Четвърта власт

  • 31 042
  • 493
# 225
Епизодът беше интересен. Как само нахълтаха полицаите!
Според мен беше много показателно. Сякаш в издадетството
има престъпление. Доводите на полицаите бяха за проверка на
софтуер, а се държавха сякаша залавят престъпници. Ирмена не
успя да се свърже с Филипов. Очаквам с нетърпение следващия
епизод.
Виж целия пост
# 226
Доста вълнуващ епизод наистина.
Пипалата на тайните служби достигат до всички и засягат всички. Те са тайната власт, която ръководи държавата. Функциите на Троянов включват дори "прослушване" водещите на новините в телевизията  Laughing Колкото до нахлуването на полиция в издателството - една власт се бои от силата на друга (Четвърта) власт.

Поизясниха се малко повече и отношенията между Ирмена и Андрей: имали са връзка, за която определено е прекъсната от Ирмена. Андрей сякаш съжаляваше за миналото. Сигурно не е идеален - като гледам и отношения му с жена му вървят натам. Двама нарциси на едно място са твърде много. Допълнително проблемът, че не могат да имат дете. Жена му Стела определено страда и гледа на забременяването като на личен успех, който за пореден път не я спохожда... Всеки има своите неуспехи. Да видим как Андрей ще се справи с шума около обявяването му за доносник - поредния компромат и усмирителна риза за непокорния. Андрей си има самочувствие, но то е от това, че си знае цената. Освен това е силен характер и умен мъж, което поне за мен може да оправдае нарцисизма му. Ирмена все още му е слабост, но съумява да се владее. 

Дали пък онзи мъж, от когото майка й поиска услуга не е бащата на Ирмена? newsm78

Вече предусещам как Ирмена ще загази и имиджа й на недостъпна ледена принцеса ще се пропука. Вероятно се предвижда Филип да стане герой в нейните очи и да последва някакво затопляне в отношенията им. Колкото до него, предполагам ще го задържат само няколко часа - достатъчно, за да се яви на адреса на закритото парти и да спаси Ирмена.
Виж целия пост
# 227
Доста вълнуващ епизод наистина.
Поизясниха се малко повече и отношенията между Ирмена и Андрей: имали са връзка, за която определено е прекъсната от Ирмена. Андрей сякаш съжаляваше за миналото. Сигурно не е идеален - като гледам и отношения му с жена му вървят натам. Двама нарциси на едно място са твърде много. Допълнително проблемът, че не могат да имат дете. Жена му Стела определено страда и гледа на забременяването като на личен успех, който за пореден път не я спохожда... Всеки има своите неуспехи. Да видим как Андрей ще се справи с шума около обявяването му за доносник - поредния компромат и усмирителна риза за непокорния. Андрей си има самочувствие, но то е от това, че си знае цената. Освен това е силен характер и умен мъж, което поне за мен може да оправдае нарцисизма му. Ирмена все още му е слабост, но съумява да се владее. 
newsm78
струва ми се, че Ирмена е дъщеря на Андрей, и писмата които намери у майка си го потвърждават!
Виж целия пост
# 228
newsm78
струва ми се, че Ирмена е дъщеря на Андрей, и писмата които намери у майка си го потвърждават!

 Peace
Според мен му е дъщеря.
Виж целия пост
# 229
Възможно е да има още някой възел в нишката, напр. бившият съпруг на майка й - да не й е баща. Не допускам, че тя няма да научи кой е бил бившия съпруг на майка й и "официален баща". Ако е Андрей - то как ще му е била и гадже.

Възможно е майката да е била гадже на Андрей, но бременна да се жени за друг и после да се развеждат, като Ирмена да мисли, че той й е баща.
Виж целия пост
# 230
Андрей пусна SMS на майката на Ирмена да се видят.  Thinking Познават се.  Peace И аз клоня към версията да и е баща.
Виж целия пост
# 231
Андрей пусна SMS на майката на Ирмена да се видят.  Thinking Познават се.  Peace И аз клоня към версията да и е баща.

Според мен не й е баща, а майката и Андрей се познават отпреди и Ирмена се е запознала с него точно покрай майка си.
Виж целия пост
# 232
Аз все още не мога да определя дали са баща и дъщеря или бивши любовници. В подкрепа на първото твърдение-когато Ирмена беше представена на новите си колеги,Андрей веднага я попита дали си е казала фамилията. И после-съобщението,което прати на майка й да се видят. В подкрепа на второто твърдение-намекът,че Ирмена харесва по-възрастни мъже. После недоволството на майката,че Ирмена ще работи във вестника и думите й-"значи пак ще се виждате" или нещо такова беше. И после това,че Ирмена го информира,че не е бременна,и то внушението сякаш беше-"спокойно,не съм бременна". Сигурно скоро ще стане ясно. Със сигурност обаче бащата не е този,от когото майката поиска услугата за СРС-то. Защото той каза-"Да ти е жива и здрава" и после припомни как някога тя ги е черпела за рождения ден на дъщеря си. Още не мога да схвана каква е връзката на майката с героя на Герасков.
П.П. Само на мен ли ми се струва,че тази мадама,шефката на рекламния отдел,е тайно влюбена в Андрей?  newsm78
П.П.П. Жената на Троянов искрено ме забавлява. Актрисата де. С тези стиснати устни и физиономиите,които прави...... Joy
Виж целия пост
# 233
Според мен майката и Герасков са любовници.
В следващият епизод май ще пратя майката на Ирмена в "пенсия"?
Виж целия пост
# 234
6 епизод:
Скрит текст:
На тайното парти Ирмена попада на следи и възбужда интереса на вицепремиера. Службите прикриват доказателствата за убийство, които нейната майка държи да бъдат разкрити. Майката на Ирмена качва информация на флашката си и си уговаря среща с Кръстанов. По пътя е убита и тази трагедия разкрива Андрей и Ирмена като баща и дъщеря.
Виж целия пост
# 235
6 епизод:
Скрит текст:
На тайното парти Ирмена попада на следи и възбужда интереса на вицепремиера. Службите прикриват доказателствата за убийство, които нейната майка държи да бъдат разкрити. Майката на Ирмена качва информация на флашката си и си уговаря среща с Кръстанов. По пътя е убита и тази трагедия разкрива Андрей и Ирмена като баща и дъщеря.


Скрит текст:
Е, то хубаво, ама не ми се връзва  Crossing Arms
Виж целия пост
# 236
П.П.П. Жената на Троянов искрено ме забавлява. Актрисата де. С тези стиснати устни и физиономиите,които прави...... Joy
Тази е някакъв потрес. Такава безумна, идиотска, бутафорна, изкуствена, карикатурна игра! Няма ли този сериал режисьор, не го ли виждат това? Да рече човек, че е нарочно, но едва ли, образът не го изисква. А и същата работа въпросната "актриса" беше в Седем часа разлика, където поне такава си беше ролята. Но каква е тази игра тук? Все едно гледам герой от "Пълна лудница".
Найо, зайо и не знам си какви още, които стоите зад сериала, вие сте идиоти! #Cussing out
Виж целия пост
# 237
А била любимата актриса на Мариус Куркински, който вече не я канел в постановките си, защото си била свалила нивото с ТВ участия.
Виж целия пост
# 238
Тази актриса, може да става за сцената, но в сериалите на мен също не ми харесва.Просто ми е смешна, лигава и неестествена.
Виж целия пост
# 239
А била любимата актриса на Мариус Куркински, който вече не я канел в постановките си, защото си била свалила нивото с ТВ участия.

Не съм я гледала на голямата сцена и не мога да преценя, но определено ТВ изявите й не само свалят нивото, но направо го погребват под земята Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия