идвай си вечиииииииииии
Да не съм луда

Павлина
:hug:DiBoDa

Екстри
тц
Ми някви дребни неща ще са, че не помня вече, ама получих разрешение от диспансера да се завърна
А, едното беше не познаване, а предусещане
идвай си вечиииииииииии
Да не съм луда

:hug:DiBoDa

тц
Ми някви дребни неща ще са, че не помня вече, ама получих разрешение от диспансера да се завърна
А, едното беше не познаване, а предусещане

значи проблема не е моя ''телевизор''
Много ни липсваш, наистина


да поднесем чичек в новата тема
Много ни липсваш, наистина


Аааа,Габи,това не и го казвай от сега,че ще избяга
Много ни липсваш, наистина


Аааа,Габи,това не и го казвай от сега,че ще избяга


Много ни липсваш, наистина


Аааа,Габи,това не и го казвай от сега,че ще избяга

ади и бързо се връщайййййййй анадън мъ Ренкуууууууу ханъм
Айдеее, почнахме
Местя се в другата
хубу лошУ нема
амЪ к'ат не мий на сърци този екземпляр
кЪк да го фолоуна
Препоръчани теми