В момента чета ... 21

  • 44 269
  • 753
# 240
Светлина между два океана - М.Л.Стедман - в началото съм, но ми се струва, че много бързо се случват нещата, не знам какво да очаквам към средата  Thinking
Виж целия пост
# 241
_dexter_, благодаря за мнението! Много бързо си прочела книгата. Simple Smile
Аз все пак ти препоръчвам да прочетеш и "Ние, живите"- тя е автобиографична, много откровена и не е разтеглена ненужно.
Благодаря, Нина, ще го имам в предвид - щом не е за обективизма, ще се навия Simple Smile.
Виж целия пост
# 242
''Атласът" и аз я прочетох за десетина дни! Беше ми  интересна, хареса ми идеята, харесаха ми персонажите, разбирах ги.Е, на места ми идваше в повече пропагандата, но като цяло книгата ми хареса много! Всичките ми познати, които са чели нейните книги казват, че "Изворът" е по-добрата И книга, докато за мен в "Атласа" самата тя, като писател е много по-добра! Да не говорим, че в "Изворът" нито един от героите не успя да спечели симпатиите ми, и като цяло изобщо не ги разбирах....
Гледам, че коментирате "Непосилната лекота на битието" на Кундера! Приготвила съм си я и даже днес се чудих дали да почна нея! От коментарите обаче оставам с впечатлението, че не е добър първи допир до автора!
Започнах "Сенки" на Джон Сол, след като свърших с "Да убиеш присмехулник". Хубава книга, но сякаш очаквах много повече! Краят ми дойде малко попретупан, наболелите теми -просто маркирани! Може би просто аз съм закъсняла с прочита И! Иначе е увлекателно написана, върна ме към детските години!
Виж целия пост
# 243
В момента чета ''Чучулигата'' на Решат Нури. Peace
Виж целия пост
# 244
"Семейна мъдрост от Монаха, който продаде своето ферари"

Робин Шарма

http://www.book.store.bg/p23912/semejna-mydrost-ot-monaha-kojto- … robin-sharma.html
Виж целия пост
# 245
Снощи дочетох "Анатомия на илюзиите".
Днес започвам "Миларепа" на Шмит.
Виж целия пост
# 246


Някой чел ли е нещо от тази писателка? Това ще ми е първата книга от нея.

Прочетох я. Нищо особено, но като за запълване на свободното време става Peace
Под името на авторката на предната корица пише "Агата Кристи на XXI век" - да, да, ама друг път!

Чудя се какво да започна сега. Чакащи са ми:
"Другата жена" Барбара Делински
"Свещената хагада" Джералдин Брукс
"Дона Флор ..." Жоржи Амаду


Може ли да ме насочите, моляяяяя  Praynig  Hug
Виж целия пост
# 247
Снощи дочетох "Анатомия на илюзиите".

Хареса ли ти? Аз си я купих наскоро, но още не съм стигнала до нея.
Виж целия пост
# 248
''Атласът" и аз я прочетох за десетина дни! Беше ми  интересна, хареса ми идеята, харесаха ми персонажите, разбирах ги.Е, на места ми идваше в повече пропагандата, но като цяло книгата ми хареса много! Всичките ми познати, които са чели нейните книги казват, че "Изворът" е по-добрата И книга, докато за мен в "Атласа" самата тя, като писател е много по-добра! Да не говорим, че в "Изворът" нито един от героите не успя да спечели симпатиите ми, и като цяло изобщо не ги разбирах....

Благодаря и на теб! Hug

Иначе като по-лесно читаемо тези дни започнах и един сборник с разкази - "Преводачът на болести"  от Джумпа Лахири. Много обичам да чета разкази.
Виж целия пост
# 249

Чудя се какво да започна сега. Чакащи са ми:
"Другата жена" Барбара Делински
"Свещената хагада" Джералдин Брукс
"Дона Флор ..." Жоржи Амаду


Може ли да ме насочите, моляяяяя  Praynig  Hug

Горещо препоръчвам "Дона Флор и нейните двама мъже" на  Жоржи Амаду.

Иначе съм на вълна тинейджърска фентъзи поредица и за това не пиша.
Виж целия пост
# 250
Вайда, коя поредица, признай си  Grinning аз изчетох Трилогията за магьосническата гилдия на Труди Канаван и вече събирам подобни книжки.
Междувременно чета Благодаря ти Джийвс на Удхауз и буквално му се радвам от сърце  Laughing
Виж целия пост
# 251
Днес взех от една приятелка книгата на Радослав Гизгинджиев "Рай"
Виж целия пост
# 252
Аз почнах "Шоколад" /Дж.Харис/, че ми е много трудно да чета книга в хартиен вариант, тъй като чета предимно докато кърмя следобед и вечер. Та, тази е причината да оставя засега Петте четвъртини на портокала, но ще я дочета със сигурност. А Шоколад много ми харесва засега! Как искам и аз да имам едно такова местенце ..  Heart Eyes

Виж целия пост
# 253
Вайда, коя поредица, признай си  Grinning аз изчетох Трилогията за магьосническата гилдия на Труди Канаван и вече събирам подобни книжки.
Междувременно чета Благодаря ти Джийвс на Удхауз и буквално му се радвам от сърце  Laughing

Признавам си Simple Smile - "Наследство", последната от четирите книги от поредицата на Кристофър Паолини:

http://www.helikon.bg/books/61/%D0%9D%D0%B0%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0 … D0%BE_168804.html
Виж целия пост
# 254
Започнах тази книга от любимата на доста от нас Филипка  Wink



В началото съм, за сега много ми харесва  Grinning
Че нещо напоследък все не попадам нещо на книги, които да ме грабнат....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия