радост, мила! Много се радвам за теб  Hug Да е жив и здрав малкия юнак, много да ви радва!    bouquet

Гуги, колко ти е напреднала лентичката.....  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия