Огледален Свят и всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~тема 161

  • 20 643
  • 721
# 300
Булка,няма с ,кой една дума за тениса да си кажа да ме светне кво става а у  ooooh! тъжна съм  Mr. Green
Joy JoyЩрауса падна вчера PartyНоле Heart Eyes и гъзобръка Sick продължават Laughing
Виж целия пост
# 301
Ренкаа добре дошла да ни видиш  Hug  Heart Eyes  Hug  Heart Eyes  Hug
Хади да те засладя
Скрит текст:

Слънчице много гюзелски творения правиш   bouquet  Heart Eyes   bouquet
Виж целия пост
# 302
Здравейте Компанията, Hug Hug Hug Hug

Честит празник на всички!

Нещо ново от мен за всички, които не са ме забравили...  love001



Не подсмърчайте много...че ви чувам...



Виж целия пост
# 303
Ренате, bye честит празник и на теб.
Ако щеш ми вярвай, но вчера се бях сетила за теб и ти се появи-добрите хора се появяват когато ги споменат.
Ще гледаш ли някой от двата предстоящи сериала на Хазалчето и на Чаатай?
Виж целия пост
# 304
Дани е то с тая муза нема как иначе  Mr. Green Heart Eyes Hug Hug

Ренатеее  Hug Hug Hug Hug Hug Hug


Виж целия пост
# 305
Обичам виииии...  love001  love001  love001
Виж целия пост
# 306
Адашчеееееее  love001 радвам се да те видя Heart Eyes много хубаво клипче и песента в твоя стил Heart Eyes красота Heart Eyes newsm51 newsm51 newsm51

Дани Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 307
Ренате,страхотно е клипчето  Heart Eyes Булка,супер,че Ноле продължава...гъзобръка е в мноу добра форма няма оттърване от него  ooooh!
Виж целия пост
# 308
Наминавай по-честичко ако можеш.
Та, ще гледаш ли задаващите се техни сериали?
Конкурент, ще ни е сериала Kayip.

Виж целия пост
# 309
Ренате, bye честит празник и на теб.
Ако щеш ми вярвай, но вчера се бях сетила за теб и ти се появи-добрите хора се появяват когато ги споменат.
Ще гледаш ли някой от двата предстоящи сериала на Хазалчето и на Чаатай?

Ще гледам Наде, само заради наш'то момче, не съм от фен-клуба на Серенайката, надявам се само да не се лее лепкава боза с ориенталски привкус от екрана... Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 310
Скрит текст:
Ренате, bye честит празник и на теб.
Ако щеш ми вярвай, но вчера се бях сетила за теб и ти се появи-добрите хора се появяват когато ги споменат.
Ще гледаш ли някой от двата предстоящи сериала на Хазалчето и на Чаатай?

Ще гледам Наде, само заради наш'то момче, не съм от фен-клуба на Серенайката, надявам се само не се лее лепкава боза с ориенталски привкус от екрана... Joy Joy Joy
Ами уж казаха, че няма да се придържат изцяло към оригинала, а дано. Praynig

Виж целия пост
# 311
Милото ми ашкъмче този дявол Фериа ми го побърка  ooooh!
Виж целия пост
# 312

П.П. Съдейки по това, че е почивен ден, мисля че  днес ще сте по-кротки и ще успея да си наваксам с пропуснатите теми! А дано, ама надали!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Joy Joy Joy Joy Joy Оптимистка... hahaha Joy hahaha

Блажени са вярващите!  Blush


А, Йо  Hug, ши гу делкаме ил на смени  Joy Joy Joy
Само Ирка да ни чуй  Mr. Green Joy

Габи  Hug Hug Ааа туй мойто апчи  Naughty ама айде те нали се делат, ша ви чупна по малко  Mr. Green Joy

Дружка си си ти, знам си  Heart Eyes Joy Joy Joy

Ама по-мъничко ся да не започнете да се лакомите  Mr. Green Joy Joy  Hug

Красив, по-красив, най-красив Чаатайчик!

Рени,  Hug Hug Hug Hug
Скрит текст:

Как можах да забравя само: ФЕМИР ФОРЕВЪРРРРР!!! Heart Eyes
Виж целия пост
# 313
Добър ден, сладурки! Hug

Как сте днес? Как е настроението?

Днес отбелязваме 128-годишнината от обединението на Княжество България и Източна Румелия.
 ЧЕСТИТ НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК!

Знаем, че СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА! Затова, нека бъдем единни не само в радостни мигове, но и в трудни дни - тогава нищо не би могло да ни сломи!
http://www.pozitivnoto.info/2011/03/gorko-na-takuv-narod-djubran-halil.html

Зизу, Hug страхотна си и темата е страхотна  love001 hug, както винаги трепач Heart Eyes newsm51   Благодаря за анализите и диалозите ти  bouquet

Заповядай един от твоите любими автори, знам, че още е рано, но все пак е обедно време, а и почивен ден Hug
Скрит текст:

Не съм ви чела, затова се връщам да видя какво сте си хортували Grinning

Ренате, Hug добре си дошла

Рени, Hug здравей, много се радвам, че най-накрая се засекохме, много ни липшсваш, хубаво, че наминаваш отвреме навреме  love001  love001 hug hug
Виж целия пост
# 314
Ейййййййй, бандата пак се събра... евалла... Hug Hug Hug

Адашчееее, липсваш ми...
     love001

Оооо, Релаксче, к'во си правиш, мойто дете? love001
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия