ама много е яко
та да ви го покажа и на вас
на някой може и да му хареса този тип музика и пеене 
На мен, на мен!

Ди
и на менннннннн
ама много е яко
та да ви го покажа и на вас
на някой може и да му хареса този тип музика и пеене 

и на менннннннн 
тамън щях да питам за тебе 
етоо само ти си забелязала липсата ми
отчаяла съм се, че по тия молове нищо няма
и май ще си ходя гола и боса




почина се от едното ама другото почивка няма 



Ама отсега нататъка май ще е така 
много тъжноо
и много готин Чааааа
и после всичко оплескаха
охх и баш като на собствен син му говореше адвоката
ама много е яко
та да ви го покажа и на вас
на някой може и да му хареса този тип музика и пеене 



Айде заведи я и после да кайш кво е станало....

Напъвам се, ама .......... 

Нещо туй лилаво точно много не й оди.




Препоръчани теми