ФОРМУЛА 1 - сезон 2013 - ПОВЯРВАЙ и СПЕЧЕЛИ! - тема 3

  • 25 456
  • 725
# 105
Айдее, почва се  Party
Поне да оплакнем очите от красотите на пистата, ако не друго  Crazy
Виж целия пост
# 106
оооо банда, я мръднете малко наляво и надясно, да се позиционирам и аз при вас на басейнчето  Mr. Green

положението и статуквото май май не се променило ... Crazy

хммммм, почнаха със софта още от К1  Thinking
Виж целия пост
# 107
Да бе от Ред Бул ще се измъкнат от К1 с по- твърдите гуми  Whistling
Виж целия пост
# 108
Кими, с какви гуми беше?
Дино за малко да остави боята на оградата  Mr. Green
Виж целия пост
# 109
УЖАС!!! Кими 13-ти  #Cussing out
Виж целия пост
# 110
последен опит ... за изненада ...от Гутиерес  Mr. Green
Виж целия пост
# 111
Честито на Фетел, за 1вата позиция ...и за новата прическа Crazy!
Браво на Грожо и Бритни!  Mr. Green интересно 2ро и 3то място  Mr. Green

п.п.
почвам нещо да се сУмняам в колата на Кимчо ... много съвпадъчно ми е с подписване с ферари и вече второ състезание, колата нИще да върви  Mr. Green

п.п.
а пък Хамчо и Бритни, нещо да не са се скарали  Mr. Green
Виж целия пост
# 112
Честито на Фетел  Peace
Е това е, въртиш една обиколка и гледаш сеира на другите, които се пънат за местата след теб  Crazy  Mr. Green

Много добра обиколка на Нико, а и на Грожо.
Ами Кими, като ходи, като цветарка  Mr. Green ще тества части за догодина  Joy, а Гро ще се бори за подиуми  Whistling  Mr. Green

Защо да са се скарали Лу и Нико?
Виж целия пост
# 113
ами нещо не се попоздравиха  Mr. Green, а пък нали обичат да се прегръщат за пред камерите  Mr. Green
Виж целия пост
# 114
Ааааа, аз понеже не гледах  Crazy
Емоционални са децата- едното се цупи сигурно, а другото хвърчи в облаците  Mr. Green Скоро ще им мине и на двамата  Mr. Green  Mr. Green
Виж целия пост
# 115

Поредната разочароваща квалификация за Алонсо и Ферари  Cry
Виж целия пост
# 116
Аз изпуснах квалито, ходих на кино и гледах Rush, така че имам оправдание.

Като гледам, нищо не съм изпуснала май.
Виж целия пост
# 117
Дино за малко да остави боята на оградата  Mr. Green

Сефте  Crazy Joy

И е на 6то място,а Алонси на 7мо  Whistling
Виж целия пост
# 118
Добре че не прежалих един безценен час съботна следобедна дрямка, само за да изгледам една-единствена обиколка!   smile3507
Виж целия пост
# 119
Щом и на Бени и е скука, какво да кажем останалите, неподкрепящи Фетел... Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия