Къде в Пловдив? - 45 тема

  • 65 476
  • 736
# 420
Здравейте, търся спешно детски фокусник на прилична цена.Марио не е в България, за съжаление.Препоръчайте ми друг, моля...
Виж целия пост
# 421
Намерих домашно месо,с което мисля да захраня дъщеря ми.Знаете ли къде мога да го изследвам дали е  наистина хубаво?
Ти сериозно ли  Rolling Eyes Какво значи дали е хубаво и имаш ли идея какво смяташ да му изследваш Simple Smile

По въпроса - в ХЕИ... Но си приготви цифра Simple Smile
Ами дали е читаво-да отговаря на стандартните критерии и показатели. Продавачите казват,че  е страхотно,ама аз да се убедя
Виж целия пост
# 422
Намерих домашно месо,с което мисля да захраня дъщеря ми.Знаете ли къде мога да го изследвам дали е  наистина хубаво?
Ти сериозно ли  Rolling Eyes Какво значи дали е хубаво и имаш ли идея какво смяташ да му изследваш Simple Smile

По въпроса - в ХЕИ... Но си приготви цифра Simple Smile
Ами дали е читаво-да отговаря на стандартните критерии и показатели. Продавачите казват,че  е страхотно,ама аз да се убедя
Щом ти се занимава  Crazy
А критерии и показатели колкото щеш - затова те питам знаеш ли за какво искаш да го изследваш?
Хранителна стойност ли, паразити, вируси... има куп неща, които може да се следят...

Всяка храна на детето си ли смяташ да носиш в лаборатория? От чисто любопитство питам  Sunglasses
Виж целия пост
# 423
Здравейте, търся спешно детски фокусник на прилична цена.Марио не е в България, за съжаление.Препоръчайте ми друг, моля...
http://magiclady.hit.bg/contacts.htm
Виж целия пост
# 424
В месото, както и във всяка друга храна или питие се търсят определени компоненти при изследване. Няма как да ти кажат дали е хубаво или не. Могат да ти го изследват за определени болести или за съдържание на някакви елементи, но нищо повече. Дали е хубаво - взимаш, готвиш и преценяваш. Хубавото месо си личи, като се сготви. Ако е от маркирани животни, за които е полагана ветеринарна грижа, няма страшно.
Виж целия пост
# 425
Бали,може би,за да отиде да попитате и разгледате трябваше да си направите изследвания,и двамата  Wink
Едва ли госпожата,с която си говорила е собственик.Той не знае колко лошо се посрещат клиентите.Масовата ситуация на доста места в България,за съжаление
М-дам,изследвания,както и копие от дипломата ми за висше юридическо образование и нотариалния акт на апартамента /3-стаен в централна градска част/нали само отговорни и сериозни майки се приемат./да разгледат и попитат,разбира се,не за друго/.
Виж целия пост
# 426
Знаете ли някое фото в Центъра , в което се правят снимки за Зелена карта?
Виж целия пост
# 427
Знаете ли някое фото в Центъра , в което се правят снимки за Зелена карта?

Кръстовището на Чифте баня ( семинарията).Идвайки по 6 септември от четвъртък пазара,преди кръстовището вляво,на самия булевард е . Дано съществува още фотото.
Виж целия пост
# 428
Къде продават млечни продукти Хармоника...http://harmonica.bg/produkti/
В  Балев Био в Мол Пловдив също ги има.Аз си купувам бозата от там Mr. Green
http://www.balevbiomarket.com/mlechni-produkti.html
Виж целия пост
# 429
Знаете ли някое фото в Центъра , в което се правят снимки за Зелена карта?

Кръстовището на Чифте баня ( семинарията).Идвайки по 6 септември от четвъртък пазара,преди кръстовището вляво,на самия булевард е . Дано съществува още фотото.

Мерси, ще проверя   bouquet
Виж целия пост
# 430
Къде продават млечни продукти Хармоника...http://harmonica.bg/produkti/
В  Балев Био в Мол Пловдив също ги има.Аз си купувам бозата от там Mr. Green
http://www.balevbiomarket.com/mlechni-produkti.html
Мммм, страхотно!
В Лекси бозата винаги липсва, а съм проверявала дни наред.
Виж целия пост
# 431
Момичета въпроса ми е има ли градски транспорт до Джъмбо? Или изобщо някакъв начин да се стигне до там ако нямаш кола (без таксита)?
Виж целия пост
# 432
Момичета въпроса ми е има ли градски транспорт до Джъмбо?

Не,няма.Освен някакъв междуградски да те спре там.Но дали ще спре.
Виж целия пост
# 433
Момичета въпроса ми е има ли градски транспорт до Джъмбо?

Не,няма.Освен някакъв междуградски да те спре там.Но дали ще спре.

Мерси. Явно щерката утре сутринта ще беснее. :  Close yahoo_49
Виж целия пост
# 434
 къде продават такива ресни за врата
Скрит текст:

и на каква цена са?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия