ФОРМУЛА 1 - сезон 2013 - ПОВЯРВАЙ и СПЕЧЕЛИ! - тема 3

  • 25 456
  • 725
# 525
Бени  Hug, знам, знам за ама-то  Mr. Green ...ооообаче, надежда до последно  Crazy, пък може смуутито да помогне  Crazy

Скивайте Ботас кво прави, ..... ауууу тоя номер с въртящата камера пред колелото, малиииии  Crazy 
Виж целия пост
# 526
Е.... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 527
Ауууу, Ботас и Гутиерес, ефекта уау!  Crazy
Маса, аут, отново имаме ефекта уау
Бритни, аут, тц тц тц
Бътън, аут, за сметка на Перес - Рони, няма да е доволен  Sunglasses.
Хейки класира Лотуса, браво бе Хейки, за три дена го разбра тоз Лотус  Crazy

Пасторчо, каза, че някой си "играел" с налягането на гумите  Rolling Eyes офффф  Rolling Eyes

за мен Маса имаше проблем, с гуми ли , с какво ли ...ще се разбере
Виж целия пост
# 528
..последни 10 пилоти и минути  Crazy

айдеее смутиии, айде криминал  Mr. Green

Slade: "No more KERS use Kimi... Heikki."   - ами бързо стана промяната, не могат да свикнат хората Joy
Виж целия пост
# 529

айдеее смутиии, айде криминал  Mr. Green


Bad, I'm Bad !  Naughty

 hahaha   Joy
Виж целия пост
# 530
уау, двата ред була направо им скриха скоростните кутии  Mr. Green ...нямат стигане, тц тц тц
Грожо се ориентира добре, поздравления за Хейки и за 8мото място - никак не зле за некаращ активно пилот и да се качи в нова кола, браво!
Хълк, за пореден път се доказа, въпреки глупостта на тима си, изключително непрофесионално постъпиха! Naughty
Хамчо, толкоз за квалито, утре повече  Crazy Crazy, и ш направи лунната походка на подиума  Crazy
Алонсо и ферари, не знам как си мислят да задържат второто място така ...
Перес, колкото и да не ми е сипматичен, явно момчето се опитва да даде всичко от себе си, въпреки прецакването от отбора ...
Ботас и Гутиерес направиха интресна квали, особено Ботас.

Виж целия пост
# 531
Гледах, но не можах да пиша  Crazy
Какво направи Ботас, да не е пил Ред Бул  Whistling
На Лу и Идола не му помогна  Mr. Green
Ред Бул, както обикновено, Бени тайничко си е викала за тях сигурно  Mr. Green

Браво на Хеки  Peace
От Уилямс се заядоха с Пастора и ще берат ядове  Crazy  Mr. Green

Жалко за Дино и Дженс  Crazy
Виж целия пост
# 532
много готино - всички, пилоти и жирналисти, се радват на Хейки  Crazy, страхотно е че се оценява труда му  Crazy
Виж целия пост
# 533
мацкииии, да не забравите, след 30 мин почва състезанието  Mr. Green

ето какво прочетох преди малко във  - http://f1.f-e-n.net/index.php/url106127
"на парада на пилотите колата на бътън спря той слезе и почна да маха на публиката ... в това време розберг с колата си спря да го вземе, но колата загасна Simple Smile)

в крайна сметка бътън се качи в колата на верн, и успяха да запалят колата на розберг Simple Smile)
"

знаех си, че трябваше да пусна по-рано скай Simple Smile)
Виж целия пост
# 534
 Crazy hahaha
Виж целия пост
# 535
тук съъъм  Hug

ето какво прочетох преди малко във  - http://f1.f-e-n.net/index.php/url106127
"на парада на пилотите колата на бътън спря той слезе и почна да маха на публиката ... в това време розберг с колата си спря да го вземе, но колата загасна Simple Smile)

в крайна сметка бътън се качи в колата на верн, и успяха да запалят колата на розберг Simple Smile)
"

знаех си, че трябваше да пусна по-рано скай Simple Smile)

 Crazy   Crazy   Crazy   Mr. Green   Mr. Green   Mr. Green

Олеееее, скрития текст на Фреш, чак сега го видях  hahaha   hahaha   hahaha
Виж целия пост
# 536
Юле, нали, нали  Joy

днес било по-топло, не духа вятър .... време за стратегии  Mr. Green

Тази вечер, ще съм мноооого добра, ще викам освен за Смутито, и за Хейки ииииии за всички останали  Crazy

ОМГ, ОМГ, сега дадоха колата на Смуито  Shocked, ми тя разлобена бе момчета ... smile3544 smile3544 ....много ви моля, толкоз да съм добра, а такива неща да ми сериврате ...
Виж целия пост
# 537
И аз, и аз  Mr. Green
И за Ботас даже  Mr. Green
Виж целия пост
# 538
някой да каже на булката с химна да ги изпеЙ още веднъж, колата не ние готова  Mr. Green
Виж целия пост
# 539
Анели, разбират от шоу янките - по повод готината камера. Иначе #оставка на Ред Бул, бе! И Leave Me Alone!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия