Огледален Свят и всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~тема 164

  • 20 963
  • 731
# 390
Да си кажа честно, направо си го бях подминала туита му, добре че видях какафонията по нагоре, дет беше настанала и викам, брех тук има нещо  newsm78 Joy Joy
Толкова е впечатляващ туита му   Rolling Eyes Joy Joy Joy

Биби  Hug

Ама да си го пуснат него да си пише, може пък поичи да понапише  newsm78
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Габче Hug Hug Hug
Тоя може и той да го е писал Rolling Eyes Joy Joy Joy
Аааааааа...не съ знай...мой да не знай ко и туй твитер... Rolling Eyes newsm78
Joy Joy Joy Joy Joy
Ко съ смейШ...? Аз примерно нИ знам... Embarassed
И аз не съм много в час ама поне отгоре отгоре.Той чак да не знае Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 391
Зиз отново велик анализ джанъм  smile3501  ,добре,че бързо ти се връща музата като забегне   Hug  Hug  Hug

Пуу,той Чачи мускулна треска на пръстите е хванал,докат го напише тоя туйт  Mr. Green туй вече сигурно сам си го е писал  Joy
Виж целия пост
# 392
Зиз отново велик анализ джанъм  smile3501  ,добре,че бързо ти се връща музата като забегне   Hug  Hug  Hug

Пуу,той Чачи мускулна треска на пръстите е хванал,докат го напише тоя туйт  Mr. Green туй вече сигурно сам си го е писал  Joy
Дани, голем Оптимист си  hahaha hahaha hahaha Joy Joy

пп Много си готена, честито   bouquet
Виж целия пост
# 393
Дани Hugчестито авче Heart Eyes
Виж целия пост
# 394
Зизу Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

У секи втори пост спам ooooh!

СерТай bishop bishop bishop bishop bishop
Виж целия пост
# 395

И аз не съм много в час ама поне отгоре отгоре.Той чак да не знае Joy Joy Joy
Не смеем да си напрайм брат...чи кат ме последва целия Истанбулвууд...малейййй...ше станем кат ''Бялото братство", ама не Дъновисти а Зизувисти....не мое се отъвнем после... Whistling
Виж целия пост
# 396
Мерсиии Биби  Hug  Hug  Hug

Джейни,мойто второ име е Оптимисткова  Mr. Green  Hug
Виж целия пост
# 397

И аз не съм много в час ама поне отгоре отгоре.Той чак да не знае Joy Joy Joy
Не смеем да си напрайм брат...чи кат ме последва целия Истанбулвууд...малейййй...ше станем кат ''Бялото братство", ама не Дъновисти а Зизувисти....не мое се отъвнем после... Whistling
За тебе знам че нещеш,засега Heart Eyesама че подадеш както я напраии Whistling
Ренка Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 398
Ча и той като мен кратък точен и ясен  Mr. Green
Виж целия пост
# 399
Сис,че е кратък,кратък е,но колко е ясен-не се знае  Laughing
Виж целия пост
# 400
Зизу Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

У секи втори пост спам ooooh!

СерТай bishop bishop bishop bishop bishop
bishop bishop bishop bishop bishop bishop
Виж целия пост
# 401
bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop
Виж целия пост
# 402

Щом сте рекли, тъй да бъде!

ФЕМИР ФОРЕВЪР!!! ФЕМИР ФОРЕВЪР!!! ФЕМИР ФОРЕВЪР!!! ФЕМИР ФОРЕВЪР!!! ФЕМИР ФОРЕВЪР!!!

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes 
Виж целия пост
# 403
да маами кандилцето да бъде димчето от него качествено да прибъдат нищата както тряаааааа  bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop
Виж целия пост
# 404
не знам от кога е, сега е пусната в туитър
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия