ФОРМУЛА 1 - сезон 2013 - ПОВЯРВАЙ и СПЕЧЕЛИ! - тема 3

  • 25 451
  • 725
# 630
А почнаха,почнаха Crazy
Виж целия пост
# 631
как сте мацки  Hug

Аз, вчера малкоо, стървах квалито  Blush , днес понаваксах с инфото ..

така като гледам не сте били много очаровани и вие  Mr. Green, с изккючение на Бени  Crazy  Hug
Въпреки, че Нандо еее хеее на 3то място  Crazy

Перес като за довиждане се е справил  Mr. Green

По принцип на такава писта с лек дъждец се надявам да е бъде интересно състезанието и да се внесе малко интрига, ...колкото и възможна да е тя  Mr. Green
Важното е да няма сакатлъци  Mr. Green
Виж целия пост
# 632
оххх, Фелипе, да вземеш да спечелиш, че Роб милия беше така иксрен в желанието си че има нужда от победа  Heart Eyes, ........ направо искам и аз да спечелиш  Mr. Green, заради Смедли, нали разбираш  Mr. Green
Виж целия пост
# 633
оххх, Фелипе, да вземеш да спечелиш, че Роб милия беше така иксрен в желанието си че има нужда от победа  Heart Eyes, ........ направо искам и аз да спечелиш  Mr. Green, заради Смедли, нали разбираш  Mr. Green

+1 Crazy
Виж целия пост
# 634
ехееееееее какво начало  Crazy, добре се пазят обаче  Crazy
тамън им се зарадвах на мерджаните ииии ги литнаха  Mr. Green

оооо, какъв дим от колата на Грожо ...
Виж целия пост
# 635
офффф Бритни, Бритнииии до кога, до кога .....

Нандо не се дава без бой  Crazy

хмммм, гумите на Фетел да са в такова състояние ... за разлика от другите първи 5...
Виж целия пост
# 636
Нандо е голям боец  newsm18

 #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire тея се излагат  Twisted Evil
Виж целия пост
# 637
 Joy Joy, ооо Маса, Маса ...горкия Смедли  Sunglasses
то бива да си у дома, има и някви правила и граници...даже е имало предупреждения от началото уикенда, ама ....

оооо камерата върху колата на Ботас, мноооого яка  Crazy

тоолкова да го чакат тоя дъжд всички, ама само капчици на едво завойчета ...

о, Сутил се анлапнал  Mr. Green, как се пише таз дума бе
Виж целия пост
# 638
оооооооо каква драмаааааааа

еее малко дъждец и сууупер, и добре че е Хамчо, да създаде малко повече адреналин  Mr. Green Mr. Green
Сега Сузи ще се кара ли на Тото  Mr. Green, кой кого  Mr. Green

айдееее, отидя коня ...... че не си гледа в огледалата Хам не си видя, ама беше пред Ботас ...не съм много съгласна, ама както му казаха инженерчето, ш го прием, ко ш прайм  Mr. Green
Виж целия пост
# 639
Хам и той го отнесе,голяма каръщина ги гони двамата  Crazy ooooh!
Виж целия пост
# 640
маршалите не са тренирали, ш изпуснат крокодилчето по нанадолнището  Joy
Виж целия пост
# 641
ееееее, офишъли ди ЕНД сизън 2013!!!  Crazy

Марк, .....няма да е същото без него ....  Sunglasses, готина последна обиколка!  Crazy

Марк, така завършва с цели 10 точки в повече от Хам и се класира 3ти при пилотите!
Мерц вземат 2рото място при конструкторите, 3то остават Ферари!

ииии като се съберете, ш пиша пак  Mr. Green, че много монологично ми стана ....  Mr. Green
Виж целия пост
# 642
Ох, абе стюардите, защо не разследваха Малдонадо, като засече другия пилот, който и да беше, че не гледах внимателно състезанието, обаче веднага лепнаха наказание на Хамилтън, не че той си не кръшна към момчето, но...., това му загуби третата позиция при пилотите...

Браво на Мерц, че въпреки всичко си задържаха втората позиция при конструкторите  Peace

Честит ви край на сезона, от много време го чаках  Mr. Green

Марк ще ми липсва догодина  Peace
Виж целия пост
# 643
Марк ще липсва да,от Ред бул хубава табелка му бяха спретнали  Heart Eyes

Края на сезона най-сетне дойде,ред е да идва новия Whistling
Виж целия пост
# 644
..предстоят ни интересни промени и рамествания в следващия сезон ....

хахахха Нандо с двете шапки, отпускарската  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия