ФОРМУЛА 1 - сезон 2013 - ПОВЯРВАЙ и СПЕЧЕЛИ! - тема 3

  • 25 451
  • 725
# 675
Има досатъчно работа и за двама дядовци...особено, ако се развали шейната-ферари  Crazy

Ццццццц...малеееее даже и Уитмарш е отишъл. Добре че не е Денис, че съвсем ще стане розово...


ПП  Shocked  Joy
https://twitter.com/PedrodelaRosa1/status/407503029626093568/photo/1

 Mr. Green, това с Уитмарш, направо не мога да го повярвам   Joy и за присъствието, и за крилото  Joy
Виж целия пост
# 676
Това за крилото е майтап, според мен дори не е Уитмарш. Но пък иначе защо да не отиде - той няколко пъти споменава, че съжалява, че са се разделили с Алонсито...а и последно казаха, че биха се радвали да се върне при тях...честно казано, след като Кими се върна във Ферари, нищо не би ме учудило вече  Crazy
Виж целия пост
# 677
 Mr. Green, хохохо, ами ако се завърне дуо - "I can do better than you"  Mr. Green
Виж целия пост
# 678
Хахахахааа..права си, винаги има накъде да се развие тази сапунка Simple Smile
Би било яко, като се замисля!
Виж целия пост
# 679
 Joy, мхм, битките между Сена и Прост ще са като детски игрички в пясъчника ....особено ако и двамата не са спечелили по още една титла  Joy
Виж целия пост
# 680
Не вярвам! Я виж какви са добри и любвеобилни един към друг последните години...такава любов не ръждясва току така  Joy
Виж целия пост
# 681
Наградки http://www.formula1.com/news/headlines/2013/12/15333.html
Виж целия пост
# 682
ехоооо, мацкии  Crazy

аз да почерпя, преди да е отминал деня, с моя скромен имен ден Simple Smile




иии
един по ....интересен поглед за отминалия сезон  Mr. Green

http://www.youtube.com/watch?v=XeMgvb-bvN8 - част 1

http://www.youtube.com/watch?v=EDH-O8V5EpE - част 2

http://www.youtube.com/watch?v=n8JwWZmq7o0 - част 3
Виж целия пост
# 683
А я,много добри  Mr. Green Joy

Анелка,Честит Имен Ден,жива ,здрава и много щастлива да си   bouquet
Виж целия пост
# 684
Анелко,  Hug!

Виж целия пост
# 685
Анелка, честит имен ден! Много, много здраве и усмивки  Hug

Клипчетата са страшни  Mr. Green   Mr. Green
Виж целия пост
# 686
Честит имен ден, Анелке!!! Всичко най най- хубаво!

ПП ПолудЕха тия от ФИА http://www.formula1.com/news/headlines/2013/12/15339.html
Виж целия пост
# 687
Благодаря ви мацки  Hug Hug Hug

Сега видях, тези "разкошни" новини за точки, номера ...  ooooh!
Тези от ФИА, нещо съсвсем са сбъгясали  Mr. Green
Бърни определено трябва да се пенсионира. Тод, за какво го преизбраха ....
продължават да надграждат изкуствените правила ...после статистика ще ми правят.

Да вземат първо да спрат със задкуслисните игри(или поне този очеизваден начин на игра и подпиране на дадени отбори) и да се фаворитизират определени "спонсори" и няма нужда да измислят дрс-и, "зони за изпреварване" , удвояване на точки и т.н.
Правилата да са колкото се може по-ясни и равни за всички!

...как може да се съсипе един спорт, ...оууу много се ядосах  Crossing Arms
Виж целия пост
# 688
Ха така...Себ ще става татко! Честито!
Виж целия пост
# 689
Ха така...Себ ще става татко! Честито!

Да бе?! Whistling

 Flutter Да му е честито! Направо се опулих като прочетох! Shocked #Crazy  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия