





охх утре ако нямам мускулна треска на корема от смях те па на
заболя ме корема да се хиля










и аз, и аз
и както Белорчето отново и даде някой факти, охх абе тия двамцата ще се съберат то се знае
то съвпадения ок има да може да се случи един два пъти ама пък постоянно вече си е съмнително
Смях на бучки




и аз, и аз
и както Белорчето отново и даде някой факти, охх абе тия двамцата ще се съберат то се знае
то съвпадения ок има да може да се случи един два пъти ама пък постоянно вече си е съмнително
и аз за т'ва конушвам къз
амЪ шЪ си додим на думата бе
все при тях тия съвпадения бе все при тях




сакън бе сакън
ний от когЪ чакаме кекса
ти немали сме да го видим
Препоръчани теми