Коремчето вече ни издава - Априлче се задава

  • 28 279
  • 724
# 165
Здравейте момичета,


Аз отдавна не съм влизала, а ето, че и нова тема...
Благодаря на Алена и Захарчето, че се грижат за нас... Hug Hug

Нещо са ме понатиснали ангажиментите и времето не ми стига - ангажименти, ранно заспиване и т.н.  Joy

Аз да споделя с вас- онзи ден бях на семинар в София, отивам до WC и на хартията ми се появи един бял слузест скрет- доста обилен (нещо всеедно си в овулация). Веднага звъннах на доктора да го питам дали това е нормално.. каза да не се притеснявам щом не е кафяво, а след 12 г.с. ще ми изпише нещо. Какво бе това нямам напредстава  newsm78
Виж целия пост
# 166
Simple Smile Как е настроението в тази облачна събота момиета?
Аз тези дни се узгубих, понеже съм доста заета в офиса... едва ли ще успея да изчета всичко, което сте изписали..
Виж целия пост
# 167
Здр момичета
Днес имам празник преди 3 год родих моето дълго чакано съкровище
Да ми е жив и здрав
Пожелавам на всички ни да изживеем отново тов  вълнуващо събитие ,а на мамите за първи път пожелавам пътят до там да бъде лек и щастлив и всички заедно да гушнем прекрасни малки априлчета
Това е толкова велик момент да създадеш живот да усещаш как расте във теб и накрая да проплаче в ръцете ти и после най-милата дума ,,мамо,, за мен най  прекрасно събитие беше ,,мамо искам нещо кажа многооо те бичам ,,
Затова мами радвайте се ,усмихвайте се ,бъдете капризни плачливи радвайте се пълноценно на коремчетата си:)
Можем да бъдем каквито си искаме
Защото сме специални
 ''Всеки в незабравим с това че е неповторим ,,от една прекрасна детска книжка на синът ми
Прегръдки
Леле разплака ме, аз както съм чувствителна сега, разчувствах се  Embarassed особено това бичам те  Grinning
Да ти е жив и здрав  Tada

А на нас сега ни слагаха ламинат, имахме в стаята един голям шкаф, та при местенето се счупи вратичката и толкова ме е яд, аз му бях направила реставрация и беше станал много красив, та сега се чудим какво ще слагаме вместо него, че пари за нов не ми се дават  Stop

Иначе преди малко за първи път повърнах и много се учудих, може би от праха, че сутринта голямо метене, преди да сложат ламината, та се нагълтах с толкова много прах  Sick

Иначе съм си ОК
Виж целия пост
# 168
Има ли място за още едно Aприлче в родилното?  Все още ми е малко стряскащо, като го помисля,но на 11 април ще ставам мама за първи път.  Blush
Щях да напиша, че ще ми е приятно да обменяме опит, ама в моя случай ще е по-скоро обмяна на липсата му.  Laughing Странно е, когато ставаш на 27 и осъзнаваш, че в главата ти количеството на въпросите заплашително набъбва, а отговори няма.
Виж целия пост
# 169
Чудих се много дали да се запиша, но хайде да не оставам по-назад. Моя термин приблизително е края на април 24-25 ти. Това ще е първата ми рожба. Чувствам се супер спокойна, изобщо засега нямам никакви кофти симптоми и си инджоя момента както се казва. Ако има др. мамита в Лондон ще се радвам да обменим опит.От цялата работа се радвам на огромни гърди, те винаги са си били големи, но сега направо ми пълнят очите и не само на мен, ми и на мъжленцето. Mr. Green Голям глад и дебелеене засега няма, дори май свалих 2-3 кила. По отношение на раждането засега съм се насочила към водно такова пък да видим. Сега ме чака стягане на багаж, че утре излитаме на почивка на топло местенце, за щастие джипито каза, че до 7-мия месец няма никакви проблеми да лети човек та тръгвам напълно спокойна. Иначе бебо се очертава телец и това много ме радва, защото и аз съм земна зодия.

Пожелавам на всички леко и безаварийно бременеене.  bouquet

Совичка, не си задавай много въпроси. Наслаждавай се на момента. Бъди сигурна, че всички сме програмирани да се справим. Прегръдки. Hug
Виж целия пост
# 170
Как сте с апетита, закръглени дами? Аз нямам наяждане. Не, че ми се яде... в смисъл да ми е приятно да ям определени неща. Изпитвам чувство на глад, като че ли не съм яла с дни. Хапна нещо и коремът ми продължава да стърже. Резултат от това и от обездвижването (докато ми се повръщаше не мърдах много) +4 кг.

Днес ходих за обувки, за дрехи, защото ми стягат на корема, а и изглеждам смешно - като преяла. Всичките ми дрехи са вталени, тесни... И нищо не си намерих. Ни обувки, ни парцал, ни дявол.

Мрън  Grinning
Виж целия пост
# 171
Чудих се много дали да се запиша, но хайде да не оставам по-назад. Моя термин приблизително е края на април 24-25 ти. Това ще е първата ми рожба. Чувствам се супер спокойна, изобщо засега нямам никакви кофти симптоми и си инджоя момента както се казва. Ако има др. мамита в Лондон ще се радвам да обменим опит.От цялата работа се радвам на огромни гърди, те винаги са си били големи, но сега направо ми пълнят очите и не само на мен, ми и на мъжленцето. Mr. Green Голям глад и дебелеене засега няма, дори май свалих 2-3 кила. По отношение на раждането засега съм се насочила към водно такова пък да видим. Сега ме чака стягане на багаж, че утре излитаме на почивка на топло местенце, за щастие джипито каза, че до 7-мия месец няма никакви проблеми да лети човек та тръгвам напълно спокойна. Иначе бебо се очертава телец и това много ме радва, защото и аз съм земна зодия.

Пожелавам на всички леко и безаварийно бременеене.  bouquet

Совичка, не си задавай много въпроси. Наслаждавай се на момента. Бъди сигурна, че всички сме програмирани да се справим. Прегръдки. Hug


Добре дошла на теб и Совичка  Hug Лека бременност

Аз не съм в Лондон, а по на север и се надявам да си обменяме опит от Англия  Mr. Green
Гаденето намаля, сега апетита ми се засили и се чудя цял ден какво да ям. Много ми се яде сирене с лютеница, но няма от къде да си взема тук  Sad
Момичета аз все още си нямам коремче  Sad само като ям се появява нещо а сутрин изчезва  Laughing
Виж целия пост
# 172
Ей и аз честичко хапвам кьополу и лютеница със сиренце и кисели краставички има винаги. Mr. Green Нямате ли наблизо турски, полски или бг магазин? Аз си зареждам доста неща от един турски магазин. Месото откакто забременях изобщо не го уважавам. Joy Дори сладкото дето съм му фен намалих значително. Само козунак дето си вземах преди няколко дни и бая бавно ми вървеше. Много фрешове си цедя и салати. Какви витамини ти препоръчаха на теб? Аз съм на Pregnacare пакета със витамини, фолиева и рибено. Много съм доволна! Peace
Виж целия пост
# 173
Мисля да си поръчам от онлайн магазина другия месец  Sunglasses. Вечер преди да заспя си мисля само за бг манджи Laughing Има един турски магазин ама като влязох ми се стори много мизерен  Rolling Eyes
И аз пия Pregnacare  Grinning Прави ли си скан на частно или ще чакаш до 12 г.с. ? Аз си чаках и после като видях бебето и си казах, ама аз наистина съм бременна  Laughing
Виж целия пост
# 174
Здравейте момичета
Елфи, малко на патерица, но да ти е живо и здраво детенцето!
Mademoiselle Chocolate аз имам същият проблем, хем съм гладна, хем ми се гади от храна, ама ме е страх ако хапна да не започна и да връщам. Ужас. Добре че не съм всеки ден така - случва ми се от 2 до 4 пъти на седмица Simple Smile. Освен това и аз като тебе не мога да си намеря дрехи които да ми харесват. Все още се навирам в дънките си, но като седна в колата се налага да си разкопчея копчето и да карам така, не че има кой да ме види ама аз се чувствам дискомфортно.
Виж целия пост
# 175
Оу то и да искам не мога по-рано, защото ще съм на почивка точно до 12-тата седмица. Изрично предупредих да не ми уреждат час по време на ваканцията ми. Нямам никаква паника или притеснение, че нещо не е наред. Знаеш как е тук до 8-мата седмица не те имат за бременна. Нито пък се занимават със задържания и считат, че здравия плод, ако е здрав ще се задържи, а болния ще падне. И аз споделям тази философия и знам, че ако всичко е наред няма да има проблем.
Виж целия пост
# 176
Mademoiselle Chocolate, нямам апетит все още, но гаденето много намаля Simple Smile все пак избягвам доста храни  Blush които ми дразнят обонянието Simple Smile

И моите дрехи са основно вталени, слава богу, че повечето панталони са ми широки в кръста Simple Smile не бързам за шопинг, защото - ако спра ходенето ана работа ..... няма да са ми нужни много  Blush
Виж целия пост
# 177
Здр момичета
Благодаря за пожеланията
Добре дошли ба новите мами
Ние направихме страхотни парти
Децата не искаха да си тръгват
При мен нищо ново чакам ФМ
Дрехи не съм купувала защото не съм на работа
Мъжът ми му взе две блузки от една командировка в германия
Имаме имам един сукман от предната и една поличка
Сега сигаресахфашеризон в  LCkaki
Цените са достъпни и ми допадат дрехите и на малкия пазарувам от там:)
Виж целия пост
# 178
Той за бременни ли е или просто гащиризон?

Някъде видели ли сте дрехи за бременни в София?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 179

Да, писах преди два дни. Има магазин за бременни в "Младост". Не е особено богат, но успях да си харесам два чифта дънки  и панталони. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия