Четвърта власт

  • 31 045
  • 493
# 255

Какъв е случая с Еделвайс?

Явно има връзка между еделвайса,който Андрей получи като пратка,и онзи възрастен мъж с деменция. Андрей изобщо не беше изненадан,че старецът повтаря точно думата "еделвайс". Но и на мен още не ми е ясна връзката между двете неща.



Май еделвайс е псевдонима на Андрей в ДС. Именно затова му го пратиха да му подскажат.

Ирмена е била любовница на Андрей. В първите епизоди стана ясно, че са скъсали и тя затова се премести при майка си.
Виж целия пост
# 256
Андрей го дава много желЕзен - бивш агент, бивш любовник ... и хич не му пука.
Доста добре се владее и сигурно ще съумее да излезе чист и от двете ситуации.
Малко странно ми се струва - да имаш млада жена и паралелно с това любовница, също доста по-млада... Тази ситуация ми се вижда по-логична за типаж като Филип, а не като Андрей Laughing Но предполагам при Андрей и Ирмена е имало някаква изпепеляваща любов, по-силна от тях самите. А и разбрахме, че отношенията Андрей - Стела (жена му) са хладно-театрални, така че е напълно възможна паралелна любовна история.

А иначе в посвещението на книгата пишеше по-скоро: "... книгата, която не успяхме да прочетем заедно.."
Виж целия пост
# 257
ама името Ирмена - много ме кефи!
Виж целия пост
# 258
Малко детайли от кухнята Simple Smile

http://chr.bg/ot-kuhnyata-na-chetv-rta-vlast-10-000-leva-i-malka-cherna-roklya/
Виж целия пост
# 259
6 епизод:
Скрит текст:
На тайното парти Ирмена попада на следи и възбужда интереса на вицепремиера. Службите прикриват доказателствата за убийство, които нейната майка държи да бъдат разкрити. Майката на Ирмена качва информация на флашката си и си уговаря среща с Кръстанов. По пътя е убита и тази трагедия разкрива Андрей и Ирмена като баща и дъщеря.


Като гледах трейлъра, май май така ще да е.
Виж целия пост
# 260
Скрит текст:
О, и вицето ли посещава тайните партита?
Работата става много дебела.
Виж целия пост
# 261
сега да видим при кого ще отиде флашката
Виж целия пост
# 262
защо пишете в скрит текст?
Виж целия пост
# 263
Оказа се, че Андрей е бащата на Ирмена.
Виж целия пост
# 264
Андрей е баща на Ирмена. Стана ми мъчно, че Ирмена загуби майка си.
Струва ми се, че при втората среща на Ирмена със собственика на клуба,
й предложиха да се заеме да бъде елитна проститутка. Ще видим как ще
лавира между журналистиката и разследването. С Филип са ми симпатична
двойка.
Траянов, започва да се отделя в действията си от жбена си. Става интересно.
Виж целия пост
# 265
За елитната проститутка е ясно, но според мен ще й направят съвсем друго предложение. Защо антикварят толкова много се интересува как била с новите технологии? Пък може да искат да извлича информация от политиците, които ще обслужва? Само по тоя логика правя връзка с убитата балерина.
Виж целия пост
# 266
http://vbox7.com/play:m5ba85b558 - 6 епизод
Виж целия пост
# 267
Ирмена беше ли в редакцията по време на пресконференцията след акцията за софтуера? Стори ми се, че я мернах и се надявам да не излезе "отразена" по някоя телевизия, заради което да я разпознаят онези от партито, и да загази...

Нещо темата за бебе в смейството на Андрей беше като маркирана - такива теми никога не са просто част от пейзажа. Толкова често ги даваха семейно, нито намек за този "проблем", до онова телефонно обаждане.

Нещо парсонажа на ПР-ката не ми е много достоверен - в едно такова семейство на жената щеше повече да й подхожда да е по-покорна в компанията на такъв мъж (все си мисля, че той е водещият образ), било и мега квалифицирана. Нещо това доминантно поведение тип Куийн Виктория/Елизабет/намкояси хич не ми се връзва.
Виж целия пост
# 268
 Харесва ми сериала Peace Дразнят ме отвреме навреме някои детайли, но се преживява. Ирмена се навира под прикритие на частно парти, на следващия ден на пресконференцията на вестника- на първа линия строена, без да се притеснява, че някой може да я разпознае. Деян Донков и той хич не се набива на очи с това червено мини...
Виж целия пост
# 269
За елитната проститутка е ясно, но според мен ще й направят съвсем друго предложение. Защо антикварят толкова много се интересува как била с новите технологии? Пък може да искат да извлича информация от политиците, които ще обслужва? Само по тоя логика правя връзка с убитата балерина.

 Peace
Дискретните забавления са само параван за истинската дейност на Антикваря - компромати и шпионаж. Явно търси момиче, което да привлече вниманието на Вицето, а Ирмена му дойде като подарък. Само й се чудя защо така елементарно подходи към Вицето - попита го директно дали познава Велина.

Интересно е какво точно е станало с балерината - очистили са я след като е свършила поръчката или се е провалила и затова са я премахнали? Няма начин Антикварят да няма вземане-даване с тайните служби. Може би и това е част от тяхната дейност. Освен това убийството на балерината е техен почерк - отстраняват неудобните и ненадеждните - нея, майката на Ирмена. Убийството е нищо за тях - целта оправдава средствата.

Чудя се за един сезон дали ще могат да ни покажат всички хватки на ДС Grinning?
Видяхме как скроиха шапка и на лидера на "Ум 13". Ще им играе по свирката и още как. Дори не се притесниха да  му разкрият и PR-ката като техен човек.
Става все по-интересно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия