Да са здрави и игриви!
Ни се отчетохме за 1-ви юни с един голям камион от Майтойс, така че за РД може би ще е нещо по-малко. Чудя се честването му в какъв формат да бъде...
) приятелски деца... и ще стискам палци госпожицата да е доволна. Подаръка също не ми се е явил още. Ще я питам какво иска в подходящ момент. Ще ми се да е нещо хем хубаво, хем полезно. 

, че ме подсети във фейса, че всъщност децата са ни 3, и имаме допълнителна точка за най-малката
На есен ще имаме ясленче, акъла ми не го побира как ще ходи като още си е бебе. Дори я кърмя
)).
Cloud cake by bubolinkata, on Flickr



. 

.
). Все още няма да имат чинове и прочие ужасии. Като цяло, ще се стараят всичко да става плавно и без допълнителен стрес за децата.
Ти проговори ли румънещи след толкова време там? Не съм много навътре с английската система за обучение, но това, което знам определено ми харесва. Препоръчани теми