и водя ви Хазалка




,питам съвсем сериозно 
Цяло лято постоянно някой се мота у нас. Миналата година не беше така. Нейсе!
Она вика ток и жица съм
Оп Корайчи иди и са провикнал ооо девойките веке съ се запознали
Ханде вика на Фера вър с нас да пием по ино две кафета
Фера са зачуди дъл да ходи и вика аз мислих си одя ...Корай вика дека живейш ма Феро...она вика гордо Етилер
Мятай са у колата вика Ханде кафето е баш там
Веке у кафето гледат минюто...Корай изрежда идин билюк манджарета Емко му вика ти си бил голям слон бе дека ши го побиреш туй чудо
Емко вика за мен чисто кафе...Ханде пък искала Мока лока без сметана и средиземноморска салата без зехтин... Фера така гледа
Корай вика ми то и без туй няа билети чак друата седмица
Хнде тамън Емко няа е бавачка тогаа ...Ханде а ти Феро ши додиш ли обичаш ли бягствата.Фера вика,че мноу ясно,ма си вика на акъла де да мойх кат вас да лите дет сърце ми сака ма йок кибича заступорена все в тоя нашия бункер
Ханде вика Феро де обичаш да одиш она са чуди и кат вика Хамерка .Емко пък ша познаа къде зе да изрежда не Маями ми Ню Йорк.Она вика да ...ко да кай
Ханде вика шопинга ли ти аресва или Ню Йорк и разпрая,чи миналта годна с майка и са прибрали с 20 куфара с дрехи...Ханде вика ти как обичаш да одиш с семейството ти или сама или с некой друг...Фера пак си вика на акъла тая пача кви ми ги задаа аз знам само нашия бункер и парцалти на мама и на татю бидинти
и Вика на глас със семейството
и са почна ино чудо ино нещо ви каам
Брат и учил там и ходили там зарад него...Той къвто е хабен баш бая ши учи там ма туй друга темя
Емко кай ко учи брат ти Фера кай Икономика
той не мой раздели плявата на ино магари ши учи
Ханде сварва Лара у кафето...Ханде и вика виж туй от колекцийта на майка ти...Она я гледа и кат вика то да се пъхни и чучуло в дрейте на мама ши мяза на маникен...Ханде така
занимавал се с туризъм имал хотели на юг
Оп Лара на среща се провиква Ферия Она кат видя Лара както отпиваше от водата кат се закашля амен са одави от зор
и тръгва да вади от чантата кисиита Емко вика не дур аз ши платя
Фера тръгва Емко вика та изпратя Она вика не аз съм на близо Емко вика ми тъкмо...Ханде са връща дека е Емир Корайчи вика тръгна си Ханде вика зако е тръгнал да изпраща оная не е ли могла да си оди сама К вика не...Емко и Фера стигат...Емко пита де точно живее Она сочи ей там Емко и вика ми що не паркирах там Она вика дан ме види татю ...Ко я фиди татю знае ,чи ша яде парцала балабар с колчииту
Фера вика ади аз тръгвам слаза Емко и пъха в тоя момент тела ...После му звъни тела на Емко той К пита го дъл я закарал той вика да оня вика ок другия вика убу и заториха...Ханде вика ко стана К и вика ни та интересуа туй са мъжки раоти де са месиш се си навираш носъ на секде...Зехра бърши тоя път тя стълбити качват са некви и Зехра са напрегна ттуй блок лий или бардак брадър ко стаа тукя постоянно влазат и излазат
Фера вижда майка си и я пита дека е Лара Она вика ддз...По ино времи са звъни на вратат той бай ти Ръза иска куфара с инструментите щял да опраа долу нещо...Вай,бе той голям майстор са извъди чудуу...Зехра кат вика кой туй нещо викат та за щяло и не щяло утре мой та извика му чешиш орейти Ония така
Вечерят Ферови ма го пропусками туй...По ино времи звъни тела на Фера тя дига Емко и вика,че не му дала друг избор и напрайл тъй...Чепика и Мееметя станаха и кат са втурнаха при нея зарад тела ...Малкия чумпил пък вика мноу игри имало сиурно...Фера низнай ко да кай отде аджиба е тоя тел и кат вика Зурла ми го дади...Ръза кат вика фтиай бързо и го връщаш боже боже прималя ми сърцето ма прибоди фтиам си
Фера си е в стаята зяпа ино списание и са смихва Зехра влаза и вика за ко са усмихваш...Фера вика а тъй ли не знаех
Пак идът те се идът Ферини
Фера вика аз тръгвам.Зехра вика оки мила и умнята
На вратата иди Ръзато вика да върнела тела на Зурла бързо тя вика,чи оная казала да го носи щот имала други 3 4
Фера в унито пресрещва я Хандето и дрън, дрън, дрън Ханде вика много е настойчив Емир Фера вика нил тъ разбрах...ши ма разбиреш За Емир нищата са мноу прости...Маникенки,актриси ино чуду и красиви селски моми,който искат да станат известни...Фера вика ко искаш да кайш ма Она вика внимавай ни са чувствай специална...Емир само за ина нощ ги иска.Фера кат вика ни ми тряа Емир и метна тела убу,чи Хандела го фана,че и той амен да замини у кофата
Емко иди и вика зако тъй тръгна Фера Она вика не и аресал тела и му го туря в лапата...Емко с колата вижда Фера на спирката то един дъжд пире ино чудо тя са сгушила кат мишка там.Вика и Феро напюлсун
тя чакам хавтобус
немаше таксита и рекох си одя с транспорта грацкия ...Емко вика яла тука бържи аз ща стоваря у вази.Она вика нищъ.Той вика ади тя са зачуди и влаза...
Линко
Дани
Релаксче 

Линко
Дани
Релаксче 
,аз специално цапнах от луксозната колекшън на баба му
така че да не се мота и да пита после сладко ли бешИ


откога съм казала наздраве добре че донеси за пиене чи на мен са ми затапини бидонти сега

просто съвпъдък
: познаваме се от форума, ама нали знаеш такива като нас се надушват
Препоръчани теми