Четвърта власт

  • 31 046
  • 493
# 285
Още нещо от кухнята...

http://chr.bg/ot-kuhnyata-na-chetv-rta-vlast-chuvame-li-se-dobre/
Виж целия пост
# 286
хубави снимки. Надявам се на интересна история Peace
Виж целия пост
# 287
Странен ми се вижда този запис на мъртвата Велина в багажника.
Очевидно е направен с мобилен телефон,

И аз до ден днешен не мога да го "смеля" този запис. Кой и с какъв акъл ще записва какво прави, докато прави такова нещо?! И, ако го записва, защо и ще дърдори?!

И от какъв зор ще снима лицето на извършителя (този, който мята момичето) и извършителят няма да има нищо против?!

Нещо на НЕ-реалити ми намирисва. Странно.
Виж целия пост
# 288
Странен ми се вижда този запис на мъртвата Велина в багажника.
Очевидно е направен с мобилен телефон,

И аз до ден днешен не мога да го "смеля" този запис. Кой и с какъв акъл ще записва какво прави, докато прави такова нещо?! И, ако го записва, защо и ще дърдори?!

И от какъв зор ще снима лицето на извършителя (този, който мята момичето) и извършителят няма да има нищо против?!

Нещо на НЕ-реалити ми намирисва. Странно.

По принцип записът може да се прави, ако извършителят действа "по поръчка", за да докаже на поръчителя какво точно е направил.
Виж целия пост
# 289
Записът може да е направен с камерата на телефона със софтуера, който разработваше Лидия. По същия начин по който може да се подслушват разговори в близост до джиесема ако той е включен. Предполагам, че като са хвърляли тялото единия от извършителите си е светел с екрана за да се вижда по-добре и съответно е насочил и камерата която е над него.
Виж целия пост
# 290
Записът може да е направен с камерата на телефона със софтуера, който разработваше Лидия. По същия начин по който може да се подслушват разговори в близост до джиесема ако той е включен. Предполагам, че като са хвърляли тялото единия от извършителите си е светел с екрана за да се вижда по-добре и съответно е насочил и камерата която е над него.
Да, така са станали нещата. Има и подобна програма за шпиониране през тел.
Така че, внимавайте с подареното  от ММ ново, последен модел  телефонче.  Laughing
Виж целия пост
# 291
Никой не сийдва  Sad
Виж целия пост
# 292
Епизод 7   http://vbox7.com/play:ebe109feea
Виж целия пост
# 293
И аз се мъча от сутринта и едва стигнах 50%. Но сега за 3 минути го дръпнах от този линк, там е по-малък файла, а и има сийдване:
Виж целия пост
# 294
Благодаря!
Виж целия пост
# 295
http://we.tl/iRjdt0b38E епизод 7
Виж целия пост
# 296
Аз в youtube го гледам. В чужбина съм и го качват в Понеделник.

Биляна много ми харесва, интересен глас има  Mr. Green
Любовната сцена беше изненадваща, мислех, че Ирмена  не  толкова евтина..
Виж целия пост
# 297
Аз в youtube го гледам. В чужбина съм и го качват в Понеделник.

Биляна много ми харесва, интересен глас има  Mr. Green
Любовната сцена беше изненадваща, мислех, че Ирмена  не  толкова евтина..

Е, евтина - доста му дърпаше, че и продължаваше да му се дърпа.
Мен пък би ме изкефило, ако бяха вложили малко повечко емоция в случката, ама карай...

Аз се учудих на своеволията при разследването на полицая. При цялата стройна структура, където всеки контролира всеки и най-вече Траянов всички останали, някой беше оставил този полицай да си разследва свободно. А убиецът на Лидия излиза, че е любовникът й, нали? Защото тя беше хванала, че той я мотае?
Виж целия пост
# 298
 Излиза, че любовникът и я уби, не иска историята за момичето да излезе на яве, той нали е свързан с Антиквар и  посредничи на вицето за момичета и той навярно позна Велина. Сега да видим кака ще се завърже нататък, Ирмена е разкрита и разследване няма да има.
Виж целия пост
# 299
Да, Хинов (Ив. Герасков) я очисти. Тя започна много да му пречи, а явно и "чувствата" й също му тежат. Всъщност коментарът  тук го определя съвсем точно - "Ченге от висок клас с нисък морал. Интелигентен, но безскрупулен".

Още по-интересен е коментарът за героя на моя любимец Хр. Шопов (Траянов) -
"В "Четвърта власт" Христо Шопов е шефът на службите, който сам се определя като "нестандартно ченге и гадно копеле". Образът му обаче разбива клишето. Като се започне с това, че неочаквано вместо от Москва, героят всъщност идва от Париж. Баща му е бил царски офицер, а той самият - във френския легион. Работи в службите с идеята да промени системата отвътре, но разбира, че никой не е по-силен от системата. Докъде ще стигне? До политиката или политиците? Ще се превърне ли в жертва на собствената си амбиция, или системата ще го превърне в герой".

Колкото до Ирмена, съвсем не я намирам за лесна.
Тя от малка е израстнала без баща и това явно се отразява на връзките й - страхува се да не бъде изоставена. Причината да се забърква с по-възрастни мъже е ясна, но с Филип определено искаше да демонстрира, че не му отдава голямо значение  - само секс и толкова. Никакво обвързване! Въпреки това съм сигурна, че има чувства към него, макар че не го показва. Не знам какво точно цели, но постига обратен резултат - колкото повече го държи на разстояние, толкова повече той хлътва по нея. Най-малкото му е изписано на лицето, че проявява засилен интерес Laughing.

Интригата около Ирмена, Хинов, Антикваря... и вицето сериозно се заплита.
Хинов няма да се откаже от възможността и вероятно ще потърси личен контакт с Ирмена. Тя не го познава лично, струва ми се, а той знае доста за нея (или ще я проучи допълнително). Сто на сто той няма да изпусне този шанс, първо защото няма никакви скрупули, и второ, защото очевидно вицето е доста капризен по отношение на жените. Може да нямат друг удобен случай да действат.

Траянов и Хинов успяха да накарат Андрей да им направи услуга със снимките. Сто на сто ще намерят подход и към Ирмена - млада, амбициозна...  Ще ми е интересно как ще подходят в този случай. Чудя се дали няма да се възползват от Ирмена, за да  притиснат Андрей - ако тя се съгласи да участва в схемата с вицето, е повече от лесно да й направят снимки и чрез тях ще го държат в ръцете си newsm78. Защото Андрей няма начин да не се разрови около случая с Лидия, а там нещата намирисват доста сериозно и водят директно към службите.

Става все по интересно Peace.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия