ФОРМУЛА 1 - сезон 2013 - ПОВЯРВАЙ и СПЕЧЕЛИ! - тема 3

  • 25 455
  • 725
# 555
Да, това и аз си го помислих  Mr. Green
Далеч по- счупени коли се движеха по пистите друг път
Виж целия пост
# 556
Дръж се Лу, не се давай на Маркчо  Crazy
Виж целия пост
# 557
да почват смените, че ш заспим по това време  Mr. Green

Марк, захапа Смутито  Mr. Green
Виж целия пост
# 558
И го отхапа...
Виж целия пост
# 559
Аууууууууууу  Mr. Green
Май ще карат с едно спиране и няма да натискат  Crossing Arms
Виж целия пост
# 560
Добре,е е Манчев да ръси някви глупости,че верно ще заспа  newsm78
Виж целия пост
# 561
Марк му показа, че няма да му е смути на Смутито  Mr. Green
много добро изпреварване  Crazy
Виж целия пост
# 562
Май само на Мерц се скапват гумите  Whistling
Виж целия пост
# 563
няма такава стратегия - времената ти падат, конкурентите ти те настигат ...от бокса ти казват, браво, продължавай да пазиш гумите все така  ooooh!
Виж целия пост
# 564
В същото време във Финландия...

Оздравявай Кими  Crazy
Виж целия пост
# 565
оооо Кимбич, бързо възстановяване! това е най-важно за него в момента  Crazy
Виж целия пост
# 566
с едно спиране повечето .... и Смутито и той май ...не знам, не знам  Thinking
Виж целия пост
# 567
мхм, добре се получи след спиранията  Crazy ....
Виж целия пост
# 568
В същото време във Финландия...

Оздравявай Кими  Crazy

Ой Heart Eyes
Виж целия пост
# 569
Тъкмо се чудех Грожо яма ли да го привикват вече
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия