тъжна съм
Щрауса падна вчера
Ноле
и гъзобръка
продължават
тъжна съм
Щрауса падна вчера
Ноле
и гъзобръка
продължават




честит празник и на теб.
радвам се да те видя
много хубаво клипче и песента в твоя стил
красота

Булка,супер,че Ноле продължава...гъзобръка е в мноу добра форма няма оттърване от него

честит празник и на теб.
честит празник и на теб.



Оптимистка...



, ши гу делкаме ил на смени


Ааа туй мойто апчи
ама айде те нали се делат, ша ви чупна по малко 





страхотна си и темата е страхотна
, както винаги трепач
Благодаря за анализите и диалозите ти 




добре си дошла
здравей, много се радвам, че най-накрая се засекохме, много ни липшсваш, хубаво, че наминаваш отвреме навреме


Препоръчани теми